Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моите рисунки. Само собствени творби!

Препоръчан отговор

Машенка!

Мога с чисто сърце да кажа, че това е най-миловидната(за мен) твоя картина. Макар да има мъничко страх в очите и... Страхотно изпълнение на шевиците по ръкавчето, Уиши!

Много ми е миличка и сладка! :*

Така и така асоциирам в музика, нека я "облека" в първата песен, която ме "връхлетя" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Хлапето

20 / 43

Публикувано изображение

Уиш, не искам да омаловажавам останалите ти творби, но това хлапе ми харесва най-много от всички.

Прекрасно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младата госпожица демонстрира завиден характер, Уиши! Сякаш чувам какво ще каже в следващият момент!

При това е акварелена(не бъркам нали?)

Като стара избеляла снимка...

Браво, Слънче! :*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уиш, не искам да омаловажавам останалите ти творби, но това хлапе ми харесва най-много от всички.

Прекрасно е!

Това може само да ме радва. ( :

Младата госпожица демонстрира завиден характер, Уиши! Сякаш чувам какво ще каже в следващият момент!

При това е акварелена(не бъркам нали?)

Като стара избеляла снимка...

Браво, Слънче! :*

Благодаря ти,

да , акварелна е. При това точно идеята  ми беше да носи духа на стара фотография.. И както всяка една си има история.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това беше първата ми мисъл, след това, обаче, открих толкова много нюанси в детския поглед, че се отказах да коментирам

Прекрасно е!

да,прекрасно е...моето любимо е "жабчето", със силното чувство за притежание

браво, Уиш

Редактирано от Efe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това беше първата ми мисъл, след това, обаче, открих толкова много нюанси в детския поглед, че се отказах да коментирам

Еви :*

Ами... според скромните ми познания, това е то характерът - нюансите - като започнеш от наивитет и стигнеш до непреклонност, наистина са страшно много. А Уиш е царица на "говорещите" очи.

Уишкоо, знаеш го, нали? :* Всичките ти портрети на хора ме омагьосват първо с очите си!

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Уиши, за каква ЖАБА ми говориш? Това е жабче, което от толкова любов ще се превърне...в каквото си поиска. А русата мърличка е Пипи секънд...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това Жабче, сигурно може да уплаши пинчера на съседа с размерите си...но пък нали  очите на любовта са безстрашни. Не и съм предполагала, че в тая рисунка ще има толкова много смешно.  ( ;

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Вълшебство е да приспиваш дете,

да гледаш как нежно сънят го завива,

вълшебство е, докато лети в светове,

да си му песен на лира приспивна...

Lullaby

57 / 47

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Остави,че още не ми е минало...

И туй убуу ся...стига с таз скица на скапания кашон, минало-заминало

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си гори в неговите си лудости, нали знаеш.)

хихиххи, на мен ли го казваш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко е мащабна рисунката ти?

... и здравей ( :

Направих по-голям блок съставен от 4 по-малки блокове. Този портрет бях започнал да го рисувам когато бях на 16 или 17 г. ако не се лъжа през лятото. Тази част от портрета направих само за един ден и трябваше да я продължа обаче ме хвана мързел и все виках "ае утре или по-късно ще я довърша", но така и не я довърших..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване