Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozzy

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

NIS 2011 Beta я пробвах за около 4 дена,не е влизала в конфликти нито с у-торент,нито пък с друга програма.Така че ако имаш проблеми с тракерите,явно е от самия тракер или от операционната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имаш впредвид NIS 2010 или става въпрос за NIS 2011?

NIS 2010 беше активиран с промоционален ключ за 180 в края на 2009,преди известно време отново го активирах с подобен проционален лиценз. После отново го активирах - вече с годишен - пак от промоция. Тъй,че трябва да стане.

Кажи коя версия пробваш,ще го активирам с лиценз - 180 дневен и ще го деинсталирам. Лиценза ще го имаш веднага.

NIS 2011 BETA:

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NIS 2011 BETA:

Защо ми дава за изтегляне връзка към NAVBetaDownloader.ехе ? Не беше ли NIS. Бетата със сигурност няма да се активира с нормален кей.

Ако някой има програмата ако може да даде връзка за сваляне.

Click "Save" when prompted. By default, the file "NAVBetaDownloader.exe" will be saved on your desktop. After your download is complete, click on the file to begin installation.

Steps to install the public beta version of Norton AntiVirus 2011:

1. Your installation of the beta test version of Norton AntiVirus 2011 should have started automatically. If it did not, save 'NAVBetaDownloader.exe' to your desktop, double-click it to download the product test build and start the installation.

2. Follow the onscreen instructions to complete installation.

.....

Please ensure that you have your prior product media (i.e. compact discs) so that you can re-install your products after the Beta version expires. This beta release will expire in 14 days, after which you can simply click the "Renew" option to extend your beta for another 14 days. After 28 days you will need to download and install the next build of this beta to continue using the beta. Once you install the new build, you must return here to register for a new beta key. All beta versions of Norton Internet Security 2011 and Norton AntiVirus 2011 will expire on Sept. 27, 2010. At that time, you will need to uninstall the beta software and re-install your prior Norton product. Or, you can purchase a full version and install it.

Thank you for your help in evaluating the product.

Your 2011 Norton Product Team

Значи ако правилно съм разбрал,след изтичането на 14 дневният период,имаме възможност за ново активиране на програмата,а склед изтичането и на него трябва да се регистрираме отново и и нсталираме новата версия,като активираме с кода който е пратен ва имейла.

Не разбрах за какъв триал става въпрос в предните мнения?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах за какъв триал става въпрос в предните мнения?

Е добре де - грешно се изразих. Не е триал, а 15 дневен бета период.

От тук свалих NIS 2011 BETA след въвеждане на имейл..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де - грешно се изразих. Не е триал, а 15 дневен бета период.

От тук свалих програмата

От тук свалих NIS 2011 BETA след въвеждане на имейл..

Click "Save" when prompted. By default, the file "NAVBetaDownloader.exe" will be saved on your desktop. After your download is complete, click on the file to begin installation.

Steps to install the public beta version of Norton AntiVirus 2011:

1. Your installation of the beta test version of Norton AntiVirus 2011 should have started automatically. If it did not, save 'NAVBetaDownloader.exe' to your desktop, double-click it to download the product test build and start the installation.

2. Follow the onscreen instructions to complete installation.

Да ама сега се сваля само тази за NAV2011BETA та трябваше да търся алтернативни источници на имейла ми е получен кода за NIS в сайта дава връзка към NAV :)

Програмата при мене се активира нормално с полученият БЕТА код

Тука какво става?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама аз не съм казал, че не съм си активирал бетата на НИС2011 - направих го успешно с пратения ми код на посочения от мен имейл- остават ми 9 дни, и просто попитах след като изтече този бета период как да процедирам.... Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама аз не съм казал, че не съм си активирал бетата на НИС2011 - направих го успешно с пратения ми код на посочения от мен имейл- остават ми 9 дни, и просто попитах след като изтече този бета период как да процедирам....

Разбрах. Но защо трябва да се правят тези гимнастики с регистрите както спомена някой тук?

Не е ли това начина?

Please ensure that you have your prior product media (i.e. compact discs) so that you can re-install your products after the Beta version expires. This beta release will expire in 14 days, after which you can simply click the "Renew" option to extend your beta for another 14 days. After 28 days you will need to download and install the next build of this beta to continue using the beta. Once you install the new build, you must return here to register for a new beta key. All beta versions of Norton Internet Security 2011 and Norton AntiVirus 2011 will expire on Sept. 27, 2010. At that time, you will need to uninstall the beta software and re-install your prior Norton product. Or, you can purchase a full version and install it.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама сега се сваля само тази за NAV2011BETA та трябваше да търся алтернативни источници на имейла ми е получен кода за NIS в сайта дава връзка към NAV :)

Дава ми да сваля НИС, а не НАВ ето:

NIS Beta Dawnloader

Свалих го и го качих току що тук:

Deposit Files

Ше ти пратя и кода от новия имейл, ако трябва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ми да сваля НИС, а не НАВ ето:

NIS Beta Dawnloader

Свалих го и го качих току що тук:

Deposit Files

Ше ти пратя и кода от новия имейл, ако трябва...

Странна работа,сега се свали

Click "Save" when prompted. By default, the file "NISBetaDownloader.exe" will be saved on your desktop. After your download is complete, click on the file to begin installation.

Steps to install the public beta version of Norton Internet Security 2011:

.......

Не ми трябва кода,имам получени два на пощата си.

Продължаването на лиценза става по описаният начин. Не са нужни никакви гимнастики с регистрите.

This beta release will expire in 14 days, after which you can simply click the "Renew" option to extend your beta for another 14 days. After 28 days you will need to download and install the next build of this beta to continue using the beta. Once you install the new build, you must return here to register for a new beta key.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NIS 2010 Работи перфектно на мониторинг,(режим за напреднали)при това положение на сервизите OS WINDOWS 7 Disable Adaptive Brightness service Disable Application Management service Disable Bluetooth Support Service Disable Branch Cache service Disable Certificate Propagation service Disable Connect Config Registrar Service Disable Disk Defragmenter service Disable Encrypting File System service Disable file association web service Disable Function Discovery Provider Host Disable Function Discovery Resource Disable Health Key and Certificate Disable Home Group Listener service Disable Home Group Provider service Disable Human Interface Device Access service Disable Interactive Services Detection Disable Internet Connection Sharing Disable IP helper service Disable Link Layer Topology Discovery Disable Microsoft iSCSI Initiator Disable Net logon service Disable Network Access Protection Agent Disable Offline Files service Disable Parental Controls service Disable Peer Name Resolution Protocol Disable Peer Networking Grouping Disable Peer Networking Identity Manager Disable PnPX IP Bus Enumerator service Disable PNRP Machine Name Publication Disable Portable Device Enumerator Disable Problem Reports and Solutions Disable Program Compatibility Assistant Disable Quality Audio Video Experience Disable Remote Desktop Service Disable Remote Procedure Call Locator Disable Remote Registry Service Disable Remote UserMode Port Redirector Disable Routing and Remote Access Disable Smart Card Removal Policy Disable Smart Card Service Disable SNMP Trap Service Disable Tablet PC Input Service Disable TPM Base Service Disable Web Client Service Disable Web Services Disable Windows Biometric Disable Windows Defender Disable Windows Error Reporting Disable Windows Remote Management Disable WinHTTP Web Proxy Service Disable WWAN AutoConfig Service --------------------------------- Manual ActiveX Installer Manual Application Experience Manual Application Information Manual CNG Key Isolation Manual COM System Application Manual Computer Browser service Manual Distributed Transaction Coord Manual Function Discovery Provider Host Manual HomeGroup Listener Manual HomeGroup Provider Manual NET Framework NGEN 32 Manual NET Framework NGEN 64 Manual Network Connections Manual Network List Service Manual Peer Name Resolution Protocol Manual Peer Networking Grouping Manual Peer Networking Identity Manager Manual Protected Storage Manual SPP Notification Service Manual SSDP Discovery Manual Volume Shadow Copy Enjoy :)

Редактирано от D00FY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След преистал на NIS 2011beta 18.0.0.114 полойението е шах с пешката :) в смисъл на някой торенти тръгва от раз на макс скорост, на други чака по няколко часа въпреки, че дава юзери онлайн. Моя извод е, че е от тракерите. Както и да е при преинстала му дадох да запази настройките обаче то не ги запази - явно това е за доизкусуряване във финалната версия. А що се отнася до активацията - с кода от мейла получаваш 14 + 14 дена (след renew), а след тези 28 дена задължително трябва да изтеглиш следващ билд и получаваш нов код на мейла т.е. за всеки билд не ти се полагат повече от 28 дена тестване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително да теглиш,наново програмата а само я активираш със сериалите които ти пращат,това може да стане със прокси и нов емайл,ако не ти пратят на стария де.Какъв е смисъла да я унинсталираш и пак да я инсталираш?не ви разбирам :clap: както и да е,правете каквото знаете :clap:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

After 28 days you will need to download and install the next build of this beta to continue using the beta. Once you install the new build, you must return here to register for a new beta key.

Бетата не се ъпдейтва до следващ билд, а само си ъпдейтва дефинициите, затова хората са си написали да се свали новия билд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бетата не се ъпдейтва до следващ билд, а само си ъпдейтва дефинициите, затова хората са си написали да се свали новия билд.

Това ти ли си го измисли?Я виж датата на последната публикация за теглене на нис нав и др. Бети коя е?От Симантек все още не са почнали да правят програми за по 14 дена,има си лайф ъпдейт.И ми е интересно къде го прочете това.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти ли си го измисли?Я виж датата на последната публикация за теглене на нис нав и др. Бети коя е?От Симантек все още не са почнали да правят програми за по 14 дена,има си лайф ъпдейт.И ми е интересно къде го прочете това.

Може би тука

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как трябва да се отнасяме с файл когато резултата е такъв ?

Публикувано изображение

Как да разбирам този резултат , вредоносен или не ?

Редактирано от Mohican. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно там където си сваляш бетата (където е посочено от Nikssi). Много добре си е написано! Инсталирай си я и пробвай с лайв ъпдейта дали ще се ъпдейтне до нова версия! И плюс това ИМА 109 и 114 билд така че не знам за кво си дал тоя туитър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как трябва да се отнасяме с файл когато резултата е такъв ?

Публикувано изображение

Как да разбирам този резултат , вредоносен или не ?

Трябва да се отнасяш лошо с този файл :computer2: Нали Комодо има Хипс?май пак всичко опира до това ти сам да вземеш решение, и ако омотаеш положението кво става.Май някои програми не работят в изолирана среда както трябва а :cool:

http://www.symantec.com/en/uk/security_response/writeup.jsp?docid=2010-051308-1854-99

Редактирано от D00FY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Само при мен ли е така ?

ПП. Кабела за интернета не е бил хубаво пъхнат :)

Редактирано от asdfag (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saludos 17.7 е на линия.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли мнение за SEP Client v11.0.6005.562 Russian? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли мнение за SEP Client v11.0.6005.562 Russian? :eek:

Ако става дума за версията по тракерите, няколко антивирусни откриват част от файловете като заплаха.Повече не мога да кажа. Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

clonnning

Ако става дума за версията по тракерите, няколко антивирусни откриват част от файловете като заплаха.Повече не мога да кажа.

Версията която съм свалил и ползвам понякога , нито една антивирусна не е откривала заплаха , включително и Norton IS 2010 / 2011.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Кои програми по-точно откриват файлове като заплаха ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CIS със сигурност.Не помня с какво друго бях сканирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите за защита на компютъра не се теглят от торент тракери!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...