Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

Нямах това предвид. Аз съм регистриран. Имах предвид 2011 версия, дали някой знае повече подробности около нея?

Ами не знам ама да я пуснат за тестове за нас много време ще мине :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Току що прегледах темата на баровеца в Nortоn community последният коментар го съветват същото което аз в коментар #879 What is your current Windows XP Service Pack installed? Did you try to run and

Пълни глупости. ------------------------------------------------------ Баровец трябва да направиш настройките в Local Security Policy на GROUP Policy default.До Local Security Policy се стига от Star

Нортън има настройка за прокси,може автоматично да го разпознае или ръчно да се въведат данните. Само не разбирам какъв е проблема,с инсталацията?може да се инсталира и без активна връзка към интерн

Публикувани изображения

Един съвет от мен: Пишете на Symantec и ги попитайте как можете да влезете в кръга от бета тестъри, нека Ви изложат техните изисквания, покрийте ги и така ще знаете повече. Аз имам ли такова желание, правя ги и Ви казвам, че има ефект.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам се планира за месец ЮНИ 2010

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знаете ли как да върна фабричните настройките на Norton Internet Security 2010 , че сега немога да тегля торенти с µTorrent

Кликни на иконата на Нортън в трея,от секциите избери settings>без значение коя>Доло ще видиш Defаult all кликни на него ок.

Или провери в програм контрол,да не си му забранил достъп до интернет?ако има uTorrent.exe го изтрий.

Редактирано от Nightmaree (преглед на промените)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих NIS 2010 за една година от мултирама, на лаптопа ми работи перфектно.Ключа е за един компютър, ако го сложа на другия-има ли опасност да ми блокират ключа.Благодаря ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих NIS 2010 за една година от мултирама, на лаптопа ми работи перфектно.Ключа е за един компютър, ако го сложа на другия-има ли опасност да ми блокират ключа.Благодаря ви.

Естествено, че има опасност. Щом е написано за 1 компютър, значи си е един и повече не могат да го ползват. Според мен вероятността да го блокират не е особено голяма, но все пак съществува и не ти препоръчвам да правиш тази грешка. За колко го купи, 48 лв. ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че има опасност. Щом е написано за 1 компютър, значи си е един и повече не могат да го ползват. Според мен вероятността да го блокират не е особено голяма, но все пак съществува и не ти препоръчвам да правиш тази грешка. За колко го купи, 48 лв. ?

Препоръчвам да изчака няколко дни - информацията за новата промоция ще излезе скоро

2.вопрос по апрельской раздаче ----------------------- ответ на стадии решения с редакцией журнала

На данный момент ОЧЕНЬ примерные сроки такие:

Публичная Бета - апрель 2010

Релиз - июнь 2010

Сдвиги очень вероятно будут и точно будут в сторону более поздних сроков, но незначительно

Кирилл Керценбаум

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключа няма да бъде блокиран,но за втория компютър може и да го блокират.В Мултирама Нортън и.с. е 35лв. от 2 години вече.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Norton Internet Security 2010 / Norton AntiVirus 2010 – NEW UPDATE 17.6.0.32 Инфо за промените: http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/Norton-Internet-Security-2010-Norton-AntiVirus-2010-NEW-UPDATE/td-p/217586

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Norton Internet Security 2010 / Norton AntiVirus 2010 – NEW UPDATE 17.6.0.32

Инфо за промените: http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/Norton-Internet-Security-2010-Norton-AntiVirus-2010-NEW-UPDATE/td-p/217586

Четох,че се очаква нова версия но пък на 1 април.... :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога трябва да се изчака малко повече -един приятел и той е още със старата версия ;)

Май временно е спрян.Колеги в Русия и Германия казват че от вчера нищо ново не се получава,

но на някои се е обновило.Явно е въпрос на време.

NAV/NIS 17.6.0.32 и Norton 360 4.1.0.32 - релиз.

Сообщение Кирилл Керценбаум

Не переживайте, обновление как всегда раздается порционно, первая раздача окончена, сейчас собирается телеметрия по качеству работы, возможным проблемам, если результат будет хорошим, то до конца следующей недели обновление станет доступно всем

ЗЫ: Даже я не успел, ни Norton 360 4.0, ни NIS 17.5 у меня не обновлены :cool:

Редактирано от Stanilov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

успяхте ли да UPDATE до 17.6.0.32 при мен не се получава

При мене ми показа,че са инсталирани критични актуализации и толкова :lol6: Ще чакам ъпгрейда,защото ми показва че версията е актуална.

пп.Ползвам руската версия на NIS 2010

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен също е още 17.5...ако иска някой на който му се е ъпдейтнала до новата версия,да влезе в C:\Program Files\NortonInstaller\ по навътре в папките трябва да има папка с име 17.6.0.32 в нея трябва да има едно ехе с име InstStub.exe архивира го и ни го дава да го изтеглим и воала ето я новата версия :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мене ми показа,че са инсталирани критични актуализации и толкова :mad: Ще чакам ъпгрейда,защото ми показва че версията е актуална.

пп.Ползвам руската версия на NIS 2010

Те така си пишат след получени нови дефиниции.

И аз съм на NIS 2010 Ru ( Ти ми даде линка преди 3 месеца почти) :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те така си пишат след получени нови дефиниции.

И аз съм на NIS 2010 Ru ( Ти ми даде линка преди 3 месеца почти) :cool:

Пусни я да я изтеглим,щом се е ъпдейтнала при теб :mad:

п.п.Ако е на руски предпочитам да изчакам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни я да я изтеглим,щом се е ъпдейтнала при теб :mad:

Колега не съм получил ъпдейта.Може би от другия понеделник

ще го пуснат пак.

:cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Norton Internet Security 2010 / Norton AntiVirus 2010 – NEW UPDATE 17.6.0.32 Преди малко се получи UPDATE 17.6.0.32 на NIS 2010 :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

What are the changes in this release? 17.6 contains many changes and fixes from the previous version. Some of these changes include: - Fixed an issue where you wouldn’t be prompted for a reboot after delaying reboot for 1 hour following LiveUpdate. - Corrected an issue where in some cases the Program Group was left in the Start Menu after Uninstallation. - Fixed an instance where Microsoft Outlook options were not correct after configuring Norton AntiSpam integration. - Fixed an issue where “Norton LiveUpdate was unable to install an update” (8920,200). - Corrected an issue where Early Load would turn on after updating from a previous version. - Corrected an issue where “The page cannot be displayed” was falsely identified as a suspicious page. - Corrected an issue where Norton SafeWeb indicators may not be visible on a Google Search in Internet Explorer 8. - Added full support for Firefox 3.6 (previously available as a separate update). - Corrected an issue where the Norton Product’s User Interface may open when a program was launched in Full Screen Mode, or when changing Screen Resolution. - Fixed an issue where ccSvcHst may have an error during Subscription Renewal. Интересно но не виждам промени по стената им а те там най изостават :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

What are the changes in this release?

17.6 contains many changes and fixes from the previous version.

Интересно но не виждам промени по стената им а те там най изостават :cool:

Това е версия, в която се оправят бъгове, не се добавят функции или генерално подобряват някои такива. Във v18 може да очакваш някаква промяна в стената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване