Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Инче аз залагам на дъщеричка, т.е. детето от Венчилото - Брена и някой си Конър Мак Алистър, аз сега се чудя дали пък тоз няма да се окаже от някой враждуващ клан, трябва да проверя за враговете на Кинкейд, ама не вярвам да е за някой по познат герой, поне имената нищо не говорят... А Съни относно четирилогията, браво че си прочела книжките и супер щом са готини, сега те чакаме да ни ги преведеш :rolleyes:

междудругото беше ми обещала подаръче, което май се сетих какво е, довечера ще те дебна в скайп!

Тихи браво за класацията и за първото място, защото в тази книга не само пръвата целувка е много култова, но и когато бяха на балкона и когато я спаси от оная свиня, всеки път ми спираха сърцето!!!, аз снощи отсях книгите, днес само ги подреждам и я пускам, и да кажа и на останалите, на който не му се рови за цитати или не му се пишат да ги пропусне...

Хубав ден

Ми не знам, те момиченце ли да имат. Вярно че имаха една осиновена дъщеричка, Мери, дето беше щерка на Хелън, умрялата съпруга на нашия, ама книгата свърши без бебе. МНого ще се радвам да видя дали има нещо с Джейми и Алек kiss.gif Ще взема да ровна да видя за кво става на вапрос, че сега препрочитам тринките книжки на Джулито и треска ме тресе, че нямаме останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Мила, а знаш ли каква е връзката между The Wedding и The Bride("Венчило с дявола")?

Иначе съм много доволна, че харесахте картинките. Те са част от каймака на колекцията ми :ph34r:

Мила връзка има със сигурност. До довечера ще гледам да съм я разконспирирала и ще ти я кажа.

т... А Съни относно четирилогията, браво че си прочела книжките и супер щом са готини, сега те чакаме да ни ги преведеш :yanim:

междудругото беше ми обещала подаръче, което май се сетих какво е, довечера ще те дебна в скайп!

пете ех каква съм разгадаема. дано се хванем довечера по скайп. доволни шъ останити както се казва. а иначе жива и здрава да съм както се сешаш вече съм ги захапала така че все някога ще станат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В The Wedding става пак въпрос за брак между англичанка и високопланинец. Момичето е англичанка и се среща с главния като дете, докато той е на посещение при баща й в Англия , а връзката им с Венчило с дявола е , че той след убийството на баща си бива отгледан и обучен от Алек .

След няколко години баща й решава да я омъжи за шотландец , но тя бива отвлечена по пътя именно от нашия главен - Конър, на който тя е предложила като дете. За него това е начин да си отмъсти на убийците на баща си , понеже тя именно за главния виновник е трябвало да се омъжи.

Ами честно казано аз не я довърших - наистина звучи невероятно защото обожавам нейните книги, но тук просто нещо липсваше и не ме грабна.

Ако искаш да прочетеш някой нейни други книги аз ти препоръчвам - The Secret , Saving grace , Honor's splendour - в тях пак се разказва за Шотландия и по - точно Високите планини , нямат нищо общо по между си , нито пък с Венчило с дявола. Но на мен наистина са ми любими книжки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Искам да помоля да качите трилогиятя на Нора Робъртс много яки книжки.Аз съм чела само първата и очаквам с нетърпение някой да ме зарадва и с другите две.Много ви моля ако някой ги има да ги качи :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте момичета! Искам да помоля да качите трилогиятя на Нора Робъртс много яки книжки.Аз съм чела само първата и очаквам с нетърпение някой да ме зарадва и с другите две.Много ви моля ако някой ги има да ги качи :baby:

За коя трилогия става въпрос ,че Норчето има общо десет трилогии, а първата книга от единадесетата - "Кръвни братя" излезе скоро на бг пазара :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За коя трилогия става въпрос ,че Норчето има общо десет трилогии, а първата книга от единадесетата - "Кръвни братя" излезе скоро на бг пазара :ph34r:

кръстът на Мориган. А 2 книга е Taнцът нa бoгoвeтe

Долината на мълчанието е 3 книга.Извинавай че не написах за коя книга става на въпрос sad.gif Обещавам да бъда по ясна :baby:

Редактирано от bob4ooo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
кръстът на Мориган.

Не се притеснявай, нали все пак се разбрахме. laugh.gif

Ами те са поети от aneto_rs. Но нямам информация докъде е стигнала, а и книжките са си доста обемнички.

Между другото това ми е любимата поредица на Нора, изчетох я на един дъх, така ме завладя, че не ги оставих, докато не ги прочетох. Даже се радвам, че успях да устискам да си ги купя и трите, преди да почна да ги чета. Жестока трилогия според мен, ама аз съм си малко пристрастна, понеже Норчето ми е любимка, а и обожавам книги за магьосници и хора с някакви свръхестествени способности.

ПП: @ aneto_rs: Мило, ако имаш нужда от помощ със скановете, само кажи, че като им гледам дебелината на книгите, чак ме втриса. :rolleyes:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, видях, че се вълнувате от поредици и от мнението на всяка от нас за тях. Аз не знам до колко е правилно да обсъждам книги неиздадени в България, но пък от друга страна съм убедена, че не сме малко тези, които четем на друг език и затова си позволявам да Ви върна към една поредица, която аз обожавам и смятам, че всеки докоснал се до магията на този тънък хумор, динамиката на сюжета и оригиналния изказ, веднага ще познае, че говоря за Джули Гарууд и нейната Crown's Spies. Аз си ги кръстих Лъвицата и Ангел Пазител. Но това са първите две от поредицата, все още не издадени- срамота. Който владее езика нека ги прочете. Който не може да се възползва от това ще трябва да ме изчака да го направя като хората и тогава ще ги прочетете. За анонс само ще кажа, че там се разбира всичко онова, което после недоумяваме в "Брачна авантюра" и " Принцеса Алесандра"

Сънчо, откога ти мрънкам на тиквата за тези книжки. :rolleyes: Просто ще умра от радост, че ще ги преведеш, мила. Чела съм ги на руски, но си е друго на БГ. Мнооого, ама мнооого те обичкам kiss.gif:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам, откъде си теглите картинките на предишната страница? Или какво да напиша в гугъл за да ми излязат подобни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетх Холивудски тайни на Джанерл Тейлър :P вече чета втора нейна книга и ми стана направо любимка,пише много хубаво,и сюжетите са страхотни :) препоръчвам я на всички които не са я чели

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да попитам - преди време гледах по телевизията един филм по книга на Нора Робъртс. Филмът се казваше "Под небето на Монтана", но понеже тогава не успях да го догледам, знаете ли коя е книгата, за да си я сваля. Благодарско предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Исках да попитам - преди време гледах по телевизията един филм по книга на Нора Робъртс. Филмът се казваше "Под небето на Монтана", но понеже тогава не успях да го догледам, знаете ли коя е книгата, за да си я сваля. Благодарско предварително!

Книгата е "Montana Sky" - "Горчиво небе", но все още не е сканирана. Но докато чакаш, ако искаш да си догледаш филма... заповядай Филмирани книги cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

разбрах че питате за Трилогията на Нора - Кръгът, ами сканирам, превеждам, и съм се захванала с още куп други неща, затова става много бавно, имам вече сканирани 3 книги, но чакам първата книга на Кръгът да ми я върнат, че услужих на една "приятелка" и вече 6 месеца не ми я е върнала

Обещавам че ще ги кача!!!!

Искам да попитам за новата трилогия на Нора, някой може ли да сподели нещо???? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
В The Wedding става пак въпрос за брак между англичанка и високопланинец. Момичето е англичанка и се среща с главния като дете, докато той е на посещение при баща й в Англия , а връзката им с Венчило с дявола е , че той след убийството на баща си бива отгледан и обучен от Алек .

След няколко години баща й решава да я омъжи за шотландец , но тя бива отвлечена по пътя именно от нашия главен - Конър, на който тя е предложила като дете. За него това е начин да си отмъсти на убийците на баща си , понеже тя именно за главния виновник е трябвало да се омъжи.

Ами честно казано аз не я довърших - наистина звучи невероятно защото обожавам нейните книги, но тук просто нещо липсваше и не ме грабна.

Ако искаш да прочетеш някой нейни други книги аз ти препоръчвам - The Secret , Saving grace , Honor's splendour - в тях пак се разказва за Шотландия и по - точно Високите планини , нямат нищо общо по между си , нито пък с Венчило с дявола. Но на мен наистина са ми любими книжки.

Уха, малко ме е яд, че не е щерка на наще или нещо такова, ама си мисля, че ще е яка, за жалост няма как да я прочета, че английския ми е трагичен. sad.gif

Здравейте,

разбрах че питате за Трилогията на Нора - Кръгът, ами сканирам, превеждам, и съм се захванала с още куп други неща, затова става много бавно, имам вече сканирани 3 книги, но чакам първата книга на Кръгът да ми я върнат, че услужих на една "приятелка" и вече 6 месеца не ми я е върнала

Обещавам че ще ги кача!!!!

Искам да попитам за новата трилогия на Нора, някой може ли да сподели нещо???? :)

Можи, първата книга е много яка. Както всички трилогии на Нора, главните от рано си се аресаха и са много сладки. Разбраха се дори да се оженят скоро. Забелязали ли сте, че винаги е така, в трилогиите на Нора. В първата книга, главните се аресват още от началото, във втората и двамата се харесват, ама и двамата много се дърпат, а третите все се карат, и единия е настоятелен, а другия се закучва като магаре на мост. И в тая трилогия май ще е така.

За сюжета: Три десет годишни момчета отиват в гората за да отпразнуват десетия си рожден ден, тъй като са родедни на една и съща дата. Едното е дете на загрижини, най-обикновени родители, с очила, добър ученик, винаги спретнат и прилежен. Второто е дете на хипари. Работи в градината за зеленчуци на родителите си, но обича да се крие и тайно да яде месо и сладки нездравословни неща, докато майка му не е наоколо. Третото е син на пияница. Пуши, пие, псува, гледа списания с голи жени и често е пребивано от вечно пияния си баща. Тримата отиват в гората за да отпазнуват 10-тия си рожден ден. И тримата са родени на един ден, в един и същ час, и винаги са били приятели. Отиват в гората на поляната до един камък подобен на олтар, където според стара легенда са се случили кървави събития. В полунощ, момчетата решават да станат кръвни братя, порязват се и смесват кръвта изричайки обет да са приятели завинаги. Щом кръвта им покапва по земята се отприщтва тъмна сила. От този ден на всеки седем години, за седем дни в града настава истински ужас, хората убиват, изнасилват, плячкосват и разрушават, а после никой нищо не помни какво се е случило, освен момчетата и техните родители, които през дните на лудост им помагат да спасяват жертвите.

Няколко месеца преди лудостта да започне, в града пристига млада писателка, решена да напише историята на града, към нея се присъединяват и едно момиче, което работи в бутик, в един от по-големите градове, но неизвестно за нея, нещо я подтикнало да замине за малкото градче, и най-добрата приятелка на писателката. Книгата поне първа е страхотна. Както се вижда образуват се три двойки, трите момчета, които вече са 31 годишни преуспели и страшно привлекателни мъже, имат малко свъх сили, и от деня на 10-тия им рожден ден, никога не са боледували. Шестимата имат ужасни видения, поднесени им от някъв демон дето се появява във вид на дете, или куче, и изкарват ангелите на наще герои, но те са твърде решени да го победят. Сууууууупеска книга. ;)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор, днес в една книжарница я видях и мисля да си я купя, забелязала съм че през последните години Нора пише само за такива магични неща, странно нали, малко наподобява Острова на трите сестри, но ще си я купя!!!!

Рална мерси за кориците, направо изпаднах в екстаз, има много за шотландци, моята любима тема, че ми се наложе да прегледам Джули Гарууд Венчило с дявола, пак се смях и ми беше много готино, ако някой иска да ми предложи книга за шотландци :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси за бързия отговор, днес в една книжарница я видях и мисля да си я купя, забелязала съм че през последните години Нора пише само за такива магични неща, странно нали, малко наподобява Острова на трите сестри, но ще си я купя!!!!

Рална мерси за кориците, направо изпаднах в екстаз, има много за шотландци, моята любима тема, че ми се наложе да прегледам Джули Гарууд Венчило с дявола, пак се смях и ми беше много готино, ако някой иска да ми предложи книга за шотландци :)

Нямза защо мила. Наистина новите трилогии на Нора все са със свръх естествени, ама са много яки. Така ме е яд, че не мога да хвана останалите книги като излязат. Ще разчитам на вас да ми ги сканирате. Иначе и аз много обичам Шотландци тъй, че няма защо да ми благодариш, удоволствието е изцяло мое. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

ето я Горчиво небе (Montana sky):

http://4storing.com/bygha/b4da01e834f95b21...e36354e652.html

Приятно четене! ;)

Много ти благодаря! kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се притеснявай, нали все пак се разбрахме. laugh.gif

Ами те са поети от aneto_rs. Но нямам информация докъде е стигнала, а и книжките са си доста обемнички.

Между другото това ми е любимата поредица на Нора, изчетох я на един дъх, така ме завладя, че не ги оставих, докато не ги прочетох. Даже се радвам, че успях да устискам да си ги купя и трите, преди да почна да ги чета. Жестока трилогия според мен, ама аз съм си малко пристрастна, понеже Норчето ми е любимка, а и обожавам книги за магьосници и хора с някакви свръхестествени способности.

ПП: @ aneto_rs: Мило, ако имаш нужда от помощ със скановете, само кажи, че като им гледам дебелината на книгите, чак ме втриса. ;)

Благодаря ви много че ми обърнахте внимание ;) ще чакам с нетърпение да ги качите. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета, можете ли да ми кажете мнения за "Диви мъгли" на Каси Едуърдс, който я е чел? че изглеждаше много интересна и сега я редактирам, обаче вече съм на 120 страница, а действието се точи и проточва и ми е малко скучна за момента общо взето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване