Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой знае ли къде мога да намеря книга за Sony Vegas 7 ? Видях че има тема за 5 и 6 но никъде не намерих за 7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На официалния сайт на Сони вегас аз си дръпнах User Manual,на английски е но не се надявай на български превод.

Просто напиши на гоогъла Sony Vegas 7 Manual. и трябва да ти излезе :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На официалния сайт на Сони вегас аз си дръпнах User Manual,на английски е но не се надявай на български превод.

Просто напиши на гоогъла Sony Vegas 7 Manual. и трябва да ти излезе :yanim:

Ето нещо и от мен за тези които са по силни с руския отколкото с английския като мен

а и имат желание да научат Vegas .

http://www.natahaus.ru/2006/10/14/videomon...ny_vegas_6.html

тя е за версия 6 но аз имам и 7 и не видях съществена разлика!

P.S. Само че файла е в формат DjVu и трятва да се инсталира това чудо

http://www.lizardtech.com/download/files/w...lugin/index.php

за да можете да го четете.

Ще се радвам ако и вие споделите неща за тази програмка защото и аз отскоро се занимавам сериозно с нея и доста ми допада!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване