Премини към съдържанието
backata

Купон на kaldata.com по случай Четвъртия Рожден Ден

Препоръчан отговор

Бих искала, но живея в Бургас и скоро няма да ходя в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеално ... събота съм на София... минуса е че неделя съм на изпит [::: ...

Но видях къде е мястото и снимки видях... клубчето е свежо... мога да намина...

Някой знае ли колко е входа.. Ако из 7те страници някой е споменал за това , извинявайте :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пич , ще има само алкохолици - ако те вършат работа biggrin.gif:P

Ах стига недей така, човек ще оплашиш тези които искат да дойдат ;).Ще пием по едно две няма как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за извинение. На срещата ще присъства високо интелектуални граждани. Ще пием пунш и ще си говорим за поезия :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носете си табелки с никовете, за да се познаем. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН beer.gifоjava script:add_smilie(":wors:","smid_32")worshippy.gifт java script:add_smilie(";)","smid_30")

thumbsupsmileyanim.gifмен !Продължавайте все така да помагате на лаици като мен!МНОГО СТЕ ГОТИНИjava script:add_smilie(";)","smid_30")

thumbsupsmileyanim.gif!Някой сме малко далеч от купонаjava script:add_smilie(":angry:","smid_60")

blow out candles.gifjava script:add_smilie(":)","smid_57")

beer11.gifjava script:add_smilie(":wors:","smid_61")

singer.gif ЗА СЪЖАЛЕНИЕjava script:add_smilie(":wors:","smid_80")

cant believe.gif!

Редактирано от charli75 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ходила преди години на срещи по форуми - много е забавно и малко спарващо първия път (:))

С никовете е голям майтап - особено на някой с по странни никове;)

От сега нататък на такива срещи всеки си прави тениска на която да му пише ника - acidburn, ostavime, backata и т.н. :ph34r: Хем ще сме стилни, хем ще се знаем;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм ходила преди години на срещи по форуми - много е забавно и малко спарващо първия път (:))

С никовете е голям майтап - особено на някой с по странни никове;)

От сега нататък на такива срещи всеки си прави тениска на която да му пише ника - acidburn, ostavime, backata и т.н. :ph34r: Хем ще сме стилни, хем ще се знаем;)

Аз ще мина и без тениска, ще ви черпя със крем за ръце а вие мене със бира 542le6.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новак съм и с удоволствие бих се запознал с много от вас на този купон,но ми е далечко и съжелявам,че няма да мога да се влюча.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и весело купонясване на всички,който ще участват! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Носете си табелки с никовете, за да се познаем.

Няма да е лошо по баджовете да си напишете и адреса, че да знаят другите къде да ви прибират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да е лошо по баджовете да си напишете и адреса, че да знаят другите къде да ви прибират.
Като колет на влака с етикет: Бургас, краставицата, вх.2, ет.3 - до поискаване от жената :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весело изкарване утре вечерта и от мен. Пийте по една бира за всеки пропуснал да дойде, защото предполагам има много, които искат да са в "грамофон" събота вечер, но не могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а да ви е честито и да се веселите яко :) з пожеланието...: Още много много дълги години да сте номер 1 !!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся някой от Русе или по пътя да си поделим бензина :yanim:

А са да видим къде са сериозните играчи. :hush: хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A сборна среща преди това ще има ли или направо в грамофона, щото все пак се предполага, че и други хора ще има по това време ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе, няма ли още някой от Кюстендил в този форум, та да ходим заедно :yanim:

Редактирано от tonyko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
A сборна среща преди това ще има ли или направо в грамофона, щото все пак се предполага, че и други хора ще има по това време :camera2:.

Направо там в 20:00,качвате се на втория етаж....местата са запазени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вторият етаж значи в грамофон.Лесно ще стигнем, лесно ще се качим само се притеснявам за връщането :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малко ме притеснява само, че довечера го оставяте без надзор...;)

Big Bro is always watching :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.