Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Не съм абсолютно сигурна,но "In From The Cold" май е за бащата и майката на Серина от "Бунтът".Но за съжаление,тя е единствената книга от поредицата за Магрегър,която не е издавана на бг. ;)

Май си права, поне действието се развива пре 1774 г., със сигурност е изторическа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
КРАЙ!

След като прочетох, редактирайки, "Слънчевата Кембъл", оттеглям изцяло мнението си, че Нора Робъртс е слаба в любовните си романи!

И ако има класация за най-добра любовна сцена в леглото, то точно тази книга няма равна на себе си!

Еротика и страст, вдъхновение и поезия, желание и звездна светлина, огън и нежност.. това са бледи сравнения за изживяването, в което ме потопи Нора..

А бе малко е слаба точно в тези работи-не всеки път улучва(като Линдзи),ама иначе семейните истории са супер.Но пак казвам не е хубаво да опаткаш 10 книги от един автор,защото ти писва и почваш да забелязваш недостатъците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този път ще съм скромна, ще пусна само една книжка, че програмата ми е натоварена и няма време за повече:

Джули Гарууд - Разбивач на сърца /Първата книга от съвременната поредица Бюканън - Ренард./

Приятно четене! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте понеже всички много хвалят Венчило с Дявола, а аз не съм я чела ще може ли някой да ми я прати, защото съм в чужбина и не мога д я изтеля от сайта на който сте я качили! Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Този път ще съм скромна, ще пусна само една книжка, че програмата ми е натоварена и няма време за повече:

Джули Гарууд - Разбивач на сърца /Първата книга от съвременната поредица Бюканън - Ренард./

Приятно четене! cool.gif

Ихааа,мерси kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно четене! cool.gif

kiss.gif:clap:kiss.gif:clap:kiss.gif:Pkiss.gif:)kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте понеже всички много хвалят Венчило с Дявола, а аз не съм я чела ще може ли някой да ми я прати, защото съм в чужбина и не мога д я изтеля от сайта на който сте я качили! Благодаря предварително

Опитай от тук да я изтеглиш. Не би трябвало да имаш проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ох тва и аз го знам, исках някой да ми каже как са в хронология. Значи доколото знам, "Бунтът" е първата защото е историческа. После трябва да е "Сега и Завинаги" за главния Макгрегър, и ако не се лъжа после трябва да е "В пламъка на страстта" за щерка му. Нататък незнам как са подредени. Май трябва да е за сестрите на Мак от "Джакпот", после за братята му ли е? или за някой братовчед? това ме интересува.

cool.gif Според мен поредицата за МакГрегър е разделена на две части: МакГрегър от миналото и МакГрегър от настоящето.

В първата част са книгите:

1. Rebellion - за Серина МакГрегър и Брайън Лангстън

2. In From the Cold - за Йън МакГрегър и Айана Флин

В тях става дума за предците на съвременните МакГрегър.

Втората част я подреждам по хронологичен ред:

1. Playing the Odds - за дъщерята на Даниел МакГрегър Серина и собственика на казина Джъстин Блейд

2. Tempting Fate - за сина Кейн МакГрегър и Дайана Блейд (сестра на Джъстин)

3. All the Possibilities - за другия син Алън МакГрегър и Шелби Кембъл

4. One Man´s Art - за Грант Кембъл (брат на Шелби) и Женвиев Грандо

5. For Now, Forever - докато патриархът на фамилията Даниел МакГрегър лежи в болница, жена му Ана си спомня за миналото им

6. The MacGregor Brides - дядото Даниел МакГрегър търси съпрузи за трите си внучки

Лаура (дъщеря на Кейн и Диана) и Ройс Камерън

Гуендолин (дъщеря на Серина и Джъстин) и Брансън МакГуайър

Джулия (дъщеря на Алън и Шелби) и Кълъм Мърдок

7. The Winning Hand - за внука Робърт МакГрегър (син на Серина и Джъстин) и Дарси Уолис

8. The MacGregor Grooms - тук дядото Даниел се намесва в живота на внуците си

Даниел (син на Алън и Шелби) и Лайана Дрейк

Дънкан (син на Серина и Джъстин) и Катерин Фарел

Йън (син на Кейн и Диана) и Наоми Брайтстоун

9. The Perfect Neighbor - дядото пак се прави на сватовница за Сибил Кембъл (дъщеря на Грант Кембъл и Женвиев) и Престън МакКин

Надявам се да съм била полезна. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, всички книжки от списъка, който съм качила са вече при мен. Ето обаче и допълнителния списък, книгите от който ще получа утре - моля прегледайте го и ако нещо се дублира, кажете навреме, за да не си играя напразно:

Исторически любовни романи:

1.Дона Валентино - Покорена от една целувка

2.Лора Паркър - Арабски нощи

3.Джудит Майкъл - Измами

4.Джудит Майкъл - Лабиринт от лъжи

5.Джудит Макнот - Съвършенство

6.Лайва Бингъл - Райският поток

7.Илейн Кейн - Ариел

8.Колийн Фолкнър - Албина

9.Барбара Бенедикт - Вкусът на рай

Арлекин "Романс":

1.Лий Майкълс - Продавачка на мечти

2.Карин Ван дер Зее - Любовни ритми

3.Катърин Джордж - Пътуване към щастието

4.Рут Дейл - Изпитанието

5.Деби Макомбър - Нора

6.Ан Мари Дюкет - Опасен полет

7.Сюзън Маккарти - Танц с непознат

8.Маделин Кеър - Бурното море на любовта

9.Бетани Кембъл - Диамантената клопка

10.Шенън Уевърли - Летен роман

11.Карол Мортимър - Необяснимо влечение

12.Сели Уентуърт - Стаена страст

13.Робърт Лий - Лирична соната

Арлекин "Страст":

1.Кейт Лондон - Любовен сезон

2.Джоуи Хол - Дългоочакван празник

3.Шери Удс - Земя за двама

4.Джейн Ан Кренц - Чародей

Арлекин "Изкушение":

1.Джина Уилкинс - Непокорено сърце

2.Шенър Мейн - Верен ход

3.Джоси Рос - Съдбовна авантюра

4.Елиз Тайтъл - Невъзможна любов

5.Барбара Делински - Нещо по-различно

Очаквайте по книжка на ден качена cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Според мен поредицата за МакГрегър е разделена на две части: МакГрегър от миналото и МакГрегър от настоящето.

В първата част са книгите:

1. Rebellion - за Серина МакГрегър и Брайън Лангстън

2. In From the Cold - за Йън МакГрегър и Айана Флин

В тях става дума за предците на съвременните МакГрегър.

Втората част я подреждам по хронологичен ред:

1. Playing the Odds - за дъщерята на Даниел МакГрегър Серина и собственика на казина Джъстин Блейд

2. Tempting Fate - за сина Кейн МакГрегър и Дайана Блейд (сестра на Джъстин)

3. All the Possibilities - за другия син Алън МакГрегър и Шелби Кембъл

4. One Man´s Art - за Грант Кембъл (брат на Шелби) и Женвиев Грандо

5. For Now, Forever - докато патриархът на фамилията Даниел МакГрегър лежи в болница, жена му Ана си спомня за миналото им

6. The MacGregor Brides - дядото Даниел МакГрегър търси съпрузи за трите си внучки

Лаура (дъщеря на Кейн и Диана) и Ройс Камерън

Гуендолин (дъщеря на Серина и Джъстин) и Брансън МакГуайър

Джулия (дъщеря на Алън и Шелби) и Кълъм Мърдок

7. The Winning Hand - за внука Робърт МакГрегър (син на Серина и Джъстин) и Дарси Уолис

8. The MacGregor Grooms - тук дядото Даниел се намесва в живота на внуците си

Даниел (син на Алън и Шелби) и Лайана Дрейк

Дънкан (син на Серина и Джъстин) и Катерин Фарел

Йън (син на Кейн и Диана) и Наоми Брайтстоун

9. The Perfect Neighbor - дядото пак се прави на сватовница за Сибил Кембъл (дъщеря на Грант Кембъл и Женвиев) и Престън МакКин

Надявам се да съм била полезна. cool.gif

Благодаря много за разяснението.Така е по-лесно да се проследи хронологията.Мога ли да помоля тези които качват торентите да се опитат да качат цялата поредицав в един торент.Така според мен ще е най-добре за всички.Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, всички книжки от списъка, който съм качила са вече при мен. Ето обаче и допълнителния списък, книгите от който ще получа утре - моля прегледайте го и ако нещо се дублира, кажете навреме, за да не си играя напразно:

Исторически любовни романи:

7.Илейн Кейн - Ариел

тази със сигурност я има сканирана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя 4сторинг е мн бавен и ми иде...

Така,че ще кача и там ,но по-късно.

Покори ноща-Хедър Греъм(Мастерс)

Това е за Хеsi,но едва ли е кой знае колко по-добра.

Нощен патрул-Нора Робъртс(Мастерс)-още една част от Нощни истории.

Приятно четене!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4storing: Покори ноща-Хедър Греъм

За тези които не са я чели,вероятно този вариант може да е по-удобен.

ЛИНКА РАБОТИ ВЕЧЕ :huh: !

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря много за разяснението.Така е по-лесно да се проследи хронологията.Мога ли да помоля тези които качват торентите да се опитат да качат цялата поредицав в един торент.Така според мен ще е най-добре за всички.Благодаря предварително!

Искам само нещо да обясня:

Аз самата също бих желала да качвам целите поредици, но това е възможно само когато цялата поредица е поне сканирана. За съжаление в този случай не е така. sad.gif Мислех да изчакам и да я кача цялата, но това ще стане не по-рано от началото на юли, та да мога да сканирам Всичко е любов (ако дотогава някой не се обади, че я има и ще я сканира). Лошо! Много време... А и не е само тази поредица така. Да не говорим, че лично аз като гледам от 4 книги поредица 2х2 текст и пдф, ми иде да си изям мишката. laugh.gif Та реших да прилагам оттук нататък утвърдената практика в такъв случай, а именно: всяка книга отделно качена, като в описанието на всеки един торент има линкове към другите книги от поредицата. Така ще се допълнят постепенно, без да е нужно чакането. За сега това е най-удачния вариант. cool.gif

ПП: @ peppinka: :P;):super: Мерси много за Патрула! kiss.gif:wors:kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето линк за още един исторически любовен роман на Нан Райън:

Под знака на звездите cool.gif

Много, много ти благодаря! :speak:

4storing: Хедър Греъм-Покори ноща

За тези които не са я чели,вероятно този вариант може да е по-удобен.

на мен нещо не ми го отваря. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече работи линка.

4storing:Нощен патрул- Нора Робъртс

ПП: @ peppinka: :wors::wors::wors: Мерси много за Патрула! kiss.gif:wors:kiss.gif

С НЕТЪРПЕНИЕ ОЧАКВАМ ДР КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя 4сторинг е мн бавен и ми иде...

Така,че ще кача и там ,но по-късно.

Покори ноща-Хедър Греъм(Мастерс)

Това е за Хеsi,но едва ли е кой знае колко по-добра.

Нощен патрул-Нора Робъртс(Мастерс)-още една част от Нощни истории.

Приятно четене!

Благодаря за книгите. kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всъщност дълго се колебах кои 10 от романите на авторката да включа в класацията, т.к. почти всичко, което е написала е страхотно.

Докоснеш ли се веднъж до "магията" Джоана Линдзи, няма начин да не искаш да четеш и още и още нейни романи. Да чакаш с нетърпение следващия, а когато той не се появява на БГ, започваш да я четеш на какъвто и да е език. Тя е като наркотик, към който се пристрастяваш, опитал ли си веднъж. Горещи аплаузи за тази велика авторка и нейните ненадминати любовни романи, докосващи най-нежните струни в нашите романтични души. ;):clap::clap:

Боби, така като гледам и ти имаш голям потенциал на автор :), определено не ти липсва красноречие. Напълно подкрепям, Джоана си е класика в жанра, задължителен автор за любителите на историческите романси. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване