Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Правя колекция от стари процесори (8, 16, 32.... битови всякакви, intel,amd, cyrix.... каквито и да са, 8086, 286, 386, 486...,копроцесори...). Ще има снимки, информация за тях. Ако искате можете да помогнете за сайта или за колекцията.

Сайтът е ъпдейтван: cpucollector.hit.bg

има много нови процесори и много повече информация за тях

изберете bulgarian version

e-mail за връзка: [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

http://www.comexgroup.com/forums/index.php...ST&f=38&t=16702

Като включваш цяла серия наши (не само процесори) помисли и за СМ630 (6502) до 633.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.comexgroup.com/forums/index.php...ST&f=38&t=16702

Като включваш цяла серия наши (не само процесори) помисли и за СМ630 (6502) до 633.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ако ми кажеш от къде да си ги набавя, ще включа не само тях...

Знам че не са CPU всички, но все пак са си БЪЛГАРСКИ, по чуждите сайтове (а и по нашите) не са описани, само някой руски сайтове ги споменават (изброяват) и това е всичко... мисля че е малко срамно да не се знае...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е чипсета на Правец 8А и 8С

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
публикувано (редактирано)

cpucollector.hit.bg

НОВО: Искам да благодаря на всички които подариха процесори за да се направи този сайт:

Красимир от "Електронпрогрес" - 27

Владимир от "Омега БГ" - 11 www.omegabg.hit.bg

Кольо от "Радио НЕТ" - 3

Марин (MARSA) - 3

Ивайло Хвърчилков - 3

Момчил (MOMO) - 3

Стоян (STUFO) - 3

Виктор Маринов - 3

Гриша Чернев - 2

Цветан (SESO) - 2

Виктор (RONJEREMY) - 1

TASADAR - 1

Извинявам се на всички които съм забравил да спомена, а има и хора които умишлено не съм споменал...

Редактирано от antoniobanderas (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване