Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бих бил благодаен ако ми изпратите една покана за DEMONOID - e-mail :stani2606@gmail.com :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо отваряш нова тема при наличието на тази http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=23999 Публикувано изображение

Вчера писах коментар в темата която си посочил но сега не ми я отваря Публикувано изображение Ако някой може моля да прати покана за Demonoid.com Ще съм му много благодарен :yanim: Пощата ми е rintitinti2@abv.bg Редактирано от punisher4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове няма я темата за тва са направили нова ... айде някой да ни даде по 1 кодче ... TORRENTS FOREVER !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми трябва една за Demonoid.com че 4 месеца бях без комп и са ми я затворили! bobeca_a@abv.bg

Редактирано от Bobeca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

punisher4e и Bobeca ,проверете си пощата. Cealtex не си посочил пощенска кутия. Къде да ти пратя покана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако може някой да ми изпрати и на мен ще съм му много благодарен !!!! kirhard@abv.bg благодаря предварително !!!!

Редактирано от kirhard (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам кой ги дава поканите за DEMONOID, но ако има една или знаете откъде мога да намеря, МОЛЯ ви, пратете. Изключително ще съм благодарен. papassoff@abv.bg :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите покани свършиха. В момента Демоноида ми казва: You can not create more invitations at the moment Invitation codes are limited based on time since last creation and other factors. Please check back this space, you'll be notified here when you are able to create an invitation again.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз немога да уцеля момента, в който е отжорено за регистрация.Всеки ден проверявам, но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

punisher4e и Bobeca ,проверете си пощата.

Cealtex не си посочил пощенска кутия. Къде да ти пратя покана?

Много ти благодаря :yanim: Такива хора като теб трябва да има повече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за покана в Demonoid.com на mail spyware@abv.bg Благодаря предварително :P:)

Редактирано от obscene (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Foolich, здр. аз съм Zezo. Гледам снощи си пуснал 2 поканки, както и разбрах, че нямаш повече. Но факта че пусна отговор почти веднага след моя пост ми говори че си щедър човек и ако имаше още една, нямаше да се подвуумиш да я пратиш. Моля те човече, виж някой твой човек ако има едничка, ей тъй като за един музикант човечец като мен. Апропо, как се регистрира, аз немога да нацеля някога да е отворен портала за регистрации...?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може и за мен една покана forka2k@gmail.com Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще съм благодарна, ако някой ми прати покана на amaly@abv.bg благодаря предваритено :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много ще съм ви благодарен, ако някой ми прати покана за Demonoid.com. e-mail: ravenwing@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.