Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Честито и от мен и поздравления за труда! :)

Редактирано от digitaltune (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добър или по лош дизаин това е относително, всеки си има някакъв вкус.

аз имам конкретен проблем - с новия дизайн саита не ме помни и всеки път трябва да си въвеждам име и парола, а не са променяни настройките на браузера и в други саитове си ме помнят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По добър или по лош дизаин това е относително, всеки си има някакъв вкус.

аз имам конкретен проблем - с новия дизайн саита не ме помни и всеки път трябва да си въвеждам име и парола, а не са променяни настройките на браузера и в други саитове си ме помнят...

Проблема е всеобщ,ще се оправи ама ще трябва да почакаме малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтраях доста време... за да ви питам нещо.

Заради дизайна ли посещавате даден сайт? За това, че е розов с лилави точки или защото има полезна информация, защото ви е приятно да почетете, да питате, да ви се отговори и т.н. Не искам да кажа, че начина, по който е представена дадена информация няма значение, но нима това е основното?!

Просто ми стана смешно от коментари тип 'аз повече няма да влизам', 'все по-рядко ще влизам тук' и т.н.

Сайтът си е същия - просто сменихме малко цветовете, сменихме леко организацията и това е. Всичко е до свикване.... и аз в началото го ненавиждах, защото не му бях свикнал (пък като за капак не работеше всичко като хората в първите си дни), но се свиква, а сега ми е и по-лесно и по-удобно.

пп. Сорка, не можах да се стърпя biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалено много място заема "последно в ***" и банера "не сте сами". Заради тях се налага да направя две допълнителни и абсолютно излишни скролвания на мишката. Моля Ви намалете ги. А иначе дизайна е много добре направен, но ще отнеме време да се свикне с него. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно заради това как изглежда един сайт бих го посещавал.

ако е ужасен, нищо не се чете и функционалността е на -20 процента няма защо да си губя времето с него.

новият дизайн обаче ми харесва, някак по свежо е, по web2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина бих желал потребителят да има възможност да превключва между новия и стария дизайн в зависимост от личните предпочитания!

Подкрепям те pemo ...

По удобен ми е стария дизайн ... спестявам много време с него

В никакъв случай не съм казал че тоя не става ! Супер е проблема е че не сме му свикнали :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим новият дизайн на сайта е изключително стилен. Не мога да не ви поздравя за огромния труд, който полагате. Дори и да ми е леко объркващо и носталгично по старото лого на kaldata, не бих си позволила да критикувам хора, които първо - имат повече знания и опит от мен в тази област и второ - не престават да задоволяват прищевките ни по един или друг повод. Има и трето, и четвърто...

А всички ония, които хленчат - ще свикнат. Както се казва - навикът е втора природа, която убивала първата.

Айде честито, можем да се почерпим по случая. :speak:

Липсва ми кълбото все пак. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подкрепям те pemo ...

По удобен ми е стария дизайн ... спестявам много време с него

В никакъв случай не съм казал че тоя не става ! Супер е проблема е че не сме му свикнали :)

И аз съм изцяло на тази позиция - трябва да има възможност за избор между стария и новия изглед.Тук не става въпрос за предпочитания към единия или другия,а за даване на възможности.Не ми е приятно,че някой го избиват на "фенщина" - добре би било да се отчита че има и инакомислещи,а това кой защо посещава сайта няма да коментирам - ако има отлив на посетителите как ще се отрази на приходите от реклами вие си знаете най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с бисквитките всеки път трябва да се логвам егати .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Определено подкрепям и посрещам с много голямо одобрение труда на екипа. Недоволните ще бъдат доволни след 2 месеца , а тия които са доволни, ще станат още по-вече.Всичко ще си дойде на място с течение на времето. И накрая. Споделям казаното от FIFA.

Поздрави на целият екип!

С уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прекалено много място заема "последно в ***" и банера "не сте сами". Заради тях се налага да направя две допълнителни и абсолютно излишни скролвания на мишката. Моля Ви намалете ги. А иначе дизайна е много добре направен, но ще отнеме време да се свикне с него. :)

Ползвай adblock,аз не гледам нито един банер тук.При мен беше още по-кофти защото на домашния компютър карам още на 600x800 и на началната страница виждах колонката и банера само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди влизах в сайта и веднага се ориентирах.Не триябваше да местия мищката.Всичко ми беше пред очите.Целия екран беше пълен.Сега трябва да местя мишката.А аз съм мързелив.

Искам си стария вид на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стария дизайн беше много по-добър. Това сегашното е леко претрупано. Само се чудя, защо никой дизайнер не мисли как би изглеждал сайта който прави без банерите. Аз на пример ползвам разширение за блокиране на реклами (по простата причина че ме дразнят супер много) и в текущия дизайн има страхотни дупки, направо кратери, на местата на банерите - говоря предимно за банера до новините. В стария дизайн това не беше така:

kaldatacombulgarianitnetc9.jpg

Освен това ако се намало броя на новините на страница за да не стърчат така под менютата би изглеждало доста по-добре

Редактирано от Hedron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко Fifa. Аз съм сигурен, че какъвто и дизайн да бяхте направили пак реакцията щеше да е същата. Просто българите като че ли мразим новостите. Лично мое мнение, че дизайна е супер стилно издържан и много по-готин от стария. Макар, че самата организация наистина е разместена все пак всичко си го пише на български и трябва да си малоумен, за да не можеш да се ориентираш. Ако наистина искаш нещо да прочетеш, научиш и т.н. дизайнът ти е най-малкия кусур! Ами това е..... а и още нещо: сегашното лого много повече ме къдри от старото! :) :) :)

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизайна е добър, но е направен за резолюция 1024х768, което предизвиква дупки на моя монитор, защото ползвам по-голяма резолюция. Мислех си, че тия страничните празни полета са нарочно направени, но не било така. Може би пропуск? И още нещо което се получава с IE , а с Опера не. Сигурно проблема е в мен:

2007-02-26_110250.png

2007-02-26_110328.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен дизайна ми харесва, логото също, мисля че трябва да има нещо в него зеленичко ще е гот, снощи ми се мерна но сега не го виждам.

Дам хубави са промените, проблема е че като се види нещо ново и хората искат да е перфектно а то не може от първият път да стане трябва адс е изпробва :) Браво за обновленията и продължавайте напред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Споко Fifa. Аз съм сигурен, че какъвто и дизайн да бяхте направили пак реакцията щеше да е същата. Просто българите като че ли мразим новостите. Лично мое мнение, че дизайна е супер стилно издържан и много по-готин от стария. Макар, че самата организация наистина е разместена все пак всичко си го пише на български и трябва да си малоумен, за да не можеш да се ориентираш. Ако наистина искаш нещо да прочетеш, научиш и т.н. дизайнът ти е най-малкия кусур! Ами това е..... а и още нещо: сегашното лого много повече ме къдри от старото! :) :) :)

Не бе... гледай сега. Не казвам, че дизайна трябва да се хареса на всеки. Всеки е с различен вкус и е нормално на някой да му хареса, а на друг - не.

Но просто е смешно (поне на мен де) да казваш няма да влизам повече щото ме дразни синьото най-горе, или щото не мога да мръдна мишката малко нагоре-надолу. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,че неможе да се хареса дизайна на всички е ясно.Както бях писал стария ми харесва повече,защото е по-шарен.С това ще свикна,но имаше едно нещо в старият вид,което беше по-удобно.А имено,че всички новости в Софтуер и Хардуер,Новини и Теми във форума се виждаха директно.Сега трябва да кликвам върху всяка област която ме интересува за да видя новите неща.Това е по-големият минус.

Това ,че някой си няма да посещава сайта заради новия дизайн са глупости и празни бращолевения на хлапаци.Сайта си е полезен независимо от дизайна.Аз сравнително редовно го посещавам и искам -неискам ,ще свикна няма къде да мърдам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко странно, но - все пак различен. В началото се чудех кое къде е, и ми идеше да намера някой админ, модер и тн., та да си излея гнева на него. Обаче - взех да свиквам. Кво да се прави - промените са полезни. Сега влизам сякаш в нов сайт.

Редактирано от hattamotto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се свият двете полета от двете страни на софт новините, и да се върнат отгоре 4-те карета с новините. ЦВЕТА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ. Функционалността е от значение, а тя в новата версия леко куца с тия няколко допълнителни мръдвания с мишката за да достигнеш до желана секция с новини. Сега е малко :) работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логото не е особено добро, но пък иконката във favourites/adress bar-a и дизайна са хубави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но просто е смешно (поне на мен де) да казваш няма да влизам повече щото ме дразни синьото най-горе, или щото не мога да мръдна мишката малко нагоре-надолу. ;)

Изобщо не ми се струва смешно да не се обърща внимание на потребителите... които ясно казват куде куца новия "страхотен" облик :nono:

Няколко души вече отбелязаха относно дизайна.... че никак няма да е лошо да има възможност за преминаване от единия към другия... но ... май...останаха като глас в пустиня.

Та на въпроса, ами аз лично съм намалил кликванията върху бг версията и влизам в англииската ;) докато и нея не "омажете" ... и ме принудите да мина към softpedia.com....

П.с. надявам се критиката ми да е градивна, това е нейната цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много неща се казаха по темата за новия външен вид на сайта. Вярно и аз в началото мислех че съм на друг сайт, че го писах на ново адреса :nono:, но после се зачетох във форума и мисля да изкажа две неща:

1. Благодаря на екипа на калдата че се грижи да ние конфортно и приятно с работата на техния сайт.

2. Отворих и стария и нови сайт в два различни прозореца и ги разменях няколко пъти, да ви кажа честно хора колкот пъти се озовах в сайта с новия облик толкова пъти ми ставаше хубаво.

друго няма какво да кажа освен да преповторя много хубави неща, оставами само да кажа:

БЛАГОДАРЯ КАЛДАТА ;):clap:;):clap::yanim::clap::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изобщо не ми се струва смешно да не се обърща внимание на потребителите... които ясно казват куде куца новия "страхотен" облик :nono:

Няколко души вече отбелязаха относно дизайна.... че никак няма да е лошо да има възможност за преминаване от единия към другия... но ... май...останаха като глас в пустиня.

Та на въпроса, ами аз лично съм намалил кликванията върху бг версията и влизам в англииската ;) докато и нея не "омажете" ... и ме принудите да мина към softpedia.com....

То хубаво да се вслушваме в потребителите си, но... Пешо харесва синьо, Ани харесва розово, Надя обича светло зелено, но не много ярко, докато Митко харесва бялото. На Никола му е интересно да чете и не се интересува от шарениите и иска всичко да е семпло, Валя пък се заглежда по картинките и т.н. и т.н. Да правим отделен дизайн за всеки един от 50-те хиляди потребители ли? Ако си работил малко с уеб дизайн ще знаеш, че това е работа... много работа.

Старият дизайн е в историята и няма да се върнем към него. Движим се напред... който е с нас заради това, което сме ще свикне с времето. Дизайнът не е толкова лош, а ако поработите 1-2 седмици с него ще го заобичате (казвам го от личен опит - преди половин месец и аз не го траех). А тези, които ще намалят посещенията си или въобще ще ни отпишат, само защото сме посменили малко външния вид - приятно браузване на другите сайтове, всеки си избира сам за себе си.

@ bildera_ - сайта го пробвах с 4 браузъра и не можах да се натъкна на такива болднати заглавия. Ще кажеш ли ти с какво си го гледал, че да излезе така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...