Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Fifa

Бербатов пред трансфер (отново)

Препоръчан отговор

Това би бил правилен избор. Хем е свикнал вече в англия, хем ще можем да го виждаме по-често в игра. Дано стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барби има нова прическа послучай Р-Д то :) Да е жив и здрав ! и дано да се наложи най-накрая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ще се наложи. Той показва каквото може, но онзи нагъл англичанин как ще му позволи да стане отново голмайстор?!? Никак!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ще се наложи. Той показва каквото може, но онзи нагъл англичанин как ще му позволи да стане отново голмайстор?!? Никак!!!

кой е този нагъл англичанин ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой е този нагъл англичанин ?

За наглия шотландец явно идеше реч... :wink12: Ама вие да вземете да го изгоните вашия нагъл французин, че и в Лига Европа няма да влезете вече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За наглия шотландец явно идеше реч... :wink12: Ама вие да вземете да го изгоните вашия нагъл французин, че и в Лига Европа няма да влезете вече...

хмм, след 40 години в небитието картофърс надигнаха леко глава и започнаха дори акъл да дават. Старите хора правилно са казали - Пораснаше пилци, поебаше квачка ! хехе....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Галатасарай” примамва нещастния Бербатов

Димитър Бербатов отново ще топли мястото си сред резервите на „Манчестър Юнайтед” в дербито с „Ливърпул” днес от 14.45 часа. Алекс Фъргюсън вероятно отново ще предпочете Дани Уелбек или Хавиер Ернандес вместо българския нападател, който преди 17 месеца вкара исторически хеттрик в мрежата на големия враг от „Анфийлд”.

Митко сам призна, че не е щастлив от второстепенната си роля на „Олд Трафорд”, а от тази ситуация ще се опита да се възползва „Галатасарай”. Турският гранд ще предложи 12 милиона евро на Бербатов – милион и половина при подписване на договор през лятото и още по 3,5 милиона на сезон при 3-годишен договор. Според „Фотомач” благоевградчанинът дори е отговорил положително на офертата, като може да подпише още сега, тъй като реално договорът му с „червените дяволи” изтича през лятото.

Очаква се все пак контрактът да бъде удължен с една година чрез активиране на клауза в договора на Димитър. Това може и да откаже „Галатасарай”, който се опитва да вземе голмайстора на Висшата лига като свободен агент, но пък от „Рома” са готови да платят 10 млн. евро трансферна сума за деветката на „Юнайтед”.

Бъдещето на Бербатов обаче слабо вълнува Алекс Фъргюсън преди двубоя с „Ливърпул”. Шотландецът е доволен, че ще може да разчита на младока Тим Клевърли, който не е играл повече от три месеца заради контузия. В навечерието на дербито Райън

Източник: Монитор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербо бил на 500 хил. евро от Галатасарай

Въпрос на време е Галатасарай и агентът Емил Данчев да се договорят за трансфера на Димитър Бербатов в турския гранд, съобщава вестник "Фотомач". Преговорите продължават с пълна сила и за момента разликата между исканото от едната страна като заплата и предлаганото е само 500 000 евро. Данчев не получи задоволителни оферти за клиента си от другите заинтересувани европейски тимове и сега гледа с друго око на Галатасарай. Импресариото иска заплата за Берба в Турция от 3.75 милиона евро на сезон.

Манчестър Юнайтед пък изисква трансферна сума за футболиста в размер на 6.5 милиона евро.

От изданието обаче са сигурни, че "червените дяволи" са готови да намалят очакванията си. Трансферът пък трябва да е завършен до седмица. Единственият коментар на мениджърът на Юнайтед Фъргюсън бе върху желанието на Бербатов да си тръгне от "Олд Трафорд". "Не е нужно да се замислям върху възможностите на Димитър Бербатов, той е фантастичен талант. Миналия сезон не игра толкова, колкото искаше. На неговата възраст му е доста трудно да приеме позицията си в атакуващата линия на отбора", коментира сър Алекс. "Той има Рууни, Уелбек и Ернандес пред себе си, а те всички са по-млади. Момчето има бъдеще, но ако иска да напусне това е друг въпрос. За мен ще е лесно, ако той реши да остане. Бих бил щастлив, ако това се случи. Но ако някой дойде с оферта и Димитър иска да си тръгне, ще го пуснем", категоричен е Фърги.

Източник: sportni.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше учи французки на дърти години... Искаше ми се да се върне в Тотнъм, ама Монако са цакнали повече пари явно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше учи французки на дърти години... Искаше ми се да се върне в Тотнъм, ама Монако са цакнали повече пари явно...

Аз също, противно на всеобщото мнение мисля, че мястото на Бербатов е Англия.

Говоря като стил на игра, като треньорско виждане за футбола като цяло, фенове и т.н.

В случая, както каза, явно за него вече парите стават определящи и това е фактор, който може да изиграе лоша шега на който и да е футболист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се заби у Франция! Да се беше върнал в ЦСКА-то  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също, противно на всеобщото мнение мисля, че мястото на Бербатов е Англия.

Говоря като стил на игра, като треньорско виждане за футбола като цяло, фенове и т.н.

В случая, както каза, явно за него вече парите стават определящи и това е фактор, който може да изиграе лоша шега на който и да е футболист.

Еми той чукна вече 33, нормално е да гледа основно финансовата страна. В Монако той ще е до края на сезона, след което става свободен агент и може да отиде където си иска (и където го искат, разбира се). Друг е въпросът, че на тая възраст едва ли може да се надява на силен трансфер. Може би в най-добрия случай някой опашкар в Премиър лийг, ако държи да завърши кариерата си в Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много се радвам, че бербатов освободи феновете на висшата лига от присъствието си :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гледам Лига 1, но се съмнявам да има успех Бербо. Стилът му пасва най-много на Сериа А... Има не малко подобни като стил нападатели, които на 30+ години играят успешно. (Милито, Лука Тони, Джилардиньо, Клозе, Амаури и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов е добър нападател но лично мене през последните години това са 2010 - 2013 започна да не ми харесва стила му. Той очаква само пасове и играе предимно напред без да се връща и помага назад халфове и т.н. Лично на мястото на треньора аз бих взел млад нападател който има бързина и потенциал Митко за мен си остана в миналото и се доказа като добър играч в Юнайтед , но надеждите за Фулам също бяха големи че щял да показва голове и в крайна сметка това беше един от най - лошите му периоди в футболната му кариера наистина ако в Монако успяват да го подхранват с добри и точни пасове Бербо ще покаже наистина какво може , но ако е същата работа както в Фулам место нападател да играе централен разпределител и то също без никакъв резултат от страна на съотборниците му надали ще го пребъде от там нататък добър играч , доказан нападател е Бербо жалко че се отказа от национала въпреки че с него можеше тази година и по зле да е като гледам как беше в Фулам никакво съдействие и нищо . :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много се радвам, че бербатов освободи феновете на висшата лига от присъствието си :yanim:

Току виж Диема се сбие с bTV за правата върху френското първенство, но е малко вероятно да се наложи - не мисля, че Бербатов ще остане в Монако след края на сезона. 

Признавам си, че ходът на Монако ме изненада. Не съм сред запалените фенове на френския футбол и твърде рядко гледам мачовете от първенството, но едва ли монегаските разчитат в нападение само на оперирания Радамел. Та в тоя дух на мисли, не ми се вярва нашенецът да е неизменен титуляр.

Споделям изказаното по-горе мнение, че Бербатов би бил по-подходящ за италианското първенство в качеството му на консуматор, но пък и не виждам кой от тамошните първенци би го взел, не и на тая възраст, не и сега. Така че Бербатов може в момента само да вика "ура" и да опита да използва шансовете, които ще му бъдат предоставени тъй или иначе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току виж Диема се сбие с bTV за правата върху френското първенство, но е малко вероятно да се наложи - не мисля, че Бербатов ще остане в Монако след края на сезона. 

Признавам си, че ходът на Монако ме изненада. Не съм сред запалените фенове на френския футбол и твърде рядко гледам мачовете от първенството, но едва ли монегаските разчитат в нападение само на оперирания Радамел. Та в тоя дух на мисли, не ми се вярва нашенецът да е неизменен титуляр.

Споделям изказаното по-горе мнение, че Бербатов би бил по-подходящ за италианското първенство в качеството му на консуматор, но пък и не виждам кой от тамошните първенци би го взел, не и на тая възраст, не и сега. Така че Бербатов може в момента само да вика "ура" и да опита да използва шансовете, които ще му бъдат предоставени тъй или иначе. 

Има и друго - в данъчния рай Монако приходите на Бербатов ще бъдат облагани с много по-малки данъци, отколкото в Англия. Четох някъде, че разликата в чистата сума, която ще прибира на месец, е доста сериозна, в сравнение с Премиърлийг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друго - в данъчния рай Монако приходите на Бербатов ще бъдат облагани с много по-малки данъци, отколкото в Англия. Четох някъде, че разликата в чистата сума, която ще прибира на месец, е доста сериозна, в сравнение с Премиърлийг...

Именно затова Берба е отишъл може би да изкара някой лев , а не да се доказва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно затова Берба е отишъл може би да изкара някой лев , а не да се доказва. :)

Горкичкият, жив да го оплачеш... Едвам свързва двата края...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...