Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

GH0STFACE

Търся програма за извличане на инструментали от .mp3-ки

Препоръчан отговор

Ня кои може ли да ми препоръча програмка за извличане на инструменталите от някоя песничка :)

За предпочитане ще е ако може и да се работи по-лесничко с нея, тъй като не съм много навътре в работата с аудио :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че ще те разочаровам но няма такова животно.Само това мога да кажа.

С Уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Ня кои може ли да ми препоръча програмка за извличане на инструменталите от някоя песничка :whist:

За предпочитане ще е ако може и да се работи по-лесничко с нея, тъй като не съм много навътре в работата с аудио :P

Интересно, че си голям, а не се сещаш, че това е просто невъзможно. Или не си убеден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е , но трябва да си високо квалифициран звуков инжинер ,за да можеш да заглушиш определени честоти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Възможно е , но трябва да си високо квалифициран звуков инжинер ,за да можеш да заглушиш определени честоти

"Ня кои може ли да ми препоръча програмка за извличане на инструменталите от някоя песничка smile.gif

За предпочитане ще е ако може и да се работи по-лесничко с нея, тъй като не съм много навътре в работата с аудио tongue.gif"

Младеж, чети какво е постнал човекът и не казвай какво е възможно и какво - не!

Научете се най после да четете правилно въпросите и да не давате такива компетентни и смешни мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма която извлича инструментали от mp3. ки

моля помогнете :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако беше потърсил щеше да разбереш, че такова животно НЯМА.

ДА, НЯМА, И НЕ ВЯРВАЙ АКО ТИ КАЖАТ, ЧЕ ГО ИМА.

инструменталът и говорът не са в отделни канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем тая мойта програмка на Реалтек има но само в реално време е и за тва търся такава пак съм виждал песни по тоя начин чува се някак тихо

Моля Дрги мнениа ако може накой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ем тая мойта програмка на Реалтек има но само в реално време е и за тва търся такава пак съм виждал песни по тоя начин чува се някак тихо

Ами, че тогава какъв ти е проблема.

Но както е споменато по-горе - ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други мнения? Ето едно: откажи се.

Програма, която да отдели инструментала от вокала не съществува. Можеш да си поиграеш с 30 лентовия еквалайзер на Adobe Audition и да намалиш честотите, където е вокала, но не само ще изгубиш част от музиката, но и няма да постигнеш добър ефект. Колкото до "програмата", която имаш, това е част от драйверите на Realtek, а не програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KMPlayre име в Audio/rare filters/voice removal.

Това е само филтър, а не отделен канал както ти посочиха по-горе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...