Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Попадам на следната рецепта :

Солени палачинки “Похотливият мъж” :D

Ми... добре изглеждат. :) Ама четейки продуктите ми прилича повече на дюнер това... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Здравейте!Препоръчвам ви тази програма : Домашен Кулинар FX 1.5.2.0 .Има я тук в www.kaldata.com. Програмата е безплатна и освен многото рецепти има възможност да си вкарате и ваши такива. :whist:

Аз също я препоръчвам,страхотна е-

там си събирам всички рецепти,които ми харесат

:baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един страхотен сайт, не само за рецепти, но и за всякакви неща, които може да са ви полезни и интересни: pinterest.com Една приятелка ми го препоръча и като влезнах да поразгледам рецептите, не можах да излезна 1 час... :mad: Като влезнете в началната страница, от горе където пише Everything, като цъкнете, може да си избирате категориите. Рецептите, както и ще видите,са на Food. :rolleyes: Приятно захласване по вкусотийте :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също я препоръчвам,страхотна е- там си събирам всички рецепти,които ми харесат :cool:

да погледх  я хубава е може да се измислят различни рецепти..и да се видят много такива там.

Добър съвет.

Отлично

Редактирано от saska.123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам си аз една мацка,тя ми е като гуру.Надявам се да съм в правилната тема.

Макар и късничко разбрах,че интелигентното хранене  е за предпочитане.

http://www.inspiredfitstrong.com/bg/category/recepies/

всичко и е готино,винаги ме зарежда и мотивира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм фенка на Вкусотиите на Бени

:)

https://www.facebook.com/VkusotiiteNaBeni?ref=ts&fref=ts

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...