Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

И аз тренирам Тайдзицюан. в най-добрата школа в България. Дава ми много - здрава нервна система, добра двигателна култура и още много. Между другото, в София стартира нова група за начинаещи по Тайдзицюан (стартира на 6.02.2011). За повече инфо, вижте сайта на Световната Чън Сяоуан Тайдзицюан Асоциация - България http://www.taiji-bg.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спортувам Футбол, в София. Няма да дам точно име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавам се сериозно със волейбол във Виктория Волей Пловдив !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз от 15 години тренирам хандбал, но вече мисля да спирам защото просто нито е доходоносно нито , как да ви кажа, иначе никога няма да спра да го практикувам или да се интерисувам от него. Също така и футболът ми е голяма страст, фенка съм на Левски от както се помня :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тренирам кокошин-кунг-фу-iкидо в най-великата школа на вселената дава ми много на нервната система както и на други системи в нашето село Шаолинуво откриват нова група в долната махала всеки може да се запише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Човек е напълно човек, само когато играе", както е казал Шилер. Спорта е страхотно нещо, но за съжаление човек, когато го завърти животът, все по-малко време му остава. Преди се занимавах много с бокс, преди да започна работа. Сега обаче тичам, ходя на фитнес и на лостовете в училището до нас (това са най-гъвкавите занимания за човек с работно време) и играя футбол при всяка удобна възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тренирам футбол вече 3 години... спрях го и сега почвам тенис! Нито едно от двете не е професионално...

вижте моята тема и отговорете! моля ви... Мойта тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя футбол, тенис на маса, баскетбол - с тях не се занимавам професионално. Но най-много ми харесва билярда, участвам на всеки турнир и всяко републикансо играя го от 3 - 4 години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато имам време, се мятаме с приятели на колелата из чукарите и сосле заслужено :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фитнес от 5 години.Бокс от скоро, но напоследък не остава време за второто. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Футбол. Да, професионално от 4 години. В Септември...Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зумба е новата ми любов.За нея казват,че изпадаш в екстаз,но без да взимаш наркотици! Перфектно гони стреса ! Имах лудостта да навия няколко момичета на по-15-18 години и си денсим в една зала на 10 мин от в къщи срещу символичен наем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора , аз исках да ви попитам на 13 съм скоро правя 14.Мисля да почна фитнес,но доста хора казват , че съм щял да си остана нисък.Така ли е наистина :think:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво се опитваш да постигнеш с този фитнес. Аз ходя от 7ми клас на фитнес да тренирам предимно за сила и нямам никакво желание да ставам "говедо". Висок съм 185см и не мисля, че фитнеса ми е повлиял по някакъв начин. Тренирал съм клекове с щанга, мъртва тяга и други тип щангистки упражнения. Препоръчвам ти да наблегнеш повече на железата, от колкото на уредите, които може да уформят или уголемяват мусколите, но реално не помагат за натрупването на физическа сила. Не е нужно да се престараваш с големи количества тежести, за сметка на неправилно изпълнени упражнения (често срещана грешка). Според мен няма да ти повлияе върху височината, освен ако не почнеш да пиеш стероиди или други безсмислени препарати. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво се опитваш да постигнеш с този фитнес. Аз ходя от 7ми клас на фитнес да тренирам предимно за сила и нямам никакво желание да ставам "говедо". Висок съм 185см и не мисля, че фитнеса ми е повлиял по някакъв начин. Тренирал съм клекове с щанга, мъртва тяга и други тип щангистки упражнения. Препоръчвам ти да наблегнеш повече на железата, от колкото на уредите, които може да уформят или уголемяват мусколите, но реално не помагат за натрупването на физическа сила. Не е нужно да се престараваш с големи количества тежести, за сметка на неправилно изпълнени упражнения (често срещана грешка). Според мен няма да ти повлияе върху височината, освен ако не почнеш да пиеш стероиди или други безсмислени препарати. Успех!

С фитнеса искам да направя тяло и релеф.Не ми е толкова за силата.Пия само бирена мая и не мисля изобщо да почвам с протеините и безмислените глупости.Все пак мисля,че ще имам програма за трениране но ще те послушам и ще наблегна на щангите повече :) Мерси за съвета.Ако някой друг има друго мнение или му е повлияло на височината нека се "изяви" :) Редактирано от Svetoslav Neichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди тренирах хокей на трева 5г. Също и Паркур (Предимно салтата.) ..Сега на лостовете и понякога се сабираме,да поскачаме ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпил съм 2 кашона с бирена мая и единствено можеш да наддадеш на корем с нея. Това е абсолютна глупост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпил съм 2 кашона с бирена мая и единствено можеш да наддадеш на корем с нея. Това е абсолютна глупост!

А какво ще ми препоръчаш за добавка?

П.С:Някой с друго мнение ? За бирената мая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф:Братленцето преди мен:повече време изкарай в залата и по-малко пред компа.А и това не е тема "Как да стана як с въпроси "? а "Какво и къде спортувате"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф:Братленцето преди мен:повече време изкарай в залата и по-малко пред компа.А и това не е тема "Как да стана як с въпроси "? а "Какво и къде спортувате"

Ми малко се поувлякох,да.Искам да знам какво да правя ПРЕДИ да почна да спортувам , защото след около седмица почвам.А не ми се прави цяла тема за това .. Редактирано от Svetoslav Neichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирай, ако ти се тренира, а не защото трябва. Не ти трябва бирена мая , боза, шкембе чорба или други :D . Ако искаш да ставаш як си има хранителни режими и не са ти нужни други глупости. Ядетене и тренировка му е майката. Тренирам от 6-7 години. Тренирал съм фитнес, бокс, а сега любителски ги комбинирам. Мога да ти кажа, че най-добър ефект съм видял (и в сила и във размери и т.н.) от правилното и пълноценно хранене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ден след даскало излизаме с приятелите да играем малко футбол, изморяваме се като не знам какво, но в крайна сметка го играя само за развлечение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...