Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Привет! ;)

Мъртвите Сибирски полета на Виктор Фалк е по-скоро исторически роман,но наистина интересен когато го четеш ставаш част от героите и техния живот...в две части е романа.Когато наскоро търсих нещо за самият автор бях учудена колко хора я предлагат за продан,а и не само тя ...толкова много...

"Черният ангел"-книгата също е по действителен случай и разказва за последните години на Константинопол ,за еничарите и по-конкретно за един човек влюбен в този град докато не среща Ана.

А за Анжелик -тази книга е само 1-ва част от поредицата книги ,в които главната героиня е маркизата Анжелик-много смела и борбена жена.Общо книгите от поредицата са 14 ,има ги и филмирани някои от тях, аз лично съм гледала някои версии,но по принцип не одобрявам този начин...предпочитам да си прочета книжката,много по-вълнуващо е.

До скоро!Поздрави

Да наистина книга 9 е по преживяно, 5,6,7,8 също от поредицата нови любовни роман,но за другата-Изгубена любов издателството е UNIVERSE .Във връзка с поредиците ПРЕЖИВЯНО,страшно искам да прочета "Не без дъщеря ми"на Бети Махмуди,звучи интригуващо ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

:help::help wanted::speak::help wanted::help wanted3::help wanted::help wanted3::help wanted::help:

Момичета, от известно време се опитвам да събера поредицата Бестселър на Арлекин. Но това е много трудно, понеже в нета няма много инфо за поредиците на Арлекин, да не кажа чак никакво. Със Супер романс и Мира беше по-лесно, но и там липсва инфо. Затова реших да публикувам това, което съм събрала досега и да ви помоля за помощ. Всяка една от нас има поне по няколко книжки от Арлекин, независимо дали от Супер романс, Мира или Бестселър. Информацията съм събирала на база моите книги и резюметата в тях за издаден и следващ Бестселър, както и до каквото се докопах в нета, но за доста не съм сигурна и в номерацията.

Затова ще ви помоля с общи усилия да успеем да направим един верен каталог на поредиците на Арлекин. Моля, ако можете да помогнете с резюмета, англ. заглавия или забележите заглавие с грешен номер от поредицата, или пък знаете липсващо заглавие, моля да споделите с мен. Може и в блога или ако предпочитате да ми пратите ЛС...

Благодаря ви предварително! kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет! :speak:

...

Във връзка с поредиците ПРЕЖИВЯНО,страшно искам да прочета "Не без дъщеря ми"на Бети Махмуди,звучи интригуващо ..

Заповядай:

1.Джийн Сасън - Принцеса Султана

2.Бети Махмуди - Не без дъщеря ми

http://4storing.com/2z7gh/8d1b7b38cab28dee...42e20e4277.html

:help wanted3: Момичета,ще сканирам всички книги,които пожелаете,но съм на работа от понеделник до съботас работно време от 9 до 8ч.и имам ограничено време за това,но имам друг проблем в момента нямам къде сканирам.Ще бъде ли твърде нахално,ако попитам,дали някоя от вас,която живее в Варна ми помогне да ги сканирам :help wanted3: или да ми кажете как или къде мога да ги сканирам

...

Мога да ти предложа да те свържа с една позната, която разполага със скенер и време за сканиране, но няма книги.

Доскоро тя сканираше книгите на друго момиче от форума, но нейните свършиха вече, така че.. Ако проявиш интерес, пиши ми едно ЛС (лично съобщение) и ще намерим разрешение на проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ооо, ще ти отговорят, мила. Това им е и-мейла. Преди време бяха много любезни, отзивчиви и като чели се допитваха до мнението на читателите. Ама нещо напоследък май промениха "политиката". С други думи: не са това, което бяха sad.gif Трябваше през март да издадат още една книга на Джоана Линдзи "Marriage Most Scandalous", която е самостоятелна и чак след това евентуално "Да се влюбиш в негодник". Ама май всичко ще излезе вятър работа ohmy.gif

П.С. Пък като ти отговорят, ако нямаш нищо против, сподели с нас дали въобще Джоана Линдзи фигурира в плановете им или всичко беше само въздух под налягане :speak:

Здравейте,

Г-н Димитър Стоянов, от издателство Плеяда ми отговори, че книгата ще излезе след септември месец :help wanted3: . Надявам се, че има впредвид 2009 година. ohmy.gif

Бих искала да попитам в такъв случай, мога ли да чета любителският превод? Не ми се чака до септември....... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бих искала да попитам в такъв случай, мога ли да чета любителският превод? Не ми се чака до септември....... sad.gif

Мила, ама ти досега разрешение ли чакаше?! ohmy.gif Ами нали затова е направен този превод, да се чете. Че то ако чакаме българските

издателства-незнателства-разтакателства да издадат любимите ни книжки... :speak:

Да са ни живи и здрави преводачите и все така да ни радват! :help wanted3:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Г-н Димитър Стоянов, от издателство Плеяда ми отговори, че книгата ще излезе след септември месец :speak: . Надявам се, че има впредвид 2009 година. ohmy.gif

За книгата за Джереми ли става въпрос? (Сори малко ме се губи май за нея беше) Ако е тя има линк на първата страница :help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,да ви се похваля днес намерих време и си купих новата книжка на Кони Мейсън laugh.gif

Много е интересна,главната е опърничева и пуска едни коментари :);) ум да ти зайде

Препоръчвам я на всички cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
zdraveite ...iskam da popitam kakvo stana s ostanalite 2 knigi na Dj Lindzi za Malori....mislq 4e nqkoi be6e pisal 4e ednata e za Driu Anderson...6te gi ima li skanirani skoro? :)

Доколкото ми е известно още не са издадени в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте аз съм нова тук и много ми допадна вашият форум !Аз също съм запалена много по любовни романи въпреки възраста си sad.gif но пък имам доста книжки които могат да ви се харесат :wors: Поздрави! :wors:

Здравей и добре дошла,аз също наскоро се включих.Според мен няма определена възраст в коята да се четат любовни романи,защото това са книги,а книги се четат цял живот,нали така :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доколкото ми е известно още не са издадени в България.

Не последните книги от поредицата все още не са издадени в България. Аз и група момичета се опитваме да запълним този пропуск, но както сигурно всички се сещате ни е трудно когато трябва да го правим освен другите си служебни ангажименти. Е не се отказваме, но пък ще се съгласите, че такъв труд, особено когато получих уверенияти Ви, че е качествен, си заслужава да бъде поне до някъде възмезден и на там съм насочила усилията си в момента. Иска ни се да качим платени торенти, разбира се след като сме изпълнили всички изисквания на закона. Казвам го защото ми се ще да чуя мнението Ви по въпроси за това дали бихте имали интерес към такива платени торенти- естествено съвсем в разумни граници за книги като поредицата на Малори и първите две книги от поредицата с брачната авантюра и принцеса Алесандра- хихи забравих и оригиналното име- например?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рална, разбрах че в момента четеш Джейн Ан Кренц, искам да те попитам имаш ли информация как се казва втората книга която е част от трилогията Пиратът и Истински мъж, че вече доста време я търся да я прочета! Ще съм ти много благодарна ако можеш да ме насочиш

Хей, започнах да преглеждам Брачна авантюра на Джули Гарууд и на скана има някакви лапички, и понеже съм луда по кученца, искам да попитам истинско куче ли помага ;) или е плюшена играчка, извинявай за въпроса, просто е много сладко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли възможност да ги сканираш? :rap: Ако можеш,щего направиш ли,ако молбата ми не е много нахална :handshake:

Първо извини ме за късния отговор.

Второ - Бих искала, но баща ми си смени работата и сега нямам с какво да ти ги сканирам. sad.gifsad.gif Ако искаш пиши на ЛС , мога да ти ги пратя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не последните книги от поредицата все още не са издадени в България. Аз и група момичета се опитваме да запълним този пропуск, но както сигурно всички се сещате ни е трудно когато трябва да го правим освен другите си служебни ангажименти. Е не се отказваме, но пък ще се съгласите, че такъв труд, особено когато получих уверенияти Ви, че е качествен, си заслужава да бъде поне до някъде възмезден и на там съм насочила усилията си в момента. Иска ни се да качим платени торенти, разбира се след като сме изпълнили всички изисквания на закона. Казвам го защото ми се ще да чуя мнението Ви по въпроси за това дали бихте имали интерес към такива платени торенти- естествено съвсем в разумни граници за книги като поредицата на Малори и първите две книги от поредицата с брачната авантюра и принцеса Алесандра- хихи забравих и оригиналното име- например?

И аз съм за платените торенти, иначе никъде няма да прочетем точно тези книги и ще трябва да се задоволяваме само с Джейн Фийдър, а това не мога да го преживея. Добре де, на Ирис може да им е изгодно да издават едни и същи автори, но не правят ли сметка, че хората с удоволствие ще купуват поредицата за Малори, или Катрин Каултър, Джуд Деверо, Аманда Куик и т.н. Ще имат много по-голяма печалба и търсене на книгите им отколкото досега. А представа си нямате колко ми се чете Хедър Кулман, душа давам направо! На български има издадени само две нейни книги, а те са толкова недостатъчни... Затова толкова ме е яд, че Ирис си знаят все едно и също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно те разбирам-знам колко е трудно да се занимаваш с няколко неща на куп!Бъдете сигурни,че оценяваме труда ви и сме ви много благодарни!А относно платените торенти,смятам,че всички момичета в този форум ще подкрепим идеята ви! :rap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина мисля,че преводът на книги трябва да бъде стимулиран по някакъв начин.Казвам едно голямо " ДА"на тази идея.Стига да се реализира,предполагам,че ще има много от нас,които с удоволствие ще свалят тези торенти и по този начин ще ви стимулираме да продължите напред.А колкото до издателствата у нас - при тях гъвкавост няма,те работят с план -програма за годината,ама съм почти сигурна,че и те не са наясно дали ще изпълнят тази програма или не,и дали изобщо са в крак с бестелърите които излизат.А предполагам,че и авторските права ги спират допълнително.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря ви за бързото включване за проблема с класацията! В неделя ще обявя челната десятка, за да могат още няколко момичета да се включат.

Съни имаш абсолютната ми подкрепа за платените торенти, лично аз мисля че труда по превода не може да се сравнява със сканирането и е напълно логично да се заплати, все пак това е нещо за което сте учили, жалко че не можете да се обърнете към някое издателство, даже се замислям дали да не направим нещо като митинг пред издателството на Ирис (знам къде им е редакцията :handshake: ) или пред Бард например, ако се включат всички от форума, кой знае може и да ни обърнат внимание (малко революционно съм настроена тези дни) или ако поне знаеха за ТЕМАТА НИ! Не мога да разбера как в днешно време каквато и да било фирма е възможно да няма имейл :rap: пък издателство...

aneto_rs за Брачната, това с лапите аз съм го правила, тогава още нямах скенер и снимах с апарат, а кучето е порцеланово, но достатъчно тежичко да държи книгата отворена :clap: "искам да попитам истинско куче ли помага " честно така ме разсмя щото си го представих :yanim: довечера ще ти снимам кучето и ще ти пратя снимчица да го видиш!

Хубав ден на всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Рална, разбрах че в момента четеш Джейн Ан Кренц, искам да те попитам имаш ли информация как се казва втората книга която е част от трилогията Пиратът и Истински мъж, че вече доста време я търся да я прочета! Ще съм ти много благодарна ако можеш да ме насочиш

Хей, започнах да преглеждам Брачна авантюра на Джули Гарууд и на скана има някакви лапички, и понеже съм луда по кученца, искам да попитам истинско куче ли помага :beer: или е плюшена играчка, извинявай за въпроса, просто е много сладко

Значи казва се "Авантюристът" и е издадена от Коломбина прес-София през 1999. За жалост не знам нищо друго и аз искам да я прочета, но уви, май никой я няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Подкрепям с две ръце страхотната идея за платените торенти :yanim:. Като почитателка на Джудит Макнот много ми се иска и нея да я включите. Все още не съм чела Рай, Съвършенство и Измами. Последната я имаше в списъка, който пуснахте в по-предните страници, но за съжаление я изпуснах sad.gif. Моля, ако някой може да я сканира като има свободно време, благодаря предварително.

Редактирано от ivv11 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обичам да говоря с емотиконки:

36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif36c9430ecf68190327ffc5fd825b50b0.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета горещо благодаря за подкрепата, която оказвате на идеята и във тази връзка ми хрумна нещо. Пете не знам дали имаш идея за следващата класация, и извинявай че се набърквам в тази страхотна идея с класациите, но предлагам да пуснеш нещо от сорта на топ 10 на книгите, които искаме да се издадат на бг. Това може да се окаже много полезна информация за това с какво да ви зарадвам най-напред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета горещо благодаря за подкрепата, която оказвате на идеята и във тази връзка ми хрумна нещо. Пете не знам дали имаш идея за следващата класация, и извинявай че се набърквам в тази страхотна идея с класациите, но предлагам да пуснеш нещо от сорта на топ 10 на книгите, които искаме да се издадат на бг. Това може да се окаже много полезна информация за това с какво да ви зарадвам най-напред.

Предполагам следните емотиконки изразяват мнението на доста от нас по повод такава класация и още с четенето на поста ти, мило, десятката е готова.

Поне при мен е така!

4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif4da90a062ec8a4e38360f7e721dbe841.gif

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам дали можете да качите "Музика за двама" от поредицата на Арлерин Романс. biggrin.gif

Здравей :)

До една седмица ще имаш това Арлекинче :clap:

Относно платените торенти и аз подкрепям горещо нашите мили преводачки e953c474f52d49f1cf31a17e57550174.gif5589e3c376570bd81db2121ff5a8583d.gif

Най-малкото като се сравни времето за което момичетата превеждат една книга и времето, за което в случая Плеяда ще ни предостави една книга, за да можем да я прочетем 1972ff158349ab63fb3bb2c664f81e12.gif смятам, че везните клонят изключително към нашите дами 038bee8c4802a071f2435efa2f34b0ef.gif038bee8c4802a071f2435efa2f34b0ef.gif

038bee8c4802a071f2435efa2f34b0ef.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване