Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozzy

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

D00FY

Програмите за защита на компютъра не се теглят от торент тракери!!!

От твоя блог може ли ? !  :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте!

Интресува ме с какво точно да деинсталирам Symantec AntiVirus 10.1.7.7000!?

Прегледах всичко в тази тема отн. деинсталирането, но не смея да предприема нищо.

Кой точно деинсталатор да ползвам например от тук : http://service1.symantec.com/SUPPORT/ent-security.nsf/docid/2002031914291648

Прегледах доста от предложените сайтове, но не открих нищо точно за тази версия.

И трябва ли да направя нещо допълнително, за да не се омажат нещата.

Благодаря предварително!

Поздрави!

Редактирано от rucho1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Интресува ме с какво точно да деинсталирам Symantec AntiVirus 10.1.7.7000!?

Прегледах всичко в тази тема отн. деинсталирането, но не смея да предприема нищо.

Кой точно деинсталатор да ползвам например от тук : http://service1.symantec.com/SUPPORT/ent-security.nsf/docid/2002031914291648

Прегледах доста от предложените сайтове, но не открих нищо точно за тази версия.

И трябва ли да направя нещо допълнително, за да не се омажат нещата.

Благодаря предварително!

Поздрави!

http://service1.symantec.com/SUPPORT/sharedtech.nsf/docid/2005092709200113?Open&src=symsug_us

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор!

Това го видах също, но ще се получи ли само от Add or Remove Programs, т.е. тествано ли е.

Наистина ли няма нужда от специален деинсталатор!(което ако е така би било чудесно)

После през regedit ще почистя остатъците, а също и от Documents and Settings и се надявам това да е всичко!

Дали, обаче!?....

Поздрави!!

Редактирано от rucho1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите за защита на компютъра не се теглят от торент тракери!!!

Ха ха ще си ги тегля програмите от където си искам :blink:

Пък ако много се съмняваш да взема да ви ъплоадна това което имам, че да видите де има или няма вируси а? :eek:

Редактирано от CrazyLover (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор!

Това го видах също, но ще се получи ли само от Add or Remove Programs, т.е. тествано ли е.

Наистина ли няма нужда от специален деинсталатор!(което ако е така би било чудесно)

После през regedit ще почистя остатъците, а също и от Documents and Settings и се надявам това да е всичко!

Дали, обаче!?....

Поздрави!!

http://norton-removal-tool.softonic.com/ или тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преценката на Symantec при анализирането на сайтовете не ми е ясна, но се натъквам на такива грешки при тях, понякога. Виж само мнението на потребителите - крайно лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преценката на Symantec при анализирането на сайтовете не ми е ясна, но се натъквам на такива грешки при тях, понякога. Виж само мнението на потребителите - крайно лошо.

Въпрос на мнение, но ако някой прихване нещо от този сайт давам каса бира.Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на мнение, но ако някой прихване нещо от този сайт давам каса бира.Поздрави.

И какво, аз все пиян ли да ходя. :cool:

Сайта пренасочва към където си иска при сваляне на файловете,които си харесате там.

Той сайта не виноват,той си стои кротко няма заплахи на него,чист като сълза,само дето пренасочва към опасни такива !

....един дол дренки,не врат ами шия :) ...за да изтегля Unlocker ме препраща тук: http://www.mediafire.com/?qbha0rxnywz ,айде бе от къде на къде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох ти два линка, наблегни на коментарите тук: http://www.mywot.com/en/scorecard/softonic.com Прочети, тук хората са се "изповядали" и ще видиш за какво става въпрос. Ако искаш си го използвай, аз не съм те спрял, просто не е коректно да го препоръчваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката е моя че посочих сайта, както казах го ползвам отдавна без никакъв проблем и не само от мен,а от хиляди хора и мнението на десетина човека пред хиляди поне за мен не е от толкова голямо значение.Приятна вечер на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписахте една камара безсмислени постове,тази версия на Симантек АнтиВирус се унинсталира без проблем от add or remove programs ама нали българина е кух,трябва да вдигне олелия за да му се помогне,защото ръцете му са отзад,е затова ще ни правят на маймуни в youtube защото сме тъпа нация.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписахте една камара безсмислени постове,тази версия на Симантек АнтиВирус се унинсталира без проблем от add or remove programs ама нали българина е кух,трябва да вдигне олелия за да му се помогне,защото ръцете му са отзад,е затова ще ни правят на маймуни в youtube защото сме тъпа нация.

Отново въздух под налягане! Човека има проблем, не знаеш как да му помогнеш и си намираш за целта странично оправдание,позната до болка песен!

...Ако всичко е било безпроблемно,от Symantec нямаше да предлагат Norton Removal Tool 2010

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново въздух под налягане! Човека има проблем, не знаеш как да му помогнеш и си намираш за целта странично оправдание,позната до болка песен!

...Ако всичко е било безпроблемно,от Symantec нямаше да предлагат Norton Removal Tool 2010

Михнев ти си срам за модераторите в Калдата,Калата трябва да ви подлага на някакви тестове за интелигентност,преди да станете модератори така мисля...

А и минуса не е от мен,радваме това,че и други мислят така :clap:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Михнев ти си срам за модераторите в Калдата,Калата трябва да ви подлага на някакви тестове за интелигентност,преди да станете модератори така мисля...

А и минуса не е от мен,радваме това,че и други мислят така :)

Минусите не ме вълнуват.

Има една поговорка гузен негонен бяга.

А останалото,което си написал по мой адрес ще се направя, че не съм го видял!Но само този път,не за друго,а по простата причина,че коментарите ти излизат извън темата,винаги когато не знаеш или не можеш да се защитиш или аргументираш,нормално е за незнаещи и слабо информирани в подобни ситуации да се получава така!

Нищо лично! :cool:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво, аз все пиян ли да ходя. ;)

Сайта пренасочва към където си иска при сваляне на файловете,които си харесате там.

Той сайта не виноват,той си стои кротко няма заплахи на него,чист като сълза,само дето пренасочва към опасни такива !

....един дол дренки,не врат ами шия :P ...за да изтегля Unlocker ме препраща тук: http://www.mediafire.com/?qbha0rxnywz ,айде бе от къде на къде?

Виж това.Сега намерих време за клипчето.Трябва да сме коректни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това.Сега намерих време за клипчето.Трябва да сме коректни.

Не знам какво се опитваш да ми доказваш,навиваш ли ме зарибяваш ли ме?

Мнението ми за този сайт ясно съм го посочил, какво е и защо е такова!

Придържай се към заглавието на темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой го интересува твоето мнение,за софттоник?отвори си тема и пиши там,защо в темата за симантек ще обсъждаш даден сайт колко лош бил?

А за мен не се тревожи и не ме заплашвай,защото ми е през оная работа дали ще ми сложиш бан ясно?Преди месец самия КАЛ ми писа лично съобщение да работя за KALDATA.COM но му отказах,та твоето недоклатено мнение най малко ме интересува :ph34r:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се опитвам да убеждавам никой в каквото и да било,както виждаш сайта не те препраща насам натам както твърдиш.За мен спорът приключи и ако модераторите сметнат за необходимо нека да изтрият цялата тая простотия която изписахме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашето мнение, а и това на експерти по сигурността е, че най-добрият вариант е да се използват само и единствено от официалния сайт на производителите. Този сайт, който ти ни посочваш е със съмнителен характер и НИЕ сме против препоръчването му. Освен това, момчето с което говориш е модератор, така че идеята ти да се обръщаш към някой модератор е лоша. Освен това, това не е простотия, освен ако не смяташ, че коментарите ти са простотия, защото ние изложихме становището си и се придържаме към него. Това е!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашето мнение, а и това на експерти по сигурността е, че най-добрият вариант е да се използват само и единствено от официалния сайт на производителите. Този сайт, който ти ни посочваш е със съмнителен характер и НИЕ сме против препоръчването му.

Освен това, момчето с което говориш е модератор, така че идеята ти да се обръщаш към някой модератор е лоша. Освен това, това не е простотия, освен ако не смяташ, че коментарите ти са простотия, защото ние изложихме становището си и се придържаме към него.

Това е!

Щом смятате сайт основан през 1997 година от GRUPO INTERCOM със седалища в Мадрид,Барселона,Торонто.Сан Франциско и Шанхай с над 140 експерти по компюрти,software, маркетинг и прадажби,номер едно в бранша в Европа и Латинска Америка в топ 3 в световен мащаб,с над 45 000 000 посештения на месец и над 2 500 000 сваляния на ден за саит със съмнителен характер се съгласявам с вас.Колкото до модераторите не сам изкал да обидя никой, все пак имате право ако прецените че нещо не е по правилата да бъде преместено или изтрито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не го мислим ние, дадох ти от WOT да видиш мнението на една не малка група от хора проблеми, съмнения, коментари. Повече няма какво да ти кажа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OK.Приятна вечер на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...