Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Българските торент-тракери се спасяват по единично

Препоръчан отговор

Тази нали я играхме преди година. Поредната показна акция (поне предното правителство ги правеше срещу бандитите), много шум за нищо и после както си беше. Властоупражняващите като им кажат от ЕС да пр.. те се нас...т. Това явно е синдром на властта, само дето тази власт червенее и отново опитва да налага цензура. И понеже сега информационния носител не е хартиен и немогат да го изземат от книжарници и издателства, а електронен, налагат "филтриране". ЕЙ ТУКА ВЕЧЕ СТАВА ОПАСНО. Доколкото чета ИТ новините това скоро го прилагаха в Китай. Уж тръгнахме на запад, че и ни приеха, а все на изток гледат!?

И така дали му власт на г-н Я. Колев и той решил да коли и беси. Ново : При тази акция и заплашва! Иззеха разни компютри и разтръбиха фалшивата информация за нелегалното съдържание. От чат дискусията м.г. Я. Колев е забравил 2 неща - 1. на торент-тракера има само адреси, но не и файлове и 2. колко обезщетение плати държавата (разбирайте ние данъкоплатците) на комп. клуб Матрицата за такова изземване т.е. пак ще плащаме.

Дали някога ще доживеем да видим наказан властоупражняващ за това, че е ощетил държавата с некомпетентните си действия.

Аман от свободни упражнения върху българския гражданин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 400
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Тази нали я играхме преди година. Поредната показна акция (поне предното правителство ги правеше срещу бандитите), много шум за нищо и после както си беше. Властоупражняващите като им кажат от ЕС да пр.. те се нас...т. Това явно е синдром на властта, само дето тази власт червенее и отново опитва да налага цензура. И понеже сега информационния носител не е хартиен и немогат да го изземат от книжарници и издателства, а електронен, налагат "филтриране". ЕЙ ТУКА ВЕЧЕ СТАВА ОПАСНО. Доколкото чета ИТ новините това скоро го прилагаха в Китай. Уж тръгнахме на запад, че и ни приеха, а все на изток гледат!?

И така дали му власт на г-н Я. Колев и той решил да коли и беси. Ново : При тази акция и заплашва! Иззеха разни компютри и разтръбиха фалшивата информация за нелегалното съдържание. От чат дискусията м.г. Я. Колев е забравил 2 неща - 1. на торент-тракера има само адреси, но не и файлове и 2. колко обезщетение плати държавата (разбирайте ние данъкоплатците) на комп. клуб Матрицата за такова изземване т.е. пак ще плащаме.

Дали някога ще доживеем да видим наказан властоупражняващ за това, че е ощетил държавата с некомпетентните си действия.

Аман от свободни упражнения върху българския гражданин.

Да наистина, кога някой от тия самозабравилите се ще бъде наказан. Известно ли е изобщо колко често я съдят България и колко пъти ние плащаме защото еди кой си тъпанар не си е свършил работата и е нарушил нечии права. Искам да питам, Я.Колев ли ще плати, ако международния съд задължи България да плаща за нарушени права на администратора на Арена? Или на него му е през оная, щом ние плащаме заради неговите каубойски прояви?

Аз съм за, България да бъде осъдена по този случай и то за възможно най-високата сума, след което това да бъде разтръбено навсякъде показно. Ето една хубава обратна реакция, нa техните показни.

Редактирано от garny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още малко информация:

http://news.ibox.bg/opinion/id_655898349

http://news.ibox.bg/news/id_2051296232

Редактирано от likor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен Арената работи с пълна мощност.

Току що чух по новините че съдът освободи шефа на Arena.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледах сега по новините,всяко чудо за три дни.Сега почват да се пръкват един по един тракерите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хахаха, ужас, аз съм на БТК и тъкмо планирах да си направя регистрация в Арената, поради спирането на любимата ми Zamunda и хоп достъп до него няма, явно ще разчитам само на чуждите тракери, от които и без това си тегля със същата скорост, както и от българските :P
Ха, и аз съм така. :) Чак сега разбрах (и то от новините), че нямам достъп до Арената. Единственото неудобство за сега е, че няма включени субтитри във филмите. Тез DiAMOND, axxo и компания хора трябва да научат български. biggrin.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ха, и аз съм така. :) Чак сега разбрах (и то от новините), че нямам достъп до Арената. Единственото неудобство за сега е, че няма включени субтитри във филмите. Тез DiAMOND, axxo и компания хора трябва да научат български. biggrin.gif

http://subs.unacs.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драги потребители (Закоравели торент престъпници :) ), припомнете си какво стана 2006г.тук и тук.Приятно четене за излагацията на ГДБОП :P

Редактирано от jorji (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам БТК играят по свирката на ГДБОП.Всички клиенти на БТК са ощетени, не си спомням в договора да има клауза да филтрират трафика ми? Не си плащам да ми филтрират трафика!!!! Май някъде трябва да се оплаче човек?

Редактирано от xegoux (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Субтитри има бре,то филми да има.Субтитрите не са нелегални и ще си ги пишат.

....има толкова международни тракери какво ти пречи да сваляш от тях?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....има толкова международни тракери какво ти пречи да сваляш от тях?

Ми нищо,аз това и правя :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се гаси туй, що не гасне!

От тук взимам уроци по бизнес:

http://ippn.net:1111/

:eek:

http://kalin.org:1111/

Пожелание към подлизурковците от БТК- "Да имат много дела от недоволни потребители включително и за пропуснати ползи за много парички"Така както е тръгнало що не забранят интернета в България,то май това само не са направили вече...

Като абонат на БТК може ли някой компетентен юрист да обясни как да осъдя БТК за пропуснати ползи за това че не мога да си взимам уроците редовно заради тяхната филтрация на адреси в интернет пространството?И май е необходимо да се заведат такива дела......

Редактирано от nikola59 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много сме силни сме! :)

http://vid.data.bg/kyiadyhy#vid

Потребители с тази песен падна правителството на БСП :eek:

http://www.kldn.net/?p=131 А тук големия смях :beer:

Редактирано от jorji (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам БТК играят по свирката на ГДБОП.Всички клиенти на БТК са ощетени, не си спомням в договора да има клауза да филтрират трафика ми? Не си плащам да ми филтрират трафика!!!! Май някъде трябва да се оплаче човек?

БТК май е на Кобурга. :eek: Какво се чудиш, че ти филтрират трафика. Кобургът е в управлението на държавата.

top_logo.gif= Simeon_de_Saxe-Coburg-Gotha.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:eek: 65% от акциите на БТК са собственост на исландския милиардер Тор Бьорголфсон.

Добре.

При кое управление бяха приватизирани телекомуникациите в България?

При Симеон, като председател на изпълнителната власт. Гледам кои лица управляват де-факто телекома. :beer:

По принцип си прав за това, че 65% от акциите на БТК са собственост на исландския милиардер Тор Бьорголфсон. Това не пречи на логистиката.

Аз изказах мнение, че управлението на БТК е поверено логистично на Симеон. Затова казах, че "май е на Кобурга".

"Вива венчърс" няма право да прехвърля собствеността си в телекома до юни 2007 г. според клаузите на приватизационния договор от 2004 г. В същия срок се предвижда и контрол върху собствеността на самата "Вива венчърс".

А да видим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме притесни една реплика от пресконфернцията на полицейските шефове излъчена вчера в новините, перефразизирам:

"...който си мисли, че може да направи нов тракер е все едно да си купува фабрика на девети септември ..." !!!

Смятайте за какъв начин на мислене става въпрос !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мен ме притесни една реплика от пресконфернцията на полицейските шефове излъчена вчера в новините, перефразизирам:

"...който си мисли, че може да направи нов тракер е все едно да си купува фабрика на девети септември ..." !!!

Смятайте за какъв начин на мислене става въпрос !!!

как какъв , полицейски начин на мислене .

:eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване