Премини към съдържанието
nickfox

Проблем с MP3 плеър Neo M`Sonic MP-01F

Препоръчан отговор

Днес закупих MP3 Player Neo M`Sonic MP-01F. Всичко си работеше нормално до момента в който прехвърлих музика от компютъра на плеъра. Изключих го от USB както си му е реда. Включих го за да видя всичко ли се е записало.

Да, ама не. Вместо да се зареди само свети екрана и нищо друго не се вижда.

Включих го отново към компютъра и разгледах версиите на фирмуера - всички бяха една и съща версия, само на bootmnager.sb се мъдреха нули. Нямаше версия, което ме навежда на мисълта, че е прецакан.

Така, че помагайте. Търся и последна версия на firmware за този плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

От където си го купил ,там отивай да си го оправят .

Без значение с какъв фирмуер , устройството трябва да си работи , като си купувате такива боклуци("Neo") , само си създавате проблеми.

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
От където си го купил ,там отивай да си го оправят .

Без значение с какъв фирмуер , устройството трябва да си работи , като си купувате такива боклуци("Neo") , само си създавате проблеми.

Виж какво, не ми е приятен тона с който ми назидаваш какво да правя. Търся фирмуер не толкова за себе си, а за друг плеър от същия модел. А и темата е повече за да се провокира аудиторията да споделят други проблеми и решения.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм искал да те обидя , казвам ги тези неща от личен(горчив) опит с този тип плейъри .

Моя не можаха да ми го оправят(около 1 месец разправий и чакане) , също беше чисто нов , доплатих си и си взех друга марка .

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето аз няма да оставя да ме размотават. Мдамм, има си закончета и ще си ги действам при най-малкия опит за размотаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем..кажи как се справи с него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ТheJoro е прав... Аз имам същия и прави много проблеми... Дадох на сервиз и ми го върнаха чак сега (дадох го началото на януари) и казаха че има още много такива които са дефекетни... Наистина по добре го занеси на ремонт... И да те питам от къде имаш стария firmware че търсиш нов и ако може да ми пратиш линк..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може и на мен на майл s a d 3 @ a b v.bg

Пиша го така,заради спам търсачките ;)

Ще следя и темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Някой може ли да ми прати софтуерчето от диска че моят диск не се чете за NEO MP-01F MSONIC.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.