Премини към съдържанието
sefdass

Всичко за Sim City 4

Препоръчан отговор

абе играх на sim city 4 без rush hour ама искам да ви питам кво претставлиава rush hour кво има пове4е от нормалната sim city 4 ниакви нови допълненя ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе играх на sim city 4 без rush hour ама искам да ви питам кво претставлиава rush hour кво има пове4е от нормалната sim city 4 ниакви нови допълненя ли

Това може да ти помогне:

With the SimCity 4 Rush Hour Expansion Pack, your city is on the move. Get your Sims on the road to happiness as you take total control of your city's transportation. Take charge of vehicles en route to destinations or disasters, and take to the streets to control your city at a new level. Put Sims on the move in zeppelins, helicopters, ferries, and new cars. Unlock more vehicle choices as you gain traction with your cities' transportation problems. Choose from all-new road types including wide avenues, suspension bridges, or one way streets. Map out a seamless regional network that whisks Sims from one city to another. Add popular structures such as historic rail stations or classic Americana road marks. In SimCity 4 Rush Hour, put your foot on the gas and get your Sims on the go!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това може да ти помогне:

Кажи го на български. Малко съм зле със английския

Редактирано от Aragorn(Elesar)
То и с българския не си кой знае колко добре (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения написани на латиница или само с главни букви се изтриват без предупреждение.

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос: коя версия е по-добра - Deluxe или оригиналната с експанжъна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо смяташ така и от каде ога да си дръпна делукса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дръпнисиа от zamunda там иа има . по яка е заштото има повече нешта за строене нави згради улици и др.изопшто по яка е можеш да кара6 влак кола автобус и всичко кот се движи

кажете програмка с която да мога да си правя нови нешта вав самата игра като къшти потпори за водата и такива нешта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз се включа

Тъй като в играта има прекалено малко сгради(особенно небостъргачи) ви предлагам един сайт от който можете да си изтеглите хиляди допълнителни сгради, които можете да строите.

http://www.simtropolis.com просто се регистрирате, и отивате в меню ST-Exchange. От там на татък ще се ориентирате.

След като изтеглите дадена сграда, разархивирате архива и слагате файловете в папка plugins, която се намира в папката на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hi!Да ви кажа - играта наистина е СУПЕР!!!Играл съм и ръш ауър и обикновения сим сити 4,но експанжъна мн почече ми харесва ;).Наистина в simtropolis.com има МНОГО неща,които са буквално за всеки вкус.Почти все път си намирам това което ми харесва.Когато дръпнете нещо от там просто го разархивирате и го местите там където сте инсталнали играта в папката Plugins и като включите играта и нещата се зареждат.Може да си свалите и малки лотове(сгради с функцията на парк в нашия случай) и като ги сложите в града си ви добавят пари в градския бюджет.Моят най-голям град беше буквално задръстен с около 300000 души,но нямах идустриална зона - просто целия ми център на града беше осеян с бизнес небостъргачи,а и мнозинството хора отиваха на работа в съседния град,в който отиваше и боклука на моят град. :) Сега аз ще си инсталирам Делукс версията макар че тя сигурно не е с нещо по-добра от другите.Ако някои иска помощ да пише. :)

maxim4o 5000000 жители или пари си правил?

П.С. При мен всички големи градове бяха с имена от две думи:Примерно: Ню Лондън.При вас така ли е ставало или само на мене ми се струва cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво означава demand?Каква е разликата кога е отдолу и когато е отгоре на линията?

Това неможах да го разбера от титориала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Deluxe е SimCity4 + RushHour Expansion-a

Rush hour е просто Expansion и се инсталира върху Simcity4, а Deluxe ти ги инсталира и 2те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми, тогава ще тегля SimCity 4 Deluxe

-------------------

A, може ли да се построй град с население над 1 милион?

-------------------------

Има ли код за пари?

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

меже и градове над 100 милиона ако иска6 нети триабва код аз 6ти пратиа едии не6та за безкраи пари ако някои иска помощ да ми пише в skype. skype ми е mirko_miro_2

Редактирано от mirko_27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плз Кажете как мога да направя повече пари в началото на Делукс или код нещо от тоя сорт :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам защо но хората ми стачкуват и ми правят големи проблеми някои може ли да ми каже защо стачкуват ???????? ;):);):huh: :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз я имам на компютъра в момента много е яка стигнал съм около 10000 души население

Редактирано от Sg-skater (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@bocko9211, стачкуват, защото нещо не им харесва. Провери дали болниците, училищата, полицаите, и пожарната команда получават достатъчно пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите ето малко снимки от един мои град харесвт ли ви

post-163959-1209975460_thumb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми даде код, с който да получавам повече от 1000 долара? Иначе си разбивам клавиатурата от многократното натискане на тоя чийт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич,като се отвори този линк и кате се изтегли после какво да няправя-доколкото разбирам това е за да нямам ппроблеми с парите -но не разбирам как се ползва?Как да го ползвам ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

значи като го изтеглиш го отваряш и го слагаш в plugins и то само си трагва с влизането на играта !

Редактирано от Hanibal_Lektar
буквите Ш и Ч (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...