Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Ами ето списък на книжките, които са си при мен

Нора Робъртс

Нощен патрул

Надявам се да мога да бъда полезна и да сканирам нещо, дето не сте го започнали и го няма :)

Аз бих поискала това :newspaper:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Ами ето списък на книжките, които са си при мен

Сандра Браун

Безразсъдна любов

Обичай ме

Нора Робъртс

Нощен патрул

Луна парк

Водопад в пустинята

Даяна Палмър

Хартиена роза

[

Ако може да сканираш тези книги ще сам ти много благодарна. kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей момичета, познайте, Плейада са преиздали книгата на Джуди Макнот "Съвършенство".

post-42937-1239969355_thumb.jpg

post-42937-1239969364_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хей момичета, познайте, Плейада са преиздали книгата на Джуди Макнот "Съвършенство".

Оооооо :) страхотно а има ли някакви разширения :)

Сега видях че моята е 350 страници а новата 440 дали наистина има нещо ново :)

Редактирано от lunichkata90 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Радвам се че ти харесва класацийката, на мен лично тази ми е любима от всички до сега!

Сега да ти препоръчам книжки, не знам дали си ги чела, но не си ги споменала така че: за пътуване във времето - Пленница на любовта на Джоана, Вкусът на рая-Барбара Бенедикт, за шейхове - Ариел от Илейн Кейн, Златният варварин на Ирис Йохансен, за бедното малко момиче - Моята любима годеница-Кристина Дод, Катрин -Карол Франц, Лея - Джуд Деверо, Отмъстителят - Тереза Медейрос, Софи на Хедър Кулман, може да мине за такъв сюжет, за брак по неволя- Пламъкът и цветето, Сърце от пламък, Роза през зимата, Неочакваната годеница, Не предавай любовта и цялата трилогия за викингите на Хедър Греъм, Рандеву и Скандал на Аманда Куик, Брак за една година на Вирджиния Хенли...,смяна на пола - Покорителят, Принцеса в изгнание на Сандра Дейвидсън, Смела любов на Кони Мейсън, както и Да се влюбиш в негодник пак на Джоана за сменена самоличност - Среднощни тайни на Джанел Тейлър, Твой завинаги на Тереза Медейрос, общо взето за това се сещам и съжелявам ако си ги чела и не съм била полезна

Нямаш си и представа колко много луднах по класацията! Направо зарязах всичко на произвола на съдбата и взех трескаво да съставям десятката :) Дано и следващите да са толкова добри cool.gif

Благодаря ти за препоръките, досега не съм чела Пленница на любовта, Вкусът на рая, Златният варварин, Не предавай любовта, Рандеву, Скандал, Покорителят, Да се влюбиш в негодник и то вече си е направо за срам- викингите на Хедър Греъм. Колкото до Принцеса в изгнание навремето четох една книжка за дъщерята на шотландската кралица Мери и любимецът на Елизабет Първа, която се правеше на момче и се грижеше за соколите в един замък. Главният така се беше объркал, горкичкият той. Много я беше харесал, но нали си мислеше че е момче и си блъскаше главата какво да прави. Като разбра, че е жена вече му поолекна. Та този роман ли имаш предвид? А иначе, моля ви, ако знаете за книги с подобни сюжети ми кажете. Особено от рода на Неустоима повереница и Принцесата и конярчето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно видях в нета новото попълнение.Това е страхотна книга и се радвам,че отново излиза,но все се надявах да издадат нещо ново.Сега ще преиздадат и "Рай" сигурно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно видях в нета новото попълнение.Това е страхотна книга и се радвам,че отново излиза,но все се надявах да издадат нещо ново.Сега ще преиздадат и "Рай" сигурно.

Е пък дай боже да преиздадат тогава и "Уитни моя любов", "Преди да те срещна", "Вълшебства", те са доста старички и никъде не могат да се намерят. Иначе ме съмнява да има нещо по-различно. Просто са сменили шрифта, използвали са по дебели листова и т.н. то какво може да се допише по историята, нищо според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2. Шотландците- забележете мъжки род - мойта любов- Ще да съм живяла аз нявга там. - хихи е сега е момента да звъните по съответните институции да ме приберат

Oooooo божке, забравих мойта любов Шотландците, сега не знам де да ги сложа. Направо ме е срам, че ги забравих. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Oooooo божке, забравих мойта любов , сега не знам де да ги сложа. Направо ме е срам, че ги забравих. :blink:

Инче, бива ли така? ;)

Шотандците точно да забравиш :blink::wow:e3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gife3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gife3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gif

Редактирано от Desi_Zh (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да те помоля, Zolla, да сканираш Среднощна заблуда- Кори Макферсън, В плен на любовтта- Велда Шерууд, Грешница- Сюзан Джонсън? Разбира се в случай, че никой до сега не ги е поел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инче, бива ли така? :no-no:

Шотандците точно да забравиш :no-no::wow:e3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gife3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gife3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gif

Нали мило, и аз точно тва се чудя, как точно тях забравих. :)

Кажете ми някой любовен роман, който ви е разчувствал. Където действието е подобно на сапунките.

Ми то с искам те, не те щъ, и пак те искам в сапунките, да ти акжа не се сещам. Единственото което ми идва наум е "Сърце в опасност" и "Кръв от рози" на Марша Кенъм. Много хубави са. В първата главните се запознават, женят се и се влюбват. Ама нашия се оказва шпионин (то беше повреме на няква война), бяха разделени, ама той беше успял да се промъкне през вражеските войници да я види, после пък в дома й имаше от лошите войници които плячкосваха и напрадаха и тя отиде при него. На края на книгата се разделиха. В другата пак си се събраха, имаше война, там имаше една ужасна сцена повреме на сражението, най-добрия приятел на нашия беше ранен и затиснат под коня си, гръбнака му беше счупен, до него беше любимата му, приятелка на наща, и за да не го заловят жив, той я накара да го убие. Тя го уби, и следващия миг се самоуби, а беше бременна, ама знаеше кво ще стане с нея ако я заловят лошите, а те бяха я обградили и на 100% щяха да я заловят. Така съм плакала на тая книга, както не съм ревала на нито една сапунка, а съм гледала много.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажете ми някой любовен роман, който ви е разчувствал. Където действието е подобно на сапунките.

"Викинг"на Кони Мейсън-главната я отвлякоха и оттам като и тръгна-интриги ,предателства,заговори.Каквото можа се обърка и скапа-закона на Мърфи едно към едно.Оо,разчувства ме ,но в кофти смисъл.Обаче поне не е много дълга книгата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета. Първо искам да поздравя всички "новобранки" с добре дошли и да благодаря за хубавките колекцийки, които ни предоставяте. Аз вече си заплюх де що е на Нора, така че моооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооля, мили мои, смилете се над измъчената ми душа, над жалните вопли на бедното ми сърце, желаещо да събере всички книжки на Норчето, пущината. Пише, та се забравя. Ама си я обичкам. Та ако желаете да поемете нещо нейно, може ли да ми драснете по едно ЛС със заглавията или ако искате тук, за да ви отметна в списъчето и да видим да не се получи дублаж. Благодаря ви още веднъж... :):):)

С която и да почнеш-няма да съжалявам :rolleyes:;)

Тези звезди на Митра,някой знае ли нещо повече?

Night Moves (1985) Защото те обичам-това май е от Night tales поредица?!

За Звездите на Митра аз самата имам само инфо за третата - Тайна звезда. Ето резюмето:

Срещу него се изправя мъртва жена с пистолет в ръка... А в чантата й е един от трите огромни сини диаманти, известни като Звездите на Митра. Лейтенант Сет Бюкенън е хладнокръвен полицай, който никога не позволява на емоциите да се намесват в работата му. Единственото, което го интересува в момента, е да разкрие загадката на серията от убийства. свързани с оживялата легенда за трите прочути диаманта. А Грейс Фонтейи, която го преследва в сънищата му, без да я е виждал, е съвсем жива. И се оказва, че тя е най-голямата загадка, която си струва да се разкрие...

А Night moves е самостоятелна книга, няма нищо общо с "нощната" поредица. Птиците вече ги имаме, ако сканираш Патрула, остават 3. Аз имам две от тях - Тъмата и Дима. Ако никой не се наеме, по-нататък ще ги сканирам. Така търсим само Нощни сенки и тази поредица сме я опаткали. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... Аз вече си заплюх де що е на Нора, така че моооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооля, мили мои, смилете се над измъчената ми душа, над жалните вопли на бедното ми сърце, желаещо да събере всички книжки на Норчето, пущината. Пише, та се забравя. Ама си я обичкам.

...

Е тук и аз ще се включа.. Не ме вълнуват толкова любовните романчета на Нора (тя е слаба в тях), но всичко, що е в друг жанр от нея, е страхотно..

На който каквото му попадне извън любовния жанр, го искам.. Страхотна е в криминалните си изявления..

Разбирам, че този жанр е извън темата на форума, но.. Нора просто си е Нора.. надявам се да ми простят върлите фенове на любовните романи..

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета след малко ще публикувам Единствена моя любов - Нора Робъртс.

Заела съм се да сканирам сега Отрова.

Въпросът ми е следният - коя да е следващата книга, която искате?

Виждам че имате списъци за сканиране, но мен малко ме притеснява да вземам такива дълги списъци, предпочитам така - едно по едно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета след малко ще публикувам Единствена моя любов - Нора Робъртс.

Заела съм се да сканирам сега Отрова.

Въпросът ми е следният - коя да е следващата книга, която искате?

Виждам че имате списъци за сканиране, но мен малко ме притеснява да вземам такива дълги списъци, предпочитам така - едно по едно.

THE STARS OF MITHRA - минипоредица "Звездите на Митра"

Hidden Star ( 1997) Скрита звезда

Captive Star (1997) Пленена звезда

Secret Star ( 1998) Тайна звезда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

ако има взможност моля да сканирате - "ИРЛАНСКА РОЗА" - Нора Робъртс :help:

И аз ще се присъединя към молбата за "Ирландска роза", момичета :clap: . Следващите дни ще кача "Ирландска магия" на Нора и ще можем да завършим трилогията "Ирландска магия" - "Ирландска роза" - "Ирландско сърце" :friends1::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване