Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20

Препоръчан отговор

Мойра,специален поздрав за теб и всички останали...

http://www.youtube.com/watch?v=V-TithD7izM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Помните ли това..? -Да отидеш до телевизора и да го включиш от копчето на стабилизатора. -Да поставиш игличката на грамофона точно там, където започва новото парче. -Да върнеш бурканчетата от кис

Мен ме пращаха с такава мрежичка за пазарене:  

По 10 ст месечно. Ние пък все борчета засаждахме на един баир, голяма гора стана после, ама я изсякоха гадовете... Тоя момък надали е виждал легендарния транзистор VEF 206   Отначало го пусна

Публикувани изображения

Мойра,специален поздрав за теб и всички останали...

http://www.youtube.com/watch?v=V-TithD7izM

Любимата ми песничка! :)

Благодаря! :*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой знае защо си спомних книгата "Тимур и неговата команда" на Аркадий Гайдар.

Ако сте я чели знаете, че Тимур и командата му са помагали тайно на нуждаещи се хора.

През летните ваканции, част от които прекарвах на село, си бяхме направили такава команда, но само подплашихме старците, които връщайки се от полето намираха на масата си топъл хляб и домашна лютеница (само това умеехме да правим).

Когато една баба, чийто дядо беше починал наскоро едва не изпадна в шок, мислейки си, че дядото е вампирясал и идва вкъщи да и помага, се отказахме.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

А после като се появи Респром ставаше и дълга пръчка Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Публикувано изображение

Аз пък все за нещо бях наказван да не влизам по седмици в тая социална мрежа. Явно за туй на дърти години още обикалям улиците като тийн да си наваксам изгубеното детство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ли имал дядо /баба на село - там се ширеше свободата :)

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ли имал дядо /баба на село - там се ширеше свободата :)

Мдааа свободата беше до първи клас ! После почнаха едни "няма да дружиш с този и онзи защото правите бели"  ... ама и на другите деца родителите им не им разрешаваха да дружат с мен ( това дружа е от тошково време синоним на приятелство нали ?) и все трябваше да се крием и който видеше родителското си тяло някъде да се задава и се залягаше под коли. Ама тогава имаше родителски контрол за разлика от сега. Сега всичко е оставено на естествения подбор на природата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

и филмите със субтитри ги четеше най-бързо четящия , та другите да могат да си вършат тва онова ! В къщи бях аз и ......познайте , какво се случи , когато влязох един път на голямото кино ?????????? Почнах да чета на глас ....... :lol6: :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дете на богати родители 

Не бих казала - кухнята на майка ми я получихме в същия вид като на снимката купувайки панелката.....Същите бели шкафове....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еделвайса , кокичето и лястовичката .........бяха светещи ! О, чак настръхнах ............ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сред мартеничките на Уиш липсват любимите ми черните и бели грациозни котки изработени от стъкло.

Винаги на 1 март покойната ми майка ме закичваше с такава мартеничка.

Сега дъщеря ми ме закичва с мартенички котки.

От бебе обожавам тези животинки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като дете от  90 какво да правя ? :)Като гледам сега децата на 21 век,се чувствам много стар.И със стари разбирания.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бузлуджа ;)

Тоз, който падне в бой за свобода

той не умира: него жалеят

земя и небо, звяр и природa

и певци песни за него пеят

Редактирано от tux (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чинията я нямаше по мое време :) когато е построена съм бил свършил училище - ей , много съм дърт :(

Публикувано изображение

Паметник на Бузлуджа
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рапорт даден :)

Публикувано изображение

ПП. Мале как ме ядосахте с тая снимка от чавдарчетата :) аз имах такава , до сега рових и не я открих :(

обаче намерих друга :D Да сте правили това за 8ми март :wink12:

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване