Премини към съдържанието
vili_

За Слави Трифонов и интервюто за заболяването му

Препоръчан отговор

Гледахте ли интервюто със Слави Трифонов по Би Ти Ви и признанията му за неговите заболявания? Много се изненадах, защото изведнъж изчезна от екрана и не очаквах да е заради болест. Бях чувала за множествената му склероза, но не подозирах че може да го крие толкова време, или по-точно да живее с това без да го сподели, и още повече да води шоуто си ... Не знам, много е странно, изведнъж човек да го види така брадясал, с коса, с очила, много окаян изглежда .. и ми стана много жал, въпреки че напоследък не ми беше любимец.

Дано да се оправи, дори да не може да води вече шоуто си. Каквото и да говорим той е един значим човек в българския шоубизнес, защото се задържа на върха адски много време.

* Sorry, че първоначално обърках мястото на темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога е било това ;)

Я дайте торентче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интевюто още продължава, предполагам после ще го пуснат на торент ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още го дават но сега ще свърши предполагам..

И аз не го хванах отначалото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се знаеше от много отдавна,но той е такъв човек,че не обича да говори за себе си....борбен е,но с някой неща е трудно да се бориш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз подозирах, че му има нещо, даже бях го чула от приятелка, която го познава, но когато излезе да го каже пред цяла България, е някакси неочаквано и може би затова се изненадах толкова. Той наистина изглежда е човек, който не се предава докрая. Първоначално по начина му на говорене и по външния му вид ми се стори много отчаян и все едно му е омръзнало да се бори, но по-нататък в разговора си пролича, че няма да се предаде лесно и ще "си изиграе играта докрай".

За тези, които не са гледали интервюто на Росен Петров със Слави, той каза че от няколко години не вижда с едното си око, а савсем отскоро е започнало да се влошава и зрението му с другото. Направил си е десетки изследвания, за СПИН, сифилис, рак, и др. най-различни болести. На едното си око най-вероятно има множествена склероза, но за това, с което не вижда мн добре отскоро, не се знае какво му е. Процесът не протича както при множествената склероза, вероятно е да е нещо различно. Сега Слави е на системи, слагат му съдоразширяващи лекарства. Може процесът да е обратим, а може и да не е. Тоест може да се пооправи, а може и да остане така...

Не мога да ви преразкажа разговора така, че да останете със същото впечатление...беше много силно интервю и се надявам да го качат в нета, за да можете да го видите с очите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да признавам си много силно предаване, принципно последно време малко неща могат да ми задържат сериозно вниманието, но изгледах цялото интервю без дори да се разсея за секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много неприятна новина, Слави е наистина силен мъж, дано успее да се пребори - заслужава го, досега винаги го е правил и то успешно! Евала и на поведението му, много хора в подобна ситуация или падат тотално духом или се озлобяват адски много към всеки и всичкo, реакцията на Слави заслужава адмирации!!! Дано скоро качат торента!

Редактирано от voxy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за тия като мен дето са изтървали:

Слави се бори за зрението си

Слави се бори за зрението си. Тв звездата от дни не се появява на екран, има възпаление на очните нерви. Вследствие на прекаран синузит има смущения в зрението с едното око от 11 г., напоследък се задълбочили проблемите и с другото. Трифонов не вижда централно, а само периферно. Изследванията показали, че най-вероятно проблемът идвал от хиазмата - място, където се кръстосват ляв и десен очен нерв. Водещият е на системи, дават му съдоразширяващи лекарства. За него се грижи сестра му.

Източник: 24 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много, много съжалявам за Слави - той ни гостува всяка вечер чрез предаването си, още от онези почти нелегални предавания, които кабеларките въртяха на видеокасети вторник вечер. Трудно е да си представя какво ще стане оттук нататък, но интервюто от снощи ми прозвуча като сбогуване. Не знам какво точно му предстои, но особено ме травмира черния фон в края на предаването - останах с впечатление (от сърце се моля да е измамно и погрешно), че едва ли ще видя повече Слави в ефир. Та той никога не е говорил за себе си в този дух - трудно му бе да скрива болката, не толкова физическа, колкото емоционална.

Слави е пич, няма кой да го замени в шоуто му. Евала на Росен и останалите, но никой от тях не притежава магнетизма на Дългия и без него това шоу едва ли ще просъществува дълго.

Знам, че той има много врагове, че мнозина го охулват за това или онова, може би са прави - аз не ги упреквам ,всеки си има право на избор.

Но на мен и на семейството ми Слави определено твърде много ще липсва. Дано да има начин да се оправи, защото вероятно ще липсва на мнозина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип той е силен и има дух, но сега ми се стори отачян и както каза hlevoust надали ще го видим повече в ефир sad.gif

въпреки това, аз се надявам бързо да оздравее и отново да радва зрителската аудитория :)

аз като го видях първоначално с един абокад в ръката си викам- тоя да не би наистина да има рак и да са му правили химиотерапия или некой да го не е смлатил от жълтите вестници...

много чудно ми стана, когато Слави започна да говори някак си унило, което е неприсъщо за него

попринцип той говори как да го наречем... може би гордо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах го от начало до край!Нямам думи за този човек.Борбен,силен,със самочуствие и просто незнам как точно на него се случи това,но някой хора казват-Парите не са най-важното!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слави Трифонов има сериозно заболяване на очите

В безпрецедентно едночасово интервю най-популярният български шоумен поръча на колегите си "да продължат играта"

Слави Трифонов страда от невробулбарен неврит на лявото око и за неопределен срок от време спира да работи.

В безпрецедентно едночасово интервю, заснето днес в болница и излъчено тази вечер във времето на "Шоуто на Слави" по Би Ти Ви, най-популярният български шоумен поиска от колегите си "да се държат като големи професионалисти, каквито те са" и "играта да продължи".

От началото на тази седмица той отсъстваше и от собственото си шоу, и от "Мюзик айдълс".

Трифонов, който беше с тъмни очила и с приспособление за поставяне на система за венозно вливане на дясната ръка, разказа, че преди 11 години е имал сериозно засегнати лицеви нерви и зъби, вследствие на сериозен възпалителен процес.

Възпалените зъби са били извадени, "но те вече бяха дали този проблем", обясни той.

"От тогава имам много сериозно нарушено зрение на лявото око", каза телевизонният водещ с най-висок рейтинг сред българските зрители.

Той обясни, че сега лекарите са констатирали, че е поразена централната част на зрението му, в следствие на което се натоварва периферното зрение и на лявото, и на дясното му око.

Слави Трифонов уточни, че изследванията, които са правени през последните дни, отхвърлят диагнози като тумор в мозъка или множествена склероза. Констатиран е бил синузит.

"Процесът може и да е обратим, но може и да остане така", заяви Трифонов.

Спред него засега лекарите са оптимисти, но оставят и сериозен процент съмнение.

Причините за влошеното зрение и с дясното око може да са различни, включително стрес, и лекарите се опитват да ги установят.

Интервюто имаше необикновен изповедален характер. Неподвижната камера показваше само Слави Трифонов, чуваше се само гласът на задаващия въпросите главен сценарист на тв шоуто Росен Петров.

Трифонов даде редица практичесски съвети на колегата си, поръча му как да се държи с другите в екипа, няколко пъти повтори, че няма никаква гаранция какъв ще бъде резултатът от лечението, което е започнало.

Той разказа, че с ръководителя на "Ку Ку бенд" Евгени Димитров-Маестрото са начертали плана за задачите и концертите до края на шоуто "Мюзик айдиълс".

Говори за конкуренцията между телевизиите, за уважението, което изпитва към авторите и продуцентите на "Биг брадър" и "ВИП брадър", излъчвани по Нова телевизия.

Оправда решението на Би Ти Ви самостоятелно, без неговия екип, да организират второто издание на шоуто "Сървайвър".

netinfo.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи го видях брадясал и веднага превключих на друг канал защото не съм му фен.Дано да се оправи човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На последък не го гледах много. Снощи съвсем случайно го засекох към края на интервюто, и като чух как дава съвети и напътствия на Росен, си помислих че не му остава много, и даже ме разплака. Сега като прочетох статийте се радвам че не е най лошото. Дано да се оправи. Той е човек направил много, който не заслужава това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е тъжно да видиш, че и толкова силен като характер човек може да бъде сломен от живота внезапно и за толкова малко време. Не харесвам проектите му от последните години, но когато правеше "Хъшове" бях голяма фенка на него и екипа му, следях всичко за тях и много харесвах музиката им от този период ... а сега, само няколко дни след като всичко изглеждаше наред, се оказва че се е появил толкова сериозен проблем със здравето му, който може да му попречи да се занимава с телевизия и шоу завинаги sad.gif - да за

Пожелавам му искрено да запази зрението си и да продължи да се занимава с това, което смята за свое призвание - да забавлява своята публика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мислел, че Слави е страшно силна, борбена и непримирима личност! Доказвал го е толкова много пъти през тези години! А сега факта, че работил толкова години с това заболяване, без да му проличи, за мен го прави (може малко силно да прозвучи) човек за подражание!

Дано да успее да се пребори с този проблем, и да се възстанови в максимална степен!

Редактирано от oggy_bogy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пожелание за скорошно оздравяване.....Защото Слави е една от емблематичните фигури на нашето време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех,че не вярваш в Господ sad.gif

Оздравявай бързо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по принцип си го харесвам, въпреки че напоследък беше направил изказвания,които не ми харесаха. Вчера гледах само първата част и не можах повече,стана ми много тъжно. ОПРАВЯЙ се ,човече,от сърце ти го желая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това са последните минути от интервюто - много тъжно завърши предаването

vbox7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да има късмет и да се оправи! Странно нещо е живота - никога не можеш да си сигурен какво ще те сполети в следващите 5 минути! Макар, че Слави каза, че не вярва в Бог, дано Бог е с него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.