Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Моля Ви за мнение, относно сайта ми на тема "Митология".

Ето линка:

http://free.hit.bg/mythology

Благодаря предварително! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта е хубав. Намери му по-хубав адрес. Сигурно би искал и малко забележки:

Java менюто което ползваш е толкова разпространено и вече неоригинално че почва да прави лошо впечатление.

Графичните първи букви не са ли прекалено големи?

Иначе е подреден спретнат и ясен. Не дразни, което е най-важното.

Браво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:):wors:;)

Нямам думи, имам само букви... ;)

Много добро - поздравления !!!

Съвет - не забравяй БЪЛГАРИЯ !!!

Всеки познавателен и образователен сайт е добре дошъл, че нещо на новите поколения им куца общата култура /сигурно има основателни причини/ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен сайт! :)

Ще го препоръчам на всичките си приятели.

Сигурен съм че има още много информация която може да добавиш, и времето което си прекарал по направата му ще си струва.

Опитай се да му намериш по-запомнящ се адрес. Това също е добра реклама.

Поздравления!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бравос!

аз съм фен на митологията и това, което си сътворил, наистина заслужава адмирации

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сайта е хубав. Намери му по-хубав адрес. Сигурно би искал и малко забележки:

Java менюто което ползваш е толкова разпространено и вече неоригинално че почва да прави лошо впечатление.

Графичните първи букви не са ли прекалено големи?

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря, littleclown!

Би ли пояснил само, какво имаш предвид с: "Намери му по-хубав адрес"?

Относно менюто, ще поработя по въпроса, както и за графичните първи букви.

Благодаря още веднаж! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опитай се да му намериш по-запомнящ се адрес. Това също е добра реклама.

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей, stoyanovs!

Благодаря за позитивното мнение!

Би ли ме посъветвал само по-конкретно, как да намеря по-запомнящ се адрес?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хората вече ти казаха хубавото и се присъединявам към тях.

А сега това което не ми допадна. Буквите на главната страница ми се виждат малко дребни. А и хедъра... ще е добре да се разработи още малко. Да не е само надпис например. Иначе сайта е супер. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хубав сайт

тъй като Египет ми е малко слабост ще ти направя една малак забележка

на сайта ти не откривам нито дума за Долината на Царете и за Абу Силбел

Египет нее само Пирамидите и Сфинкса

иначе ми хареса часта която си отделил на боговете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто, което можеш да направиш за сайта си е да купиш за 5-6 лева на година домейн на .info

Хем е в промоция, хем се връзва със мисията на сайта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-доброто, което можеш да направиш за сайта си е да купиш за 5-6 лева на година домейн на .info

Хем е в промоция, хем се връзва със мисията на сайта

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря!!!

Обезателно ще го направя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти прост пример как можеш да го направиш:

http://host.bg/order/ConfirmOrder.do?Body=...lected%5B4%5D=0

Преимуществото на host.bg е че дават възможност да насочваш домейна през frame, което ти позволява да се хостваш на hit.bg. Просто инсталира един индекс със един iframe или frame със URL което си слагаш ти. Хем вълкът сит, хем агнето цяло. Единствения риск е че .info в момента е в промоция, но до година може и да не бъде и предполагам ще си плащаш 20-итна лева, което пак не е болка за умиране :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, Браво, Браво ;)

Много добра идея !

Поздравления-Продължавай все така да обогатяваш сайта и да увеличаваш инфото в него :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш да си регистрираш безплатно домейн в www.dot.tk

Там можеш да закачиш за новия адрес (например mithology.tk - ако е свободно) горния път http://free.hit.bg/mythology

Аз лично не съм правил такава регистрация досега, ама всеки вика че работело.

Дори и да използваш платена регистрация (което е май по-добрия вариант) там може да видиш една камара имена като предложение

his domain is already registered by another Dot TK registrant. Feel free to visit the webpage of this registrant at http://www.mithology.tk

All the domain names below are available. These are other names you might like.

ABOUTMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYCLUB.TK

BUYMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYDOT.TK

CYBERMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYFIRM.TK

EMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYHANDEL.TK

E-MITHOLOGY.TK

MITHOLOGYHANDELAAR.TK

EASYMITHOLOGY.TK M

ITHOLOGYHANDELAREN.TK

EZMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYINTERNATIONAL.TK

GLOBALMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYMAKELAAR.TK

INTERACTIVEMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYMAKELAARDIJ.TK

INTERNETMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYNET.TK

MYMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYOFFICE.TK

QUICKMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYONLINE.TK

SELLMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYSEARCH.TK

WEBMITHOLOGY.TK

MITHOLOGYSITE.TK

MITHOLOGY2001.TK

MITHOLOGYSTORE.TK

MITHOLOGY2002.TK

MITHOLOGYVERENIGING.TK

MITHOLOGYAUCTION.TK

MITHOLOGYVERKOOP.TK

MITHOLOGYBIZ.TK

MITHOLOGYWINKEL.TK

MITHOLOGYBUSINESS.TK

MITHOLOGYWINKELS.TK

и.т.н.

ескпериментирай cool.gif

Успех и да се похвалиш като стане. cool.gif

Редактирано от stoyanovs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро намерение и сравнително добро изпълнение. Един съвет - отдели подобаващо място на България. И ако е на челна страница както са Египет, Месопотамия, Рим и т.н. ще е най-добре. Все пак сме българи и не бива да го забравяме. И ние сме дали много на световната история. Не страдаме и от липса на митове и легенди и би било добре да бъдат огласени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време се опарих от .tk домейните - година след като бях взел безплатен от там ми дойде съобщение, от което да разбера че ако до незнам-си-там колко дни не платя за него, ще го закрият.

Да не говорим че докато мине през техните сървъри пренасочването понякога минава доста време.

От остров Токелао знаят как да прецакат хората.

Редактирано от littleclown (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма, но пък има коректни и некоректни услуги. Същата мизерия едно време бяха направили dir.bg с пощата си. Аз за това съм фен на идеята да се даде малко, но да знаеш за какво си плащаш и да имаш претенции, когато не получаваш нужното. Защото за всяка безплатна услуга някой админ може да ти каже "то е безплатно бе, какво искаш?"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добро намерение и сравнително добро изпълнение. Един съвет - отдели подобаващо място на България. И ако е на челна страница както са Египет, Месопотамия, Рим и т.н. ще е най-добре. Все пак сме българи и не бива да го забравяме. И ние сме дали много на световната история. Не страдаме и от липса на митове и легенди и би било добре да бъдат огласени.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за препоръката!

Имам предвид да включа българска митология. В момента събирам материали. Лошото е, че източниците са много ограничени, да не кажа, че почти липсват. Но не съм се отказал. Щом събера достатъчно информация, ще добавя и българска митология.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам предвид да включа българска митология. В момента събирам материали. Лошото е, че източниците са много ограничени, да не кажа, че почти липсват. Но не съм се отказал. Щом събера достатъчно информация, ще добавя и българска митология.

<{POST_SNAPBACK}>

Потърси книгата на Иваничка Георгиева "Българска народна митология", както и "Митология на славяните" на Александър Гейщор. Мисля че ще са ти доста полезни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето ти прост пример как можеш да го направиш:

http://host.bg/order/ConfirmOrder.do?Body=...lected%5B4%5D=0

Преимуществото на host.bg  е че дават възможност да насочваш домейна през frame, което ти позволява да се хостваш на hit.bg. Просто инсталира един индекс със един iframe или frame със URL което си слагаш ти. Хем вълкът сит, хем агнето цяло. Единствения риск е че .info  в момента е в промоция, но до година може и да не бъде и предполагам ще си плащаш 20-итна лева, което пак не е болка за умиране :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за отзивчивостта и ценните съвети! :)

Опитах веднага линка, но ме смути сумата, защото става въпрос за 72, а не за 10-на лева. Аз ли бъркам нещо или това е нормалната цена?

Потърси книгата на Иваничка Георгиева "Българска народна митология", както и "Митология на славяните" на Александър Гейщор. Мисля че ще са ти доста полезни.

<{POST_SNAPBACK}>

БЛАГОДАРЯ!!!

Това наистина е голяма помощ. Ще потърся книгите. Сигурен съм, че ще ми помогнат много. Благодаря още веднаж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта и ценните съвети! :)

Опитах веднага линка, но ме смути сумата, защото става въпрос за 72, а не за 10-на лева. Аз ли бъркам нещо или това е нормалната цена?

<{POST_SNAPBACK}>

това което ти предлага littleclown е само за домейн

ако искаш и хостинг, тогава е 72 лв.

избери опцията - без хостинг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

другокоето открих да липсва а щее доста интересно според мен е да споменеш Меса Верде в раздела докулумбова Америка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
другокоето открих да липсва а щее доста интересно според мен е да споменеш Меса Верде в раздела докулумбова Америка

<{POST_SNAPBACK}>

Еееех... то колко още неща има да се споменават... Важното е, че най-основното е казано. :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване