Премини към съдържанието
alex89_m

Вашият идеален отбор

Препоръчан отговор

Правя тази тема, за да обменим идеи за съвършения отбор. Всеки може да сподели своя отбор от 11 футболиста и 1 треньор. Условия:

- Трябва футболистите и треньора да са съвременни, все още действащи.

- Трябва за всеки един футболист и за треньора да има обусновка, защо именно той е заслужил мястото си във вашия идеален отбор.

- Трябва да се обосновете защо това според вас е идеалният отбор. Пример: "най-добрите играчи /като индивидуалности/"; "защото това са играчи хъс, воля и дух", "защото са евтини/скъпи" и т.н.

Може да предложите не само един съвършен отбор!!!

За да дам пример как точно да са оформени постовете започвам аз със своя идеален отбор:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Петър Чех /Челси/

Ашли Коул /Челси/ Фил Ягиелка /Шефилд Юн/ Неманя Видич /Ман Юн/ Лусио Вагнер /Левски/

Деко /Барселона/ Томаш Росицки /Арсенал/

Кристияно Роналдо /Ман Юн/ Роналдиньо /Барселона/

Лионел Меси /Барселона/

Димитър Бербатов /Тотнъм/

Старши треньор: Арсен Венгер

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Петър Чех /Челси/ - Избрах го, защото има невероятен рефлекс и винаги играе на топ ниво.

Ашли Коул /Челси/ - Още от времето, когато беше в Арсенал ми допадна играта му. Много често се включва в атаките на тима си.

Фил Ягиелка /Шефилд Юн/ - Безспорният лидер на тима на Шефилд заедно с Роб Хълс

Неманя Видич /Ман Юн/ - Абсолютен стълб в отбраната на Ман Юн

Лусио Вагнер /Левски/ - :nono: Някой тук ще ме обвини, че съм пристрастен, но тук моя довод е, че много харесвам как докосва топката и много му вървят двойните подавания.

Кристияно Роналдо /Ман Юн/ - тука ме привлече безспорната техника, пък и в целия отбор ми е нужен играч за симулации biggrin.gif

Деко /Барселона/ - него го взимам за повече креативност и възможност за въртене на състава. Личното ми мнение, че той е повече за футболист с подчертано офанзивни действия!

Томаш Росицки /Арсенал/ - най-вече заради туповния му шут и умението да борави с топката. Много добре я задържа!!!

Роналдиньо /Барселона/ - макар колебливата му форма напоследък и появилите се информации в мадридската преса, че е надебелял Зъбчо си е Зъбчо. В последния мач срещу Атлетико показа, защо е магьосник. Може би това се дължи заради присъствието на Ето'О, но и с Бербо нема да му е зле, даже напротив!!!

Лионел Меси /Барселона/ - има невероятен талант според мен. Просто не трябва да прегаря рано рано. Също като Роналдо има прекрасна техника.

Димитър Бербатов /Тотнъм/ - интелигентен, грациозен. Кеф ми е като го гледам. Според мен - завършен нападател

Арсен Венгер - интелигентен треньор, каращ Арсенал да играе много красив футбол. Това много ми допада!!!

Избрах точно този отбор, защото според мен в него има силни индивидуалности, които с този треньор биха могли да бъдат страшилище за всеки!!!

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш грешка. Пропуснал си един!

Кажи кой де, щот аз не виждам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тука става въпрос за смесени отбори. Вие си избирате играчите. Не крия, че съм върл левскар, но едното няма общо с другото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще направя два отбора,със играчите които играят в момента и тези от славното минало:

Буфон(Ювентус)

Кафу(Милан) Тюрам(Барселона) Малдини(Милан) Р.Карлос(Реал М)

Зеедорф(Милан) Лампард(Челси) Кака(Милан) Роналдиньо(Барселона)

Анри(Арсенал) Ван Нистелрой(Реал М)

Дзоф(Ювентус)

Тасоти(Милан) Бекенбауер(Байерн М/Германия) Замер(Борусия Д) Роналд Куман(Барселона)

Гаринча(Бразилия) Зидан(Реал М/Ювентус) Гулит(Милан) Марадона(Бока/Барселона/Наполи/Аржентина)

Пеле(Сантос/Бразилия) Ван Бастен(Милан/Холандия)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вратар: Тим Виизе(Вердер Бремен)

Защитници: Джианлука Дзамброта(Барселона)----Лилиан Тюрам(Барселона)----Карлес Пуйол(Барселона)----Филип Лаам(Байерн Мюнхен)

Халфове:

Чави Ернандез(Барселона)

Микел Артета(Евертън) Мартин Петров(Атлетико Мадрид)

Стивън Джерард(Ливерпул)

Нападатели: Карлос Тевез(Уест Хям) Димитър Бербатов(Тотнъм)

Треньор; Гуус Хидинк

Резерви: Анди Джонсън(Евертън), Стилян Петров(Астън Вила), Стюърт Даунинг(Мидълзбро), Мика Ричардс(Манчестър Сити), Роберто Карлуш(Реал Мадрид)

Редактирано от ToBy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето моя идеален отбор

Петр Чех (Челси)

Ашли Коул (Челси) Неста (Милан) Тери (Челси) Пуьол (Барселона)

Робен (Челси) Лампард (Челси) Кака (Милан) Роналдо (Манчестър Ю.)

Анри (Арсенал) Дрогба (Челси)

Треньор: Моуринио

Редактирано от Skater (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви един отбор от мен...

Петр Чех(Челси)

Ашли Коул(Челси) Джон Тери(Челси) Сами Хупия(Ливърпул) Р.Карлос(Реал Мадрид)

Робен(Челси) Франк Лампард(Челси) Стивън Джерард(Ливърпул) Кристияно Роналдо(Ман.Юнайтед

Д.Дрогба(Челси) Ван Нистълрои(Реал Мадрид)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не сложи и Есиен и Шевченко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.