Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Помните ли това..? -Да отидеш до телевизора и да го включиш от копчето на стабилизатора. -Да поставиш игличката на грамофона точно там, където започва новото парче. -Да върнеш бурканчетата от кис

Така е ,аз се раздвам за детството ,което имах,и искренно съжалявам сегашните лапета ,рястящи във века на хейтърите,всъщност те нямат детство. Ходех на кръжок по фото-дело   А това ми беше ...БА

По 10 ст месечно. Ние пък все борчета засаждахме на един баир, голяма гора стана после, ама я изсякоха гадовете... Тоя момък надали е виждал легендарния транзистор VEF 206   Отначало го пусна

Публикувани изображения

Да... "Глобус"... Шокинг блу, Шер и Сони, "Ватерло" на АББА...

Ама беше след "Събота вечер". Може би в същата година или е издадена 1975... това не помня. Може и да греша, но определено ми стана приятно да си ги промням.

да послушаме, а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е без тва не може пък

камаонсава

:cheerleading2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мънго Джери сега

има нова жена...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е без тва не може пък

камаонсава

:cheerleading2:

"Оригинала" е по добър !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сузи и Крис...

Е-ех, какви пеперуди хвъркаха в стомаха ми като даваха "Смоуки" по телевизията, пустият му Крис!

Крис сега:

Публикувано изображение

А Сузи!!! Сладураната с бас китара. Занесох обложката на първия и албум във фризьорския салон, за да ме подстрижат като нея. Не стана точно същото :no-no::D , а мама едва не припадна като ме видя, но и до ден днешен все още съм с плътен бретон и филирана коса. Тази прическа се наричаше "Хипи" по онова време и малко момичета "съсипваха" косите си с нея. А всъщност е забавна, екстравагантна и изключително лесна за поддържка. Просто прокарваш пръсти, разрошваш я и си готов. :D  Пустата му Сузи!

Сузи сега:

Публикувано изображение

Любимо списание

Публикувано изображение

какво висене пред РЕП-овете беше за новия брой... :D

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В една друга тема заговорихме за гъби и си спомних един случай от детството ми.

Баща ми работеше в едно самоковско село и през ваканциите ходех там за по няколко дни.

С дечурлигата от селото често си правехме излети в планината и тогава за пръв път в живота си видях гъби и реших, че са масловки (сигурно съм слушала за тези гъби от възрастните).

Убедих приятелчетата да наберем и да ги сготвим.

Отидохме в една от къщите, нарязахме гъбите, опържихме ги с яйца и си хапнахме.

Когато се прибрах и разказах на баща ми какво съм яла, щеше да получи удар.

Даде ми медицински въглен и хукна да носи от него и на другите деца.

За щастие в къщата, в която приготвихме гъбите бяха останали парченца от тях и се установи, че наистина са масловки. 

Бяхме хлапета на по 7-8 години! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес минах през един пазар и погледнах в боклуците и какво да видя - познайте  :)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Белият Бим Черното ухо

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение   В тази реклама,ми направи впечатление повече табелката „Образцов дом„Помните ли ги?Поставяха го само на по красивите къщи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване