Премини към съдържанието
Ralna

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Някой спомена нещо за линковете на 1-ва страница-че не работят след опр време.Питам да ги качим ли пак в 4сторинг или в торентите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой спомена нещо за линковете на 1-ва страница-че не работят след опр време.Питам да ги качим ли пак в 4сторинг или в торентите?

ами аз предложих да се качат наново книгите, в 4сторинг, ама обработените, тези които са в уърд, ама никой не ме бръсне за слива. В смисъл както си го написах така и си остана. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да- точно така. Принципът на безплатните сървъри е да се пазят файловете, качени на тях, само определено време от последното им теглене. На повечето от тях този гратисен период е един месец, само в bgshare.com, ако файла, който сме качили, е достъпен в търсачката, гратисния период е повече. В конкретния случай за "Преди да те срещна" не съм го проверила линка каква е точно причината, а говорех по принцип. cool.gif Защото това е проблем, с който рано или късно ще се сблъскаме, ако качваме книгите само на тези сървъри. :huh:

Както преди няколко месеца, когато отново възникна този въпрос, давайте предложения как да се справим със ситуацията. За да може книгите, които сме сканирали да имат по-дълъг живот и да могат да се теглят не само днес, а да са достъпни за теглене и след месец, и след години дори biggrin.gif (Малиии, каква съм оптимистка, че и тогава ще има кой да ги чете)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами аз предложих да се качат наново книгите, в 4сторинг, ама обработените, тези които са в уърд, ама никой не ме бръсне за слива. В смисъл както си го написах така и си остана. :huh:

А как ще стане ДА СЛОЖИМ НА 1СТР НОВИТЕ ЛИНКОВЕ?Иначе аз мога да почна да качвам в 4сторинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, заповядайте първите три книжки от новия ми тандем с Марги: cool.gif

Еужени Рейли - Двойна сватба

http://4storing.com/739q1g/7979f5377bbeafb...3a7b4e04e6.html

Катрин Харт - Падналия ангел

http://4storing.com/kx6hbq/54216f48fb7985b...0f3045cd42.html

Нора Робъртс - Стъпки от огън

http://4storing.com/r57u15/f5ad8847352199a...352efaed86.html

Първоначално мислех да насканирам наведнъж и шестте книжки, които ми донесе Марги и да ви ги кача наведнъж, но Xesi ми обеща най-тържествено, че ще ми одере кожата и ще си я окачи като знаме на прозореца :gift: , ако кача повече от 3 книжки наведнъж, а тъй като кожичката ми си ми е скъпа... :whist:

Така че очаквайте останалите три след 2-3 дни :jeer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А как ще стане ДА СЛОЖИМ НА 1СТР НОВИТЕ ЛИНКОВЕ?Иначе аз мога да почна да качвам в 4сторинг.

Aми по някаква случайност, аз съм автора на първата страница, и като ми дадете линковете ще ги сменя със старите. Просто сега влизам в сесия, а на 18-ти май замиавам извън БГ и нямам време сама да ги кача. Като качиш някоя книжка ми прати линка и веднага ще го сменя. За по-ленсо бих препоръчала да ги караш подред, за да не се качват разни неща повече от веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aми по някаква случайност, аз съм автора на първата страница, и като ми дадете линковете ще ги сменя със старите. Просто сега влизам в сесия, а на 18-ти май замиавам извън БГ и нямам време сама да ги кача. Като качиш някоя книжка ми прати линка и веднага ще го сменя. За по-ленсо бих препоръчала да ги караш подред, за да не се качват разни неща повече от веднъж.

Добре,ще видя кои ги има в техт док. и почвам подред.

Първоначално мислех да насканирам наведнъж и шестте книжки, които ми донесе Марги и да ви ги кача наведнъж, но Xesi ми обеща най-тържествено, че ще ми одере кожата и ще си я окачи като знаме на прозореца :) , ако кача повече от 3 книжки наведнъж, а тъй като кожичката ми си ми е скъпа... :eek:

Така че очаквайте останалите три след 2-3 дни :help:

Мирси

;)

Тези дни попаднах на една книга-Тасмина Пери-"Любовта не се купува",но не можах да я прочета.Някой да има повече инфо,да я е чел?

Ето я и анотацията:

Зaд вcякa бляcкaвa фacaдa лежи тaйнa, нетърпеливa дa изcкoчи нa бял cвят!

"Любoвтa не cе купувa" е нaй-търcеният вaкaнциoнен aкcеcoaр през тoзи cезoн. Умен, бляcкaв и възxитителнo cекcи, тoвa е рaзкaз зa cъперничеcтвoтo между прекрacните cеcтри Бoлкън – нo кoя уби тaткo? Кoмерcиaлният рoмaн cе зaвръщa.

Бляcък и cлaвa, влacт и пoквaрa живеят нa cтрaниците нa шaмпиoнa в жaнрa – плaжнo четивo без зaдръжки. Нacитенa cъc знoен cекc, cребрoлюбие и cуетa, тoвa е иcтoриятa нa cеcтрите Бoлкън, пoпaднaли в мрежите нa живoтa, cлед кaтo бaщa им пaдa oт кулaтa нa зaмъкa cи.

Имидж

"Любoвтa не cе купувa" нa Tacминa Пери oглaви клacaциите и е рядкo зaвлaдявaщ рoмaн, кoйтo е невъзмoжнo дa ocтaвите.

Кocмoпoлитън

[b]Почнах от начало и "Ангел на греха"(Дж.Линдзи)е първата която не се отвори качих нея.Ето го линка:Ангел на греха-Джоана Линдзи

Редактирано от peppinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първоначално мислех да насканирам наведнъж и шестте книжки, които ми донесе Марги и да ви ги кача наведнъж, но Xesi ми обеща най-тържествено, че ще ми одере кожата и ще си я окачи като знаме на прозореца :) , ако кача повече от 3 книжки наведнъж, а тъй като кожичката ми си ми е скъпа... :eek:

Така че очаквайте останалите три след 2-3 дни :help:

Много благодаря. kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми го преведе, моля ви :) Става въпрос за Идеалната съпруга на Виктория - Александър. Пробвах с превод на google само че излезе някакъв пълен абсурд а аз не съм особенно добра в английския.

Sabrina is a widow left alone to raise her daughter Belinda, she gave up her wild past and became a very proper woman obeying all of the society rules to ensure her daughter a good marriage. Belinda becomes engaged to Erik the son of the Earl of Wyldewood. The only problem is Sabrina has no dowry to offer, due bad investments she has been left penniless. Sabrina discovers her husband won a letter that gives the location of gold that was hidden in Egypt, the answer to her money problems. She lets her butler in on her upcoming adventure who has accompanied her in the past, with his help she locates others from her past to assist her. Once her daughter discovers what she is planning she begs her finance to help, he goes to his father the Earl of Wyldwood, Nicolas. When he arrives Sabrina is packed and ready to go he insist she cancel the trip, when she does not he decides to accompany her. Once they sail Sabrina stays in her room, she is worried that he will discover her past and call of the marriage, she decides to stop hiding and deal with him. He tells her that he had her investigated and she would make the “Perfect Wife” for his status, unaware of her wild past. Sabrina decides that maybe marriage to him would guarantee her daughter’s marriage to Erik so she offers to marry him, with the understanding his is only a marriage of convenience, he agrees.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами аз предложих да се качат наново книгите, в 4сторинг, ама обработените, тези които са в уърд, ама никой не ме бръсне за слива. В смисъл както си го написах така и си остана. :rolleyes:

Не знам дали е по-удобно,но мисля,че би могло няколко от книгите на Н.Робартс които имат връзка помежду си,а и бих казала всичко качено до сега да го качим в торентите като 1 торент.По този начин всеки може да свали каквото иска и по-дълго време ще имаме на разположение това което искаме да сваляме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми го преведе, моля ви :rolleyes: Става въпрос за Идеалната съпруга на Виктория - Александър. Пробвах с превод на google само че излезе някакъв пълен абсурд а аз не съм особенно добра в английския.

Sabrina is a widow left alone to raise her daughter Belinda, she gave up her wild past and became a very proper woman obeying all of the society rules to ensure her daughter a good marriage. Belinda becomes engaged to Erik the son of the Earl of Wyldewood. The only problem is Sabrina has no dowry to offer, due bad investments she has been left penniless. Sabrina discovers her husband won a letter that gives the location of gold that was hidden in Egypt, the answer to her money problems. She lets her butler in on her upcoming adventure who has accompanied her in the past, with his help she locates others from her past to assist her. Once her daughter discovers what she is planning she begs her finance to help, he goes to his father the Earl of Wyldwood, Nicolas. When he arrives Sabrina is packed and ready to go he insist she cancel the trip, when she does not he decides to accompany her. Once they sail Sabrina stays in her room, she is worried that he will discover her past and call of the marriage, she decides to stop hiding and deal with him. He tells her that he had her investigated and she would make the “Perfect Wife” for his status, unaware of her wild past. Sabrina decides that maybe marriage to him would guarantee her daughter’s marriage to Erik so she offers to marry him, with the understanding his is only a marriage of convenience, he agrees.

За какво ти е превода, като книгата я има качена тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче хихи аз така или иначе го направих и ще го пусна да и направим малко реклама за тези които не са и обърнали внимание, че и мен ми се стори интересна.

Сабрина е вдовица, отгледала сама дъщеря си. Загърбила миналото си тя се е превърнала в порядъчна жена спазваща всички норми на обществото, за да може да осигури прилична женитба на дъщеря си. Белинда се сгодява за Ерик, син на граф Уайълдууд. Единствения проблем е, че Сабрина не може да й осигури зестра защото в следствие на лоши инвестиции е останала без средства. Сабрина научава, че починалия й съпруг разполага с писмо, което съдържа информация за местоположението на злато заровено в Египет и вижда в това разрешение на финансовите си проблеми. Тя разрешава на иконома си, който е с нея от много отдавна, да участва в това приключение и търси помощ и от други стари познайници. Щом дъщеря й научава за плановете й тя решава да помоли годеника си за помощ. Той от своя страна се обръща към баща си - Граф Никълъс Уайлдууд. Когато той пристига Сабрина вече е опаковала багажа си и е готова да замине, но той настоява тя да остане. Когато тя отказва той предлага да я придружи. Те отплават заедно, но Сабрина веднага се оттегля в каютата си и отказва да общува с него, уплашена, че той ще разбере за миналото й и ще отмени сватбата. Накрая решава, че е по-добре да спре да се крие и да се изправи срещу него. Той споделя, че знае всичко за нея и тя би могла да бъде „идеална съпруга” за него независимо от миналото си. Сабрина решава, че може би ако се омъжи за графа това ще подсигури женитбата на дъщеря й с Ерик и се съгласява да се омъжи за него, но настоява, че това ще бъде брак по сметка. Графа естествено е съгласен.

Естествено превода е суров но пък наистина звучи интересно. Ох пак ще се чете. За кое време по напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто исках да знам за какво се разказва книгата :clap:

Инче хихи аз така или иначе го направих и ще го пусна да и направим малко реклама за тези които не са и обърнали внимание, че и мен ми се стори интересна.

Сабрина е вдовица, отгледала сама дъщеря си. Загърбила миналото си тя се е превърнала в порядъчна жена спазваща всички норми на обществото, за да може да осигури прилична женитба на дъщеря си. Белинда се сгодява за Ерик, син на граф Уайълдууд. Единствения проблем е, че Сабрина не може да й осигури зестра защото в следствие на лоши инвестиции е останала без средства. Сабрина научава, че починалия й съпруг разполага с писмо, което съдържа информация за местоположението на злато заровено в Египет и вижда в това разрешение на финансовите си проблеми. Тя разрешава на иконома си, който е с нея от много отдавна, да участва в това приключение и търси помощ и от други стари познайници. Щом дъщеря й научава за плановете й тя решава да помоли годеника си за помощ. Той от своя страна се обръща към баща си - Граф Никълъс Уайлдууд. Когато той пристига Сабрина вече е опаковала багажа си и е готова да замине, но той настоява тя да остане. Когато тя отказва той предлага да я придружи. Те отплават заедно, но Сабрина веднага се оттегля в каютата си и отказва да общува с него, уплашена, че той ще разбере за миналото й и ще отмени сватбата. Накрая решава, че е по-добре да спре да се крие и да се изправи срещу него. Той споделя, че знае всичко за нея и тя би могла да бъде „идеална съпруга” за него независимо от миналото си. Сабрина решава, че може би ако се омъжи за графа това ще подсигури женитбата на дъщеря й с Ерик и се съгласява да се омъжи за него, но настоява, че това ще бъде брак по сметка. Графа естествено е съгласен.

Естествено превода е суров но пък наистина звучи интересно. Ох пак ще се чете. За кое време по напред.

Мерси много kiss.gif:huh::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно БГ резюмето е доста по-различно. Иначе на мен много не ми допада това че са доста възрастна двойка и децата им ще се женят (защото пи това положение едва ли ще има бебенце на хоризонта, а ти май няма като гледам края на книгата sad.gif )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам компетентните,дали има на бг и други книги на Кристина Дод(освен вече качените)и по-специално от поредицата за гувернантките.Защото тук има 2(1 и 6) от общо 7.И дали е издадена кн1 от Well pleasured,понеже е издадена втората-Вещицата???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Принципно БГ резюмето е доста по-различно. Иначе на мен много не ми допада това че са доста възрастна двойка и децата им ще се женят (защото пи това положение едва ли ще има бебенце на хоризонта, а ти май няма като гледам края на книгата sad.gif )

инчо имаш ли възможност да го метнеш това различното защото аз книгата я нямам да видя разликите. а че това провокира интерес в мен за мен няма възраст в тези емоции и подозирам пак две истории в една но не съм я чела така че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за поправения линк на Предателката на Хедър Греъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам компетентните,дали има на бг и други книги на Кристина Дод(освен вече качените)и по-специално от поредицата за гувернантките.Защото тук има 2(1 и 6) от общо 7.И дали е издадена кн1 от Well pleasured,понеже е издадена втората-Вещицата???

За съжаление, мила, си на прав път по отношение на издадените книги на БГ на Кристина Дод. ohmy.gif

Освен тук качените, на БГ има издадена наскоро от Ирис, само още една книга "Още един скандал". Иначе за останалите, за които пишеш -да, само те са издадени засега. Т.к. Ирис отскоро започнаха да превеждат тази авторка, искрено се надявам, че ще преведат още нейни романи, и по-специално тези от поредицата за гувернантките. cool.gif

Повече виж в Блога на Гането - много хубаво и систематизирано е поднесла инфото, благодарности за което kiss.gif

http://www.kaldata.com/forums/index.php?au...;showentry=5609

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря на всички за новите книги, и специално блг на Йори за инфото свързано с титлите, винаги когато ги споменават в книгите съм се чудела кой е най-близо до краля! и във връзка с това, спомням си веднъж бях гледала един филм, съвременен, в който главната се явяваше 17 наследница на кралицата на Англия, и злобарката, която й тровеше живота разправя "Какво от това, все пак трябва 17 души да умрат за да стане кралица" и приятелката й отговаря "Пак е по-добре от твоите 153" :P

Колкото до книгите на Кристина Дод, жалко че не са издадени доста от тях на български и по-специално поредицата за гувернантките sad.gif , но и аз като Боби се надявам Ирис да ни ощастливят!

Момичета, днес пускам новата класация, затова който не се е включил още, да побърза, няма време... biggrin.gif

Хубав ден на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
инчо имаш ли възможност да го метнеш това различното защото аз книгата я нямам да видя разликите. а че това провокира интерес в мен за мен няма възраст в тези емоции и подозирам пак две истории в една но не съм я чела така че...

БГ резюмето е много кьопаво, това дето преведе няма нищо общо:

"Граф Уайлдууд смята, че идеалната съпруга не трябва да влияе върху добре подредения му живот. Когато се запознава със Сабрина Уинфийлд, той решава, че нежната и грациозна блондинка е най-добрият избор.

Но скоро разбира, че под деликатната красота а Сабрина се крие упорита авантюристка. Умелият прелъстител открива, че не може да мисли за нищо друго, освен как да заглуши хапливите й забележки с целувки, и не след дълго предава сърцето и душата си изцяло в нейните ръце."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
БГ резюмето е много кьопаво, това дето преведе няма нищо общо:

"Граф Уайлдууд смята, че идеалната съпруга не трябва да влияе върху добре подредения му живот. Когато се запознава със Сабрина Уинфийлд, той решава, че нежната и грациозна блондинка е най-добрият избор.

Но скоро разбира, че под деликатната красота а Сабрина се крие упорита авантюристка. Умелият прелъстител открива, че не може да мисли за нищо друго, освен как да заглуши хапливите й забележки с целувки, и не след дълго предава сърцето и душата си изцяло в нейните ръце."

Блг инче. Е аз преведох каквото пишеше, но и така ми звучи интригуващо. Ще я прочета да видя аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля ви за помощ,търся книгата "Особен урок",тя е от типа на любовните романи,спомням си един цитат от нея:"Живота може да се промени,но той не свършва,надеждата да се стопи,но не умира,истината-дори и преиначена-пак да ни изгаря,а любовта дори отблъсната отново да се върне..."Много ще съм ви благодарна,ако някой успее да ме насочи накъде да търся.Благодаря предварително!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,моля ви за помощ,търся книгата "Особен урок",тя е от типа на любовните романи,спомням си един цитат от нея:"Живота може да се промени,но той не свършва,надеждата да се стопи,но не умира,истината-дори и преиначена-пак да ни изгаря,а любовта дори отблъсната отново да се върне..."Много ще съм ви благодарна,ако някой успее да ме насочи накъде да търся.Благодаря предварително!!! :rolleyes:

Аз вкъщи имам две книги, които се казват Особен урок - като се прибера ще погледна, дали не е някоя от тях.

Нямаш ли спомен коя е авторката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз вкъщи имам две книги, които се казват Особен урок - като се прибера ще погледна, дали не е някоя от тях.

Нямаш ли спомен коя е авторката?

Не,нямам никакъв спомен,спомням си,че ставаше въпрос за една невъзможна любов...и до там.и цитата,който дадох,нищо друго не помня sad.gifБлагодаря още веднъж :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

проверявайки дали Сандра Браун ще издава нова книга тази година,попаднах на нещо много интересно.Ще баде преиздадена нейна книга-"Smash Cut",някой знае ли дали тази книга е излизала в България и под какво име. :rolleyes::):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.