Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако може и за мен една покана> [email protected]

Редактирано от Liguid (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

yvsotXyrtfnxq81jguzatnvld0sjhbhjvmqetqox2bpx yvsotX4f1oh8wxg6vy2qrq1caj30wzgizw1rhb yvsotXgbsx8ma1c3z46fianopf5ok1fh2ot1n

виждам чи на някои не е ясно за demonoid дето пиие мисла чи беше invite code слагате го там ПРИМЕР:mycekXg2sxcq8isrcccikb170hongs78btj1ft И НАТАТЪК ПИШИТЕ ДРУГИТЕ НЕЩА АКАУНТ ПАРОЛА И Т.Н.

vatzovXd3k337v38fe3wxoz26opaijhsk0y4xldf5s0eq vatzovXogfhh836bxme3qben9dkatzvdxkq8pg8yfkw8h vatzovXgjojwfowc1y8zl01i4451zn53 vatzovXnnkn7112fhhjgyagfet3cdhe7chlknkbo2kqma vatzovXj9uzmj4vezungrdmmo90zx

Погледни си ЛС!

Пепс може ли и на мене да пратиш !!!

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пепс може ли и на мене да пратиш !!!

Благодаря предварително

С удоволствие бих ти пратил, но тази ми беше последната за сега! Надявам се някой от колегите съфорумци да се включи и да ти прати! Редактирано от peps (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

k0l9s9mxp3r

fp8wurhxi

9nfo5pvfsi8

Благодарско Селси :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
nhba38fsoko7
Хайде и аз да се отчета. А то автоматично ли се дават тези кодове или трябва да събереш коефициент...?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде и от мен 3 броя за бъдещи мераклии k1s47i917569 yfvc0x0nc gnd2rgc5b и умната ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nhba38fsoko7
Хайде и аз да се отчета. А то автоматично ли се дават тези кодове или трябва да събереш коефициент...?
И аз това се чудя, защото на мен винаги ми изкарва, че няма свободни покани.

Освен това съм сигурна, че не съм теглила нищо от там все още, и въпреки това ми изкарва коефициент и определен даунлоуд и ъплоуд. Знам, е тук не е мястото да се пита, но ако някой може да ми обясни кога и при какви условия се получават кодове за покани и защо може коефициентът да ми се е променил сам - ще съм съм му много благодарна :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди колко време ти е регистрацията?На мен започнаха да ми пращат покани след първият месец след регистрацията.Ако си поканена от някой (а предполагам, че е така), независимо дали теглиш или не, ти ползваш неговият коефициент, ако ти сваляш или качваш нещо на този който те е поканил също му се променя коефициента.За получаване на кодове не мисля, че трябва да имаш някакъв коефициент за да ги получиш, просто трябва да мине някакво време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди колко време ти е регистрацията?На мен започнаха да ми пращат покани след първият месец след регистрацията.Ако си поканена от някой (а предполагам, че е така), независимо дали теглиш или не, ти ползваш неговият коефициент, ако ти сваляш или качваш нещо на този който те е поканил също му се променя коефициента.За получаване на кодове не мисля, че трябва да имаш някакъв коефициент за да ги получиш, просто трябва да мине някакво време.

Дано не се отклоняваме много от темата, на мен, като ме поканиха, нямах коефициент, после започнах да свалям и направих някакъв. А като направиш няколко покани наистина после трябва да мине около месец,за да може да правиш пак
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От около седмица и половина ми е регистрацията, това обяснява защо не ми дава кодове за покана.

А не бях поканена, уцелих момент с отворени регистрации, и никого не съм канила, защото още не ми дава кодове за покани - така че си остава загадка откъде се взима този коефициент ...

Много благодаря за отговора :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не се отклоняваме много от темата, на мен, като ме поканиха, нямах коефициент, после започнах да свалям и направих някакъв. А като направиш няколко покани наистина после трябва да мине около месец,за да може да правиш пак

Е, малко може. :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване