Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако някой иска покани да пише,ще ги раздам всичките.

Надявам се да не съм ужасно закъсняла.... Моля за покана и благодаря предварително.

[email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

yvsotXyrtfnxq81jguzatnvld0sjhbhjvmqetqox2bpx yvsotX4f1oh8wxg6vy2qrq1caj30wzgizw1rhb yvsotXgbsx8ma1c3z46fianopf5ok1fh2ot1n

виждам чи на някои не е ясно за demonoid дето пиие мисла чи беше invite code слагате го там ПРИМЕР:mycekXg2sxcq8isrcccikb170hongs78btj1ft И НАТАТЪК ПИШИТЕ ДРУГИТЕ НЕЩА АКАУНТ ПАРОЛА И Т.Н.

vatzovXd3k337v38fe3wxoz26opaijhsk0y4xldf5s0eq vatzovXogfhh836bxme3qben9dkatzvdxkq8pg8yfkw8h vatzovXgjojwfowc1y8zl01i4451zn53 vatzovXnnkn7112fhhjgyagfet3cdhe7chlknkbo2kqma vatzovXj9uzmj4vezungrdmmo90zx

Надявам се да не съм ужасно закъсняла.... Моля за покана и благодаря предварително.

[email protected]

Явно никои не чете... В по-горният пост, четливо са го написали, че торента временно е спрян..
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, На мен също много ми трябва акаунт в Демоноид и моля, ако някой има възможност да ми прати покана на [email protected] Благодаря много предварително :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

На мен също много ми трябва акаунт в Демоноид и моля, ако някой има възможност да ми прати покана на [email protected]

Благодаря много предварително :P

Едва ли някой ще може да ти даде покана.

От вчера любимия Демоноид не рабти, още не е ясно каква ще е съдбата му и какъв е реалния проблем, но май е затворен от Canadian Recording Industry Association (CRIA).

http://torrentfreak.com/demonoid-shut-down-by-cria-070925/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, На мен също много ми трябва акаунт в Демоноид и моля, ако някой има възможност да ми прати покана на [email protected] Благодаря много предварително Търся един филм от много време и ще съм благодарна, ако някой го намери. Казва се "The taming of the shrew" и е от 2005 година. Филмът е на ВВС и го даваха по Hallmark. Той е съвременната версия на шекспировата комедия. Ако някой има линк или ми каже къде мога да го намеря, ще съм много благодарна.

Редактирано от amcocker (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0vc6su158tygkmek0746wvho6kse42pup8mzq icon9s0hcoq59gb5e1m3wygwbz9yp2n5hf0hf zwmn253l1kvg7652ntlahrotidae22i98 d68ufczvvolbp5m0tjwgxutk62b3tkgiqawj ib4mp4t65ujxyboq96pm8ji7n49tkhk1oh4ag0 ето малко и от мен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да пуснете още няколко, защото явно всички тези са вече използвани и пише, че са невалидни? [email protected] Благодаря ви! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5ac04bhoqlk89xlins2knu14dd2nikhwgucvse0l2dwb fzyx6aye2a7kpin3sxeyvjszh2d8piro208e pjwdj903wpa2v33jy7s1xhsgikzjxgtfkco oph6x7fwatgvq2yrivvvu82i8km0ny2h9cl5rv94 fqtvwql76t6oh2ebk7aym16rkazle3lx0euhuavsp4i

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дайте още един и насам

Ето още няколко..

lujueybwfmj1xtcw6zar7iz6gn0hoxa7c91

6gpr5hkkx71gkk5ty50quw4mkj3q2wujkrscegrvw4zk

11dj9o26lysvfajnuhwjeo9ab2esfol8r

sqzu428m8cl1fjx9pvjpxed0mhe2k9oysyw8lff0g0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си намерих покана ;)

Ако на някой му трябва, пращам e-mail-и.

Здравейте много моля за една покана на e-mail [email protected] Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Can't send torrent

Non-registered visitors are limited to newer torrents only.

To download torrents older than a few days, you must register."

Не мисля след като изписва това Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли една покана и за мен да го разгледам прослoвутия Demonoid.com ! Мерси предварително !

e-mail [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли една покана и за мен да го разгледам прослoвутия Demonoid.com ! Мерси предварително !

e-mail [email protected]

Готов си... изпратена на ЛС..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ще можете ли да ми пратите една покана и на [email protected]

Благодаря предварително :headphones:

Изпратих ти Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хей, а мен къде ме забравихте :) хайде много ви моля една покана и за мен :):headphones:

Редактирано от emi_mi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване