Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Sim City 4

Препоръчан отговор

здрасти как да напрая индустриална зона къде трябва да натисна и какво азна4ава hi-tek обяснете ми какво да напрая наи напред за да иман много жители и какво да напрая за да инам магазини и как се строят. мола магазин ли е и трябвали отна4ало да строиа хотел. и кво ми трябва да строя АЕЦ обяснете ми 4е неразбирам много англииския . молявиса. как да напрая земеделска площ като ми е закли4ено(стои 4ерно бяло). пове4ето неща са заклю4ени.как да ги отклю4а. с код ли

Започни с вятърна мелница и направи последователноста която съм описал по горе ....прочети каквото съм писал все пак не е нищо може да ти помогне...(ако искаш чист град и ако си на SC4 Delux)....(Не съм играл други версий така че незнам как е там)...Но ако искаш огромен град за бързо време строиш индустриялни зони(жълтите) и нататък правиш пътища и т.н....пак ти казвам прочети което е писано в темата може да ти помогне нещо... :)

мини tutorials на играта...дори да не разбираш англииски пак ще разбереш какво тряабва да се строи за начало и как се стига до блоковете...ако имаш нужната логика ще разбереш всичко и без да четеш cool.gif

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 107
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Aми, тогава ще тегля SimCity 4 Deluxe ------------------- A, може ли да се построй град с население над 1 милион? ------------------------- Има ли код за пари?

Здравейте. От скоро играя Deluxe и тепърва се уча. Имам напредък, но искам да питам 3 неща: 1. Коя жп линия е по-ефективна обикновената или Elevated 2. Как се строят пристанища? На мен ми изписва

Публикувани изображения

здравеите днез цял ден играх на sim city и наи сетне го схванах. ве4е пе4еля и строя небостарга4и. мерси за помоща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравеите днез цял ден играх на sim city и наи сетне го схванах. ве4е пе4еля и строя небостарга4и. мерси за помоща

Радвам се,че си схванал,за какво става дума.

Айде успех по-натам в играта и ти пожелавам да я превъртиш. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за небостъргачите нужна ли е промишлеността.Аз напраих град 178 000 души но най-високите ми сграфди са некв луксозни блокове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе вси4ко скванах ама не пазбрах как се строят мостове. например нат река

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе вси4ко скванах ама не пазбрах как се строят мостове. например нат река

Избираш от менютата да строиш път или магистрала,НО НЕ И УЛИЦА с улица не става....започваш да строиш пътя близо до брега но като започваш поне с 6 , 7 квадратчета на вътре и дърпаш курсора чак до другия бряг и пак толкова 6 ,7 квадратчета на вътре(другия бряг) и пускаш и тряабва да ти излезе меню какъв да бъде моста....съблюдавай височината на моста с височината на корабите за да могат да минават(ако си строил или ще строиш пристанища де ;) )...Тва е ....за да разбереш че на някакво място е възможно да се построи мост,то ти докато прокарваш пътя или магистралата през водата ще се появи визуална картинка на моста....Успех!!!!! ;)

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здрасти пак ти пиша. абе как да пусна влак по релсите. строя рилси през няколко града ама влак няма кажи как да го сложа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здрасти пак ти пиша. абе как да пусна влак по релсите. строя рилси през няколко града ама влак няма кажи как да го сложа

Няма нужда ти да го слагаш!Той сам тръгва стига да имаш спирки или ж.п. гари по точно и да има пътници които да използват влака...като дадеш инфо на гарата и трябва някаде да пише колко хора изпозват влака...ако са малко...няма и да го видиш...трябва да има някой който да го изпозва иначе няма да има влак...ако това не ти е решило проблема знаши не приближаваш достатъчно камерата до линията защото анимацията на влака е същата като с колите...появява се за 2 , 3 sec и толкоз!Малко не го домислили ЕА чудили се как да съкратят RAMa на комповете! cool.gif ако има още нещо питай...!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мн благодаря на тоя дет е сложил линк към играта.Аз я имам на дискове ,но не ще да тръгва.Търсих я в арената ,но я нямяше.Благодаря за играта SefdasS :down:;):lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малеййййй...Вие сте много далеч от истината за играта!!!

1.Разликата между SC4 Rush Hour и SC4 Deluxe е, ръш ауър е пач за SC4 а делукс е и двете в едно!!!

2.Един добър град не се строй за ден или два на мене лично градовете с по 1600000 и 2 000 000 ми отнеха около 3-4 месеца!

3.Тази игра не само да си стойш некви западнали блокове, една пожарна и полиция и да кажеш че ти хубав града, трябва и ъкъл!!!

4.Ето ви няколко снимки от мой градове:

bellaglistadec194711834qp4.png

bellaglistanov231611834ip4.png

и още ще ви кача

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
bellaglistadec194711834qp4.png

bellaglistanov231611834ip4.png

и още ще ви кача

Хей maraniac тва твоя град ли е? Ако да, как си успял да постриш такива съорежения като на първата снимка(тези които опират водата)? Да няма някакви ъпдейти играта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

некои може ли да ми каже как да си построя хотел или мол

Редактирано от fang93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
некои може ли да ми каже как да си построя хотел или мол

Няма такива неща

Мараниак наистина това при водата как си го направил за пръв път виждам подобно нещо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения написани на латиница или само с главни букви се изтриват без предупреждение.

dragozow

Редактирано от dragozow (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахааа така значи аз обаче незнам такива сайтове ще потърся в гугъла иначе бъгва ли играта от тези неща или става ли по тежка нещо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам един въпрос....по-точно три

1.Как мога да си свързвам областите една със друга?Попринцип аз си правя област и взимам един парцел от нея.После я деля с вода като от едната страна е 3 4етвърти от земята а от другата-останалото.От малката част слагам индустиална зона (sredna) а от другата

комерсиална и резидентална.

2.Попринцип аз си правя област и взимам един парцел от нея.После я деля с вода като от едната страна е 3 4етвърти от земята а от другата-останалото.От малката част слагам индустиална зона (sredna) а от другата

комерсиална и резидентална.Та въпроса ми е-мога ли в един парцел да слагам индустриална,в друг резидентална и в трети-комерсиална така че да се влиаят един от друг (в смисъл в резиденталната да не ми вика че няма работа).

3.Има ли някакви кодове за играта....за всеки случай...

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз имам един въпрос....по-точно три

1.Как мога да си свързвам областите една със друга?Попринцип аз си правя област и взимам един парцел от нея.После я деля с вода като от едната страна е 3 4етвърти от земята а от другата-останалото.От малката част слагам индустиална зона (sredna) а от другата

комерсиална и резидентална.

2.Попринцип аз си правя област и взимам един парцел от нея.После я деля с вода като от едната страна е 3 4етвърти от земята а от другата-останалото.От малката част слагам индустиална зона (sredna) а от другата

комерсиална и резидентална.Та въпроса ми е-мога ли в един парцел да слагам индустриална,в друг резидентална и в трети-комерсиална така че да се влиаят един от друг (в смисъл в резиденталната да не ми вика че няма работа).

3.Има ли някакви кодове за играта....за всеки случай...

Мерси предварително

az imam kodove za igrata naprimer fightthepower - Get Rid of Power Requirement

hellomynameis - Change Mayor Name

howdryiam - Get Rid of Water Requirement

sizeof - Magnify (1-100)

stopwatch - Pause Clock

tastyzots - Toggle Zots

weaknesspays - 1,000 added to Treasury

whatimeizit - Set Time (add a space, then the time)

whererufrom - Change City Name

you don't deserve it - All Rewards

zoneria - Hide Empty Zone Color

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички малко сам закасниас и пиша далго време след това на играта ама искам да питам нещо.Имам силни градове ама некои пат ел.постовете по които требва да прокарам тока почват да пушат все едно има късо сидинение.Незнам как да го управиам ама некакво ге се вразва силен град да пуши pls HELP ME http://www.kaldata.com/forums/style_emotic...default/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте всички малко сам закасниас и пиша далго време след това на играта ама искам да питам нещо.Имам силни градове ама некои пат ел.постовете по които требва да прокарам тока почват да пушат все едно има късо сидинение.Незнам как да го управиам ама некакво ге се вразва силен град да пуши pls HELP ME http://www.kaldata.com/forums/style_emotic...default/sad.gif

Първо се научи да пишеш грамотно и тогава пиши коментари много трудно разбрах за какво говориш значи тея постове като пушат става ли им нещо?Унищожават ли се или какво просто така си стоят ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за ел.стълбовете.Аз ги поставиам и свръзвам,така пренасиам тока от централата до краините кътчета на града ми.След време, като ги погледна малко преди върхът виждам пушък и излизат искри.Незнам дали става нещо с тях след време, защото щом го видя ги бутам и слагам наново.За сега не са ми се унищожавали ама както казах не сам чакал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Става дума за ел.стълбовете.Аз ги поставиам и свръзвам,така пренасиам тока от централата до краините кътчета на града ми.След време, като ги погледна малко преди върхът виждам пушък и излизат искри.Незнам дали става нещо с тях след време, защото щом го видя ги бутам и слагам наново.За сега не са ми се унищожавали ама както казах не сам чакал.

Изчакай да видиш дали хората ще ревнат за ток ако е така да занеш,че нещо им има на стълбовете ама за такова нещо за първи път чувам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изчакай да видиш дали хората ще ревнат за ток ако е така да занеш,че нещо им има на стълбовете ама за такова нещо за първи път чувам

и на мен ми се е случвало това със сталбовете и аз ги подмених махнах старите и сложих нови

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и на мен ми се е случвало това със сталбовете и аз ги подмених махнах старите и сложих нови

use these cheats:

fightthepower

howdryiam

,for electricity and water :P

sorry no cyrillic ;) hope u understand :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
use these cheats:

fightthepower

howdryiam

,for electricity and water ;)

sorry no cyrillic ;) hope u understand :)

Ама това са чийтове и доло постоянно ще му казва бе няма ленергия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване