Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Българските торент-тракери се спасяват по единично

Препоръчан отговор

Замунда май я отрязаха пак или е пренатоварена.А може и Супер Любо да филтрира.

Истината за Пиратството

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 400
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Замунда май я отрязаха пак или е пренатоварена.А може и Супер Любо да филтрира.

Истината за Пиратството

И при мен Замундата не се отваря.

Пробвах и през прокси, но пак не става sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно и при мен не я отваря?!

Но пък си има пинг и трейс?

Малко и аз по темата:

Днес, т.е. вече вчера реших да си купя вестник,

за да видя каква поръчкова статия ще пуснат и

не останах разочарован. Ще цитирам

(надявам се, че не им нарушавам авторското право :eek: ):

"Според Явор Колев, шеф на сектор "Компютърни престъпления"

в ГДБОП, домейните data.bg, bol.bg и zamunda.bg са

затворени, а в скоро време ще бъде спрян и arena.com",

за който се твърди, че е собственост на бос от от групировката СИК"

Коментарите оставям на ВАС!

Както казва един приятел живеем в Булгаристан!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Според Явор Колев, шеф на сектор "Компютърни престъпления"

в ГДБОП, домейните data.bg, bol.bg и zamunda.bg са

затворени, а в скоро време ще бъде спрян и arena.com",

за който се твърди, че е собственост на бос от от групировката СИК"

Кой е тоя Явор Колев,някакво име за период от 5 до 10 дена,после е никой защото му е забранено...

http://www.gatchev.info/blog/?p=301

http://semkiibonbonki.blogspot.com/2006/11...g-post_874.html

Редактирано от rulom (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой чак сега разбрал:

--------------------------------

Проблеми с трафика в България

автор: isoc.bg, 17.03.2007

От блогове и от медиите разбрахме, че БТК е спряла достъпа на своите клиенти до уеб сайта ######. В момента събираме информация, за да можем да вземем становище по този крайно неприятен инцидент. Научихме, че другите доставчици са отказали да изпълнят разпореждането на полицията, с което е било поискано въпросното филтриране. Това прави инцидентът не само неприятен, но и пълен с въпроси, на които и ние нямаме отговор. Молим, ако някой има информация, да ни прати копие от заповедта на полицията на адрес [email protected] Междувременно ще се опитаме да намерим още източници и ще излезем със съответно становище. Впрочем, УС на Интернет общество - България излезе със становище по сходен казус още през миналата година.

angry.gifangry.gifangry.gif

ПП.--->

http://wearenotcriminal.hit.bg/

Редактирано от likor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes: 65% от акциите на БТК са собственост на исландския милиардер Тор Бьорголфсон.

Който се кани да продава....за 4 пъти по-висока цена,добър подарък му направи държавата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз съм на бтк и си отварям арената без проблем

Я пак опитай....

Ами и да ги затварят и отварят се тая.. пак ще си има достатъчно други международни торент тракери.

Винаги ще има от къде да се точи..

Да,но друго си е да теглиш направо DVD-R/HDTV с BG SUB...А сега-откъде ;):rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мен ме притесни една реплика от пресконфернцията на полицейските шефове излъчена вчера в новините, перефразизирам:

"...който си мисли, че може да направи нов тракер е все едно да си купува фабрика на девети септември ..." !!!

Смятайте за какъв начин на мислене става въпрос !!!

Може да национализират Интернет

И снощи по новините гледахме потвърждение на горецитираното и изводите от моя преден пост: В независимата съдебна институция, полицаи прилагат насилие срещу журналисти, а те са представители на свободното слово!!! На това му се вика опит за ЦЕНЗУРА и незачитане на институциите, което в една демократична държава е недопустимо.

И друго видяхме: На пл. Славейков се продават дискове и никой не ги закача. В P2P мрежите нищо не се продава, само се обменя.

Явно и г-н Колев и съдебните полицай имат едни и същи инструкции. Интересно кой им ги дава и по каква причина. Ще трябва да изчакаме. То след време винаги всичко се изяснява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

404 Not Found

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бас че зад атаката на btv срещу датата стои Гергов

А този кой е?Би ли обяснил, като за незапознатите?

как какъв , полицейски начин на мислене .

;)

Че те МИСЛЯТ ли :rolleyes:

Приканвам всички БТК-арци да се включим по следния начин- да подгреем горещата линия на БТК за оплаквания и жалби- 0800 15 500-от понеделник до петък.Преди малко насолих ония от подръжката,казвайки им,че нарушават договора с това незаконно филтриране-нямат съдебно нареждане,и хиляди техни абонати ще си сменят доставчика,тъй като БТК нарушава собствения си договор.Няма никакви доказателства за "съдържанието" на тракъра (R O F L M A O).Казвам им-има цели гигабайти снимки,video tutorials,които нямат намиране другаде,а във видеотеката има DVD по наем за 2 лв.Натиснах ги с това,че много доставчици са отказали да изпълнят незаконната заповед на ДГД_БОБ.Момчето от подръжката бе изумено от доводите,и каза-ами,обадете се колкото може повече на 0800 15 500,че да ви обърнат подобаващо внимание (MY PRECIOUSSSSSSSSSS.....ми хрумна на мен, веднага) Предвид,че поради нарушаване на договора губят над 70 % от потребителите си...май доста ще се стегнат.Не може всеки път БТК абонатите да сме прецакани-няма irc,няма arenabg...Казах им също, че доставчикъ е железен,и не смятам да се отказвам от тях, иначе.

P.S Нека някой по-компетентен ме допълни по-добре.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Арена вече ми се отваря.Интересното е че нямам достъп до форума поради "полицейско разпореждане".Нет ис сат.

Форума изписва че е претоварен от снощи,пък и там няма кой знае какво да прочетеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От тук взимам уроци по бизнес:

http://ippn.net:1111/

:)

http://kalin.org:1111/

Пожелание към подлизурковците от БТК- "Да имат много дела от недоволни потребители включително и за пропуснати ползи за много парички"Така както е тръгнало що не забранят интернета в България,то май това само не са направили вече...

Като абонат на БТК може ли някой компетентен юрист да обясни как да осъдя БТК за пропуснати ползи за това че не мога да си взимам уроците редовно заради тяхната филтрация на адреси в интернет пространството?И май е необходимо да се заведат такива дела......

Браво, :rolleyes: от къде ги взимаш тия адреси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има следният проблем.Свалям от Арената, но нямам никакъв ъплоуд.Когато писах на моя доставчик какво става, ето и отговора:

On Sun, 2007-03-18 at 09:08 +0200, Александър Павурджиев wrote:

> This is an enquiry e-mail via http://www.skknet.net from:

> Александър Павурджиев <[email protected]>

>

> Здравейте, немога да разбера защо в последните няколко дни ъплоуд скоростта ми е толкова ниска.Под 100 КВ/s, което не е нормално според мен. Има ли нещо общо с някои своеволия от страна на ГДБОП, в последно време.

> Благодаря ви за вниманието!

>

Пиринг обмена е намалял с над 70% след филтрирането на арена от бтк,

итднет и нетера. В системата на СККНЕТ не са правени никакви промени.

--

СККНЕТ

Егати полицейската държава!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Със същата песен ще падне и ГДБОП :ph34r:

Приятели клипчето беше изтрито, но вече е качено ТУК ха сега да видя как ще го изтрият.

Редактирано от jorji (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво! Клипът е много добър!!!

Не съм автор на клипчето,евала на пича дето го е направил.Мисля че трябва да го видят колкото се може повече хора за да разберат за какво става на въпрос. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вижте какво намерих http://img293.imageshack.us/my.php?image=peer3mz6.jpg

Нормално,всички свалят.Сигурен съм че и тия от ГДБОП го правят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който е на БТК да пробва да влезе през този линк в аренабг http://www.kalin.org:1111 би трябвало да стане :ph34r: Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване