Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моите рисунки. Само собствени творби!

Препоръчан отговор

Ти не разбра ли досега,че си от малкото хора тук, които разбирам  и без думи.

И не се прави на ударен,може да рисуваш лисичи опашчици, обаче имаш око на познавач.

Аз ръцете още докато ги рисувах ми беше ясно че ще са  различни, въобще въглена ми тръгна много по различен начин. Странното беше,че дясната я скицирах за минути , а после ме измъчи, докато лявата точно обратното.Много трудна скица, за да докарам позата естествена и буквално от раз после с въглена.

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нежен и филигранен рисунък, който, не знам с какви асоциации ме изстрелва в

http://youtu.be/Yu6Hr9kd-U0

това безумие от звуци и страст...

Та така... Жабата обаче с жабното девойче, за ся няма кой да ти ги бие. Хау.

изключително силно ми въздейства...не мога все още да определя с какво (чак толкова :ph34r: )

такава безрезервна и всеотдайна обич, нежност и..сливане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Задобряваш Уишо Бъндишо, задобряваш! Този път косата е в пълен обем, плътност и тежест! Само папарудата седи някак нечестно синя. Но това е защото съм от ЦСКА :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привидно е , Дарки. Просто този път започнах от косата тактично. Обикновено я оставям накрая,когато вече нямам търпение и две не виждам.Тогава става мацаница. Е, поне не прилича на забрадка, което  всъщност си е напредък.

А пеперудата, ако трябва да съм искрена , на живо е в пъти по.. :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замълчи, птицооо... :)

Та тя е съвършена!

Венера, излизаща от вълните...

А пеперудата е оназа мъничка обстракция, която всеки трябва да усети за себе си.

Нищо не вдявам от рисуване, техники на рисуване, критика на рисуване :) и т.н., и т.н., но сетивата ми са доволни! :rolleyes:

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видното е, че след всяка рисунка има по една яко загоряла тенджера в кофата и съвсем скоро ще се разоря с това рисуване да ви кажа аз.Соленичко ми излиза... да не казвам ,че преди няколко седмици направих един мини пожар. Първият за тази година. :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

http://media.snimka.bg/s1/1728/029700284-big.jpg?r=0

За рожденият ден на една моя меденка любимка. Утре ще го подарявам, понеже не получих покана за партито .. била съм яла от кутията на Алиса. С две думи стигнала съм тавана.

Да взема да се върна да нарисувам малко червеничко и по  дървото за по достоверно , м?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре рисуваш! Да, или трябва да нарисуваш череши по дървото, или ягоди по ливадата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те тия неща се култивират още от крехка възраст...

Трябва да е готово детето... Все някой ден ще срещне някой Дарко... :rolleyes:

Ай, млъквам да рисуваш, че пак ще станат само приказки в хубавата тема...

Е, могат да минат и за вдъхновение, разбира се... При добро желание...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък Дарко къде го намесваш? Тя историята си е съвсем истинска, само дето преразказана сто пъти стана като виц.

Млъквам и аз, че заради теб ще трябва да рисувам по нощите.Другият вариант е да ви строявам тук всичките бърборковци.

пп Повече нищо няма да ви разказвам лично на вас двамата. :clown:

Уиш, сега ако ти кажа, че много, мнооого отдавна си мисля, че Дарко е този, който е брал чурабките... опс - малинките в чурабките и че почти ахнах от горния ти пост - ще ли ми повярваш или... как да се откупя... Уау! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или малинки..  ( :

Мерси ти.

Аз съм за МАЛИНКИТЕ!

П.П. Но да не пропуснеш нито един детайл. Сочната им зрялост. Малиновите зрънца под които прозира семката.  Тънкото косъмче. Рошавите им зелени листенца... Не пропускай и малката смърдулячка доволно помръдваща с мустаци върху малинката също!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уиш, сега ако ти кажа, че много, мнооого отдавна си мисля, че Дарко е този, който е брал чурабките... опс - малинките в чурабките и че почти ахнах от горния ти пост - ще ли ми повярваш или... как да се откупя... Уау! :D

Вие и двамата сте много зле.. Единият не помни и иска, и тропа с крак за  линкчета , другия нам си що си...

Изкуткудякали такива, да се бягате оттука.

Аз съм за МАЛИНКИТЕ!

П.П. Но да не пропуснеш нито един детайл. Сочната им зрялост. Малиновите зрънца под които прозира семката.  Тънкото косъмче. Рошавите им зелени листенца... Не пропускай и малката смърдулячка доволно помръдваща с мустаци върху малинката също!

Ще ти дам аз на тебе едни малинки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие и двамата сте много зле.. Единият не помни и иска, и тропа с крак за  линкчета , другия нам си що си...

Изкуткудякали такива, да се бягате оттука.

Ще ти дам аз на тебе едни малинки!

Къде те присърбя пък теп. Малинките са си МАЛИНКИ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубу, тугъс рисувай къпинки - те нали са черни берита :) Ку ногу се опъваш, ше те науча кфо са дингъл берита...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване