Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да сложа българско меню на SonyEricsson K750i

Препоръчан отговор

Днес отивам в Германос да закупя К750i /24м. гаранция/ и оказва се че няма бълг. меню, при мое желание ще ми бъде инсталирано.

Консултанта ме предупреди, че с тази инсталация телефона ще бъде много бавен но аз няма да разбера защото не съм го ползвал на анг.Телефона ми трябва за подарък с бълг. меню и в малките магазини е с бълг. но с 12м. гаранция.

Моля,за вашите мнения и съвети.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес отивам в Германос да закупя К750i /24м. гаранция/ и оказва се че няма бълг. меню, при мое желание ще ми бъде инсталирано.

Консултанта ме предупреди, че с тази инсталация телефона ще бъде много бавен но аз няма да разбера защото не съм го ползвал на анг.Телефона ми трябва за подарък с бълг. меню и в малките магазини е с бълг. но с 12м. гаранция.

Моля,за вашите мнения и съвети.

Няма да имаш никакъв проблем! Казват ти така, за да не го пращат да му сложат Български. На почти всички К750 в магазините, в които работя, им се слага Българско меню - нито един не се е оплакъл от проблеми с телефона поради менюто! Ако телефонът е бил дефектен, то ще ти прави проблеми, ако не - най-много да започне да ти заяжда джойстика след време!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tigertron-ако го прави някой некъдърник не може ли да прецака нещо?Щом му казват че ще работи бавно може и преди да се е случвало.Аз съм с бг меню и нямам никакви проблеми,и не съм чувал някой да се оплаква от такъв проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да имаш никакъв проблем! Казват ти така, за да не го пращат да му сложат Български. На почти всички К750 в магазините, в които работя, им се слага Българско меню - нито един не се е оплакъл от проблеми с телефона поради менюто! Ако телефонът е бил дефектен, то ще ти прави проблеми, ако не - най-много да започне да ти заяжда джойстика след време!

Абсолютно подкрепям мнението на tigertron по въпроса.След като си качих БГ меню на телефона,това по никакъв начин не се отрази на работата му-отваряне на приложенията,браузване или каквото и да е.Това е все едно да кажеш,че след кирилизация на Windows XP компа ще ти работи по-мудно.Уви,вярна е и втората констатация в мнението на tigertron"-най-много да започне да ти заяжда джойстика след време!".Потвърждавам го от личен опит-докато аз го ползвах(като телефон основно) нямах никакви ядове с него,но след като го преотстъпих на хлапето и то го ползва най-вече за игри,джойстика почна да заяжда

Редактирано от howk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Ето тук пише. Въпреки че темата е пусната от мен, не съм го пробвал. Написано си е кой го е пробвал и чии са инструкциите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване