Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

plamakoo

Международно състезание "Европейско кенгуру"

Препоръчан отговор

Интересувам се къде бих могла да немеря примерни тестове за второкласници от конкурса "Европейско кенгуру".Ако някои има интересна информация за конкурса ,ще му бъдада благодарен, ако ми пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересувам се къде бих могла да немеря примерни тестове за второкласници от конкурса "Европейско кенгуру".Ако някои има интересна информация за конкурса ,ще му бъдада благодарен, ако ми пише.

Aко разбираш френски мисля, че тук информацията ще ти свърши работа:

Кенгуру сайт

ако не, можеш да се поровиш -->ТУК<-- и да предцениш кое те информира най-много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера в "Хеликон" ми попадна един интересен сборник със задачи от "Европейското кенгуру" :

"Математически тестове" - Сава Гроздев, Ваня Данова - 15 лв.

Темите в сборника са за ученици от 2 до 12 клас, дадени са всички типове задачи и техните решения...Има и тестовете, които дадоха на миналогодишното "Кенгуру".

Съжалявам, че не мога да ги пусна тук (нямам скенер :) ), но ако искаш бих могла да ти напиша някой от задачите, за да видиш за какво става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам син във втори клас и се интересувам от къде да взема задачите, а нали в другите страни е минало вчера това състезание нямали ги публикувани в някой сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МОля някой ако има да ми даде лин към Задачите от Кенгуруто дето бе6е днеска за 2-ри клас.,

Трябват ми спешно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и аз имам син във втори клас и се интересувам от къде да взема задачите, а нали в другите страни е минало вчера това състезание нямали ги публикувани в някой сайт

http://www.kangurusa.com/new/pastproblems.htm на този адрес може да намерите за минали години тестовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска ходих на Олимпиада по Математика, другата седмица пък ще ходя на Кенгуруто.

Може ли да ми дадете въпросите за 4-ти клас от миналата година? За да се пробвам да видя какво ще направя..

10х Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...