Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

User registration

Registrations are closed. If you have an invitation code, click here

Незнам как си се регистрирал....,но може ли някой да ми прати и на мен покана?

e-mail:[email protected]

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

yvsotXyrtfnxq81jguzatnvld0sjhbhjvmqetqox2bpx yvsotX4f1oh8wxg6vy2qrq1caj30wzgizw1rhb yvsotXgbsx8ma1c3z46fianopf5ok1fh2ot1n

виждам чи на някои не е ясно за demonoid дето пиие мисла чи беше invite code слагате го там ПРИМЕР:mycekXg2sxcq8isrcccikb170hongs78btj1ft И НАТАТЪК ПИШИТЕ ДРУГИТЕ НЕЩА АКАУНТ ПАРОЛА И Т.Н.

vatzovXd3k337v38fe3wxoz26opaijhsk0y4xldf5s0eq vatzovXogfhh836bxme3qben9dkatzvdxkq8pg8yfkw8h vatzovXgjojwfowc1y8zl01i4451zn53 vatzovXnnkn7112fhhjgyagfet3cdhe7chlknkbo2kqma vatzovXj9uzmj4vezungrdmmo90zx

User registration

Registrations are closed. If you have an invitation code, click here

Незнам как си се регистрирал....,но може ли някой да ми прати и на мен покана?

e-mail:[email protected]

Благодаря предварително!

Пратена на ЛС.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето три кода и от мен, след като ползвате някой от тях пишете тук във форума, за да се знае, че са използвани. cuks6u89c2 2s0705upbx7 hmd05ufgqe9j

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2s0705upbx7

Благодаря много, този код вече е използван :rolleyes: Редактирано от samon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ако някой има код за регистрация да ми прати на ЛС. Тези кодове дадени по-горе вече са използвани за съжаление. Благодаря ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още два от мен:

gjxvmfg5

gqzaz32e0pqd

Нека тези които ги използват да пишат и най-вече да пускат нови когато получат.

Аз използвах втората-благодаря ти:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждате ли бе хора????Хем искате,пък хем не гледате какво се пише!След като ги използвате,моля поне напишете че сте ги използвали.Също така може да благодарите за кодовете на Draconis

cuks6u89c2

hmd05ufgqe9j

Дано поне това да го видите:

Ето още два от мен:

gjxvmfg5Нека тези които ги използват да пишат и най-вече да пускат нови когато получат

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля всички които са се регистрирали да потърсят и да пратят по някой код :yanim: благодарен съм до гроб Публикувано изображение

[email protected]

Редактирано от obscene (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак да напомня, че ВСЕКИ ПЕТЪК ИМА БЕЗПЛАТНИ РЕГИСТРАЦИИ ! :ph34r:

За съжаление вече не е точно така,доколкото разбрах от това:

We will be changing the open registration schedule for now on. We have not yet decided, but it will probably will be open 2 or 3 consecutive days, once per month. We'll inform you here when we decide.

PS.Гледам доста хора се регнаха,колкото и да ме е срам Публикувано изображение ,ще може ли една покана и на мен ([email protected])

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване