Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Честит рожден ден, Trichocephalus!

Препоръчан отговор

:) Благодаря на всички, които сте се сетили за мен , идвам само да ви кажа, че в момента съм трезвен, в съзнание и думите би трябвало да могат да се взимат на сериозно :ph34r:

Много ме зарадвахте с пожеланията си и предполагам, че ще ви се върнат всичките, и то по повече ;)

И не е зле веднъж на 100 години поне да почерпиш.

А?

:cheers:

Другото столетие става ли ? :blink:

Това той го прави и без пожелания :)

бе, позабравил съм как се правят - все пак не съм вече първа младост, но както се вика - то тоя занаят лесно се припомнял, а ?

p.s. За празниците ще съм си в Търново, така че ако ще идваш към нашия край, свирни да се видим :whist:

Самоводене ?

Там ще съм до понеделник ;)

Тази сутрин да не би да си се събудил със странно усещане?

Мда.

Сърбеше ме под опашката, ама пусто да остане, като не знам какво означава това :lol6:

Ей - още веднъж ви казвам, че много се радвам на пожеланията на всички ви - чао сега и наздраве на всички пиещи.

Довечера ще пия по една чашка за всеки поздрав в темата !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Док! :cool:

Пожелавам ти все по-млади бабички и все по-палави сестрички :cool:в пакет с моите съболезнования :rolleyes: и да не те вземат за... Публикувано изображение

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Док, жив, здрав, много лубов и да помагаш на хората :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от нас.

Много здраве, много любов и много повече късмет желаем на теб и цялото ти семейство.

Наздраве!

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честитка и от мен, с пожелания за много здраве, щастие, късмет и любов!

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С малко закъснение, но не с по-малко желание искам да ти пожелая да изживееш всичко онова, което ТИ би искал.

...и да, прав си ..на тази дата все хубави хора са се раждали и ще се раждат, благодаря ти.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Док! Желая по-малко пияни пациенти, повече пролетно настроение, всеотдайни медицински сестри в екипа и най-вече здраве!!! Публикувано изображение

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Док! Публикувано изображение:angry:

Аз съвсем на патерици, но от сърце ти пожелавам много любов, късмет, щастие и безаварийни смени и празници! Наздраве!

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 11 месеца по-късно...

Дърто Магаре,легна си,нали!?

Добре дошъл в клуба на "Веселия бастун"!

Аре ако слушкаш,догодина ще смениш баба мазда с такава госпожица.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Док !

Публикувано изображение

Много здрав бъди. Пожелавам ти безброй падащи звезди...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Бъди здрав! Нека вярата ти никога не помръква. Нека, въпреки годините, останеш зареден с детски чистия ентусиазъм на почтените хора. Ай със наздраве и да не се размекнеш ся! :) Има още много Ляб в теб!

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит да си приятелю Трих ! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Здравето, успеха, усмивката и любовта да не напускат дните ти !

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване