Премини към съдържанието
Ralna

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Момичета тъй като виждам голям интерес към поредиците Арлекин, аз имам само няколко, но май никой не ги е предложил, та си предлагам услугите. Предупреждавам, че съм бавна тъй като се занимавам с много неща едновременно. Та книжките са:

Бестселър - Джанел Тейлър - Огнената долина

Суперроманс - Памела Бауър - Момиче от витрина (8)

Изкушение - Джейн Ан Кренц - Огнени копнежи (35)

Романс - Робърта Лий - Лирична соната (83)

Страст - Даяна Палмър - Под прикритие (86) и Карол Дивайн - Звероукротителя (87)

Горещо лято - 3в1 - Линда Хауърд - Свръхнатоварване, Карол Бък - Сензационна новина, Сюзън Кери - Парна баня

И една друга книжка която предлагам е: Виктория Холт - Пленницата ( за харема на турски паша) - тъй като някой се интересуваше от такива книги за хареми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мидава да прикачвам такива файлове.

Ralna,имаш ли email да ги пратя на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета тъй като виждам голям интерес към поредиците Арлекин, аз имам само няколко, но май никой не ги е предложил, та си предлагам услугите. Предупреждавам, че съм бавна тъй като се занимавам с много неща едновременно. Та книжките са:

Страст - Даяна Палмър - Под прикритие (86) и Карол Дивайн - Звероукротителя (87)

Горещо лято - 3в1 - Линда Хауърд - Свръхнатоварване, Карол Бък - Сензационна новина, Сюзън Кери - Парна баня

И една друга книжка която предлагам е: Виктория Холт - Пленницата ( за харема на турски паша) - тъй като някой се интересуваше от такива книги за хареми

Ще се радваме много на всички. Когато можеш, мила...

PS: Упс, XESI идва... ;) ;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Zdraveite..bих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги...kade iz4ezna....a i sa6to taka iskam da pro4eta Sladko otma6tenie na Ket Martin...nqkoi be6e pisal 4e q ima i 6te sam mnogo blagodarna ako q skanira ;)

Мила, имам Сладко отмъщение на Кат Мартин и ако имаш търпение, ще я сканирам. Сладка книжка е cool.gif

От снощи си мисля какво да направим за 1-ва страница, та облекчим малко Инка. но все още нямам идея. Пък и 1-ва страница стана огромна и ще ства все по-грамаданска, при което ще е все по-трудно да се поддържа. Дали да не разделим на няколко каталозите с качените книжки? Например отделна тема за историческите, отделна - съвременните, отделна - арлекини, и т.н. Божкеее, плачем си за отделен форум май cool.gif

Давайте предложения, момичета, че колекцията ни ще става все по-богата, а няма да намалява. ;)

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мила, имам Сладко отмъщение на Кат Мартин и ако имаш търпение, ще я сканирам. Сладка книжка е cool.gif

От снощи си мисля какво да направим за 1-ва страница, та облекчим малко Инка. но все още нямам идея. Пък и 1-ва страница стана огромна и ще ства все по-грамаданска, при което ще е все по-трудно да се поддържа. Дали да не разделим на няколко каталозите с качените книжки? Например отделна тема за историческите, отделна - съвременните, отделна - арлекини, и т.н. Божкеее, плачем си за отделен форум май cool.gif

Давайте предложения, момичета, че колекцията ни ще става все по-огромна, а няма да намалява. ;)

Ох, аз не исках все още да споделям, но какво да се прави...

Аз си направих блогче за любовните романи и за техните автори, с цел да събера на едно всяко инфо, до което се добера. Мислех да събера и кача повечко инфо и след това да ви помоля да се включите и вие, мили момичета, кой с каквото може, за да си създадем една "енциклопедия" на любовните романи, щото ми омръзна да гледам такива на други езици, пък на бг - НИЩО!!! Така ако чета дадена книга, мога веднага да видя дали е в поредица, какви други книги е написала авторката и въобще какво нейно е издадено на бг. Засега съм още съвсем в началото, но като видях предложението ти за отделен форум, ми хрумна нещо: Мога да направя Инка съредактор и тя да слага линковете в категория Линкове (вече имам такава), пък и хубавото на това е, че може да прикачи кориците отделно в албум и така няма нужда да се качват някъде. Може да направи отделни публикации за исторически, съвременни , арлекини , книги в процес на сканиране и т.н. Аз нямам абсолютно нищо против, ако ви устройва, милички мои ;)

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А към този блог, не може ли да си направим и форум?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ох, аз не исках все още да споделям, но какво да се прави...

Аз си направих блогче за любовните романи и за техните автори, с цел да събера на едно всяко инфо, до което се добера. Мислех да събера и кача повечко инфо и да го кача и след това да ви помоля да се включите и вие, мили момичета, кой с каквото може, за да си създадем една "енциклопедия" на любовните романи, щото ми омръзна да гледам такива на други езици, пък на бг - НИЩО!!! Така ако чета дадена книга, мога веднага да видя дали е в поредица, какви други книги е написала авторката и въобще какво нейно е издадено на бг. Засега съм още съвсем в началото, но като видях предложението ти за отделен форум, ми хрумна нещо: Мога да направя Инка съредактор и тя да слага линковете в категория Линкове (вече имам такава), пък и хубавото на това е, че може да прикачи кориците отделно в албум и така няма нужда да се качват някъде. Може да направи отделни публикации за исторически, съвременни , арлекини и т.н. Аз нямам абсолютно нищо против, ако ви устройва, милички мои ;)

Ааааа, мила, суперско ;) И се спотайваш,а? Страхотна идея, а не аз си бъхтя тъпата кратуна да измъдри нещо, а то вече има дори реализирана такава. ;) Дано и другите момичета са съгласни ;)

Ако можем с нещо да помагаме, моля те сподели. С най-голямо удоволствие cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да може и да си обсъждаме на воля!

/изинявам се, че са в две мниния, но натиснах "добави отговор" мн. бързо/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А към този блог, не може ли да си направим и форум?

Въобще нямам на идея, ако някой знае, нека каже... Аз съм съгласна, ако може.

За да може и да си обсъждаме на воля!

/изинявам се, че са в две мниния, но натиснах "добави отговор" мн. бързо/

Да, може някой желаещ за съредактор, да пуска обсъждания на книги. Има и опция "Анкета" cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли линк да го видя?

Аз по принцип мислех да направя форум, ама все не ми остава време.

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ааааа, мила, суперско :P И се спотайваш,а? Страхотна идея, а не аз си бъхтя тъпата кратуна да измъдри нещо, а то вече има дори реализирана такава. :clap: Дано и другите момичета са съгласни ;)

Ако можем с нещо да помагаме, моля те сподели. С най-голямо удоволствие cool.gif

На мен идеята ми беше да започна аз, пък после да се присъедините и вие и да си направим НАШ блог, че то се заформи една фабрика... Като за начало може да си прегледате книжките за оригиналните заглавия и да ги пуснете като коментари на отделната публикация, за да видим бг изданията, после продължаваме да прибавяме анотациите и т.н. Очаквам и предложения за бъдещи публикации в другите категории: Автори и Издателства и поредици.

sad.gif

Кликате върхy името ми вляво и избирате "виж блога". А иначе се казва "ganinka's passion"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей elaqq ;) ,

Благодаря ти за предложението да се включиш към събирането на поредиците на Арлекин :P Бих предложила да започнеш от "Горещо лято" 3 в 1, защото тази книжка все още не съм открила някой да я има :clap: След нея ще се уговорим за другите, за да не се дублираме.

Много поздрави! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
laugh.gif Здравейте момичета, искам да ви обърна внимание ,че на страница 75 се намират някои от линковете и кориците към книгите които вече са сканирани и ги имаше и на първа страница.Който иска може да ги разгледа въпреки ,че липсват доста от последните сканирани книжки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като вече почнах и преполових - Суперроманс - Памела Бауър - Момиче от витрина (8), би ли проверила дали някой не се е захванал с нея?

Извинявам се ако се дублираме, ама вината си е моя, просто реших да почна с нея. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тъй като вече почнах и преполових - Суперроманс - Памела Бауър - Момиче от витрина (8), би ли проверила дали някой не се е захванал с нея?

Извинявам се ако се дублираме, ама вината си е моя, просто реших да почна с нея. ;)

Не се дублираш :rolleyes: Тази книжка си я бях приготвила да я сканирам за по-нататък, но още не съм стигнала до нея, така че мерси, че ме отмени cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям идеята за наше собствено местенце, казвайте само как да помагам!(Мечтая си за такова нещо от години)!! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
emito71 тези книги вече са пуснати при нас в текстови вариант от Xesi, ако ги сваляш от друг сайт, първо провери.

линковете, който пускаш са неправилни и неточни (даваш линка за изтриване, а не за сваляне). Не го приемай като критична забележка, просто ти го казвам за да обърнеш внимание.

;)

Благодаря,че ми каза.Ще обърна внимание. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sad.gif

То нащо си плаче направо за цял сайт, в който да има форум! cool.gif

Напълно подкрепям идеята за наше собствено местенце, казвайте само как да помагам!(Мечтая си за такова нещо от години)!! :rolleyes:

И аз подкрепям с две ръце, включете ме в групата на помагащите! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това е много добра идея - за сайт със форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто и моя скромен принос към скановете:

Нора Робъртс - Публични тайни: http://4storing.com/otz9n/ff7e228817f8525d...7554f1e1b9.html Скана е един от първите ми, правен по поръчка, така че не е много добър, за което се извинявам. Не знам защо не съм го качила досега, май се криеше от мен laugh.gif

И следващите са по молба на ДЕСИ:

Избраник на съдбата: http://4storing.com/ot0gn/95ddd0095e19d6fe...04bc2623bf.html

Коледна магия 1992: http://4storing.com/1p78g/1afd45de170c142a...ee75097ff1.html

Заповядайте момичета! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да аз и Ralna май многи ги харесваме ще сам ти благодарна ако я сканираш biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако искате да продължаваме с моето блогче, като го използваме за инфо и линкове, пък тук да обсъждаме книгите, които сме чели. Аз по принцип не съм много наясно с възможностите на блоговете и докъде се простират те, ако има някой по-запознат, нека да сподели с нас. Нямам и идея има ли лимит на съредакторите в блога, иначе веднага бих включила всички желаещи за съредактори. Относно сайт, незнам кой ще се наеме, че то май трябва регистрация на сайта и т.н., и т.н. Ако някой може да разясни за блоговете и сайтовете по-подробно, ще е супер.

А иначе ето и моя скромен принос към скановете:

Нора Робъртс - Публични тайни: http://4storing.com/otz9n/ff7e228817f8525d...7554f1e1b9.html Скана е един от първите ми, правен по поръчка, така че не е много добър, за което се извинявам. Не знам защо не съм го качила досега, май се криеше от мен laugh.gif

И следващите са по молба на ДЕСИ:

Избраник на съдбата: http://4storing.com/ot0gn/95ddd0095e19d6fe...04bc2623bf.html

Коледна магия 1992: http://4storing.com/1p78g/1afd45de170c142a...ee75097ff1.html

Заповядайте момичета! :)

Мерси, Мерси, Ганинка ;) Целувки, целувки за теб kiss.gifkiss.gif

Редактирано от Desi_Zh (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли някой да ми обясни как се прави блог нещо не съм на ясно :)

Ganinka благодаря за обясненията cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според вас да се пробвам ли с форум?

Да, мила, ще бъде чудесно :angry:

Ако трябва помощ, казвай. Желаещите да помагаме сме много само някой да дръпне кранчето, та дано се сдобием със собствен форум. laugh.gif

Ето линк за "Сърце под маска" на Ребека Брандуейн:

http://4storing.com/gew7u/28963e9968209428...389039c9b4.html

П.С. Ganinka, много ми хареса блога ти. :rolleyes:

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.