Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здраво хора.има ли някой от вас фен на електрото?и какво предпочитате:хаус,дръм ен бейс,транс,прогресив,рейв?на мен лично един от любимците ми е PAUL VAN DYK :clap :wors:;) B)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

еи ти тука кво слушкам

иначе си падам яко по прогресив, чил аут, и вече все по рядко слушам фул-он.

брутално ми е някак sad.gif кво да се прави :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз не съм по тази музика и не разбирам от нея....Но всеки си има рабличен вкус и всеки ива право да слуша каквото си поиска :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

кефи ме такава музика ама нямам представа от понятия и тем подобни глупости!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
че ти като не  ги уважаваш си е твой проблем.има хора които слушат и тях ги питам ясно. :whist:  :nono

Ти си направил тема, всеки има право да се изкаже.Немога да разбера каква е тази враждебност за вкусови предпочитания, кому е нужна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много не ги уважавам тези музики ама ако се наложи слушам кво да правя

Ти си направил тема, всеки има право да се изкаже.Не мога да разбера каква е тази враждебност за вкусови предпочитания, кому е нужна?

тези 2 мнения НАПЬЛНО ги одобряваммммммммм................

и да допьлня , че......НЕ ги слушам вьобще тези музики.......

но кьм djjey...........щом те КЕФИ .....слушай си я ......

колкото хора ...толкова и вкусове и отделни мини-Вселени..... ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз немога да кажа с точност, харесвам или не техното..Има някой песни които ми допадат.Както се случва в известен смисъл с всички жанрове:whist: Просто мисля,че е реагирал ненужно грубо към Аделфиа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

йеееХаааааааааа!! TECHNO завинаги, това е най-яката и ритмична музика за мен!Все пак, нямам нищо против др. стилове. даже отделни песни ми допадат.Всеки си има вкус! Но за мен музиката на която може да се дивее, куфее и купонясва и тнт, това е само техното.

!!! TECHNO FOREVER!!!!! :angry: :clap

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Technoto е най яката музика за мен. Аз лично предпочитам немско и шведско техно. Също съм много голям фен на DJ RUSH.

HARDTECHNO FOR EVER!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Слушам ама не всякакво по принцип слушам най-често WESTBAM от техното

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста неща, които ме кефят в Техното. Почитат съм на ATB, Safri Duo, Prodigy, Faithless. Много ме успокоява и ме зарежда с енергия тази музика, макар да не е любимия ми стил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно слушам метал, но от техното (като цяло), като стил предпочитам транс, а иначе групи D-Devils, Prodigy, Astral Projection (най-добрата) и няколко други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

то и ас слушам техно но претпочитам DJ ALIGATOR, PAFENDOR, ANTILOP,D-DEWILS ништо че на аватара мие снуп дог

Редактирано от DIDO-DI (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATB ми е любимия DJ. Кефя се на хаус музиката, но ми е малко заспала на моменти. Предпочитам по-брутално техно. Това лято в Mania беше мноо яко, пускаха тъкмо каквото ми харесва.

А пък една от мечтите ми е да ида някой ден на Ибиса да разклата там квото Господ дал biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Aдски много се кефя на deep house i tech house идолите са ми Deep Dish.Когато ме ядосат в даскалото обаче много ме кефи да си пусна drum n bass и да се боксирам с крушата.А в момента започнах да се занимавам малко по професионално и с dj-ство и в момента работя над едно парче в стил ambient.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

The Prodigy са номер 1 !!! :)

А освен тях много ме радват Astral Projection и Darude (eстествено) cool.gif

А една от най-любимите ми песни е PPK - Resurection (най-дългата версия) - жестока е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

-Как може да ги слушаш тези тенджери и капаци? Леле, пък като включат и зъболекарските машинки..едно и също тубцсс тумбцсс.

Това е велика музика за някои.Първите бяха KLM, 2Unlimited, U96.

Поздрави от морето до морето с една класическа песен на U96-Das Boot през "далечната" 1992.

Всеки с сериозна интернет връзка да (из)чука на подписа ми.Това е он-лайн техно радио.Знам им програмата на наизуст. icon10.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване