Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравейте, искам само да попитам какво става с линковете на 1 страница - защо изчезнаха? Аз вчера цял ден имах проблем с 4storing, да не би да има нещо общо?

А за "Как ангелите плачат" - аз съм голям фен на Нора Робъртс, но истината е, че тази книга въобще не ме грабна, а обикновено нейните книги ги прочитам на един дъх.

Наистина ги няма,но аз свалях нещо одеве и нямаше проблем с 4storing.Ще пробвам и при съвременните.Да....там няма проблем.Линковете работят.Явно е нещо с тази страница.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Хех ти пък сега. Само 2 книги има зле момичето, иначе всичко останало е хубаво. Вярно че в повечето случай мъжете са малко зверове, ама си се оправят под меката ръка на главната. Останалите книги са й трепач, а с изключение на "Чисто удоволствие" (не съм я чела щото има духове, а те не ми допадат) съм чела всичките й книги и мога да заявя, че е невероятна писателка. :)

Да Инче прочети я много е хубава laugh.gifcool.gif наистина има дух,някаква жена която вкарва в правия път провалилите се членове на семейството,та уж случайно среща главните и после главната като бяга в Ирландия праща главния след нея та всичко завършва много хубаво biggrin.gif;)

Наистина линковете на първата страница ги няма ohmy.gif какво ли е станало :)

да не би защото книгите са прекалено много :speak:

Момичета видях в един сайт Синеокият варварин на Линдзито някой има ли я тази книги ,ако може да я сканира cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не ми дава да сложа линковете. Пак се дърпа нещо първата страница. Днеска като я обновявах умря ohmy.gif Ама може да е някъв страничен проблем, затова ще почакам още малко и пак ще ги сложа.

Иначе от "Чист грях" помня, че главния "премачка" главната с каретата си. Като разлистих нататък видях, че главния искаше да я представи за наследница за да може някой да се ожени за нея и после да делят парите. Имаше и нещо, че я беше зарязал в публичен дом или нещо такова и аз затва я зарязах.

Впрочем, ако наистина пак не дава да се слагат повече от тези линкове, хрумна ми, че може да се качат всички книги от дадена поредица на торент и да "залепя" кориците им една до друга и да сложим линк, така ще се сестят доста линкове и ще може да си ползваме тази тема. ;)

Отделно можете ли да дадете линкове към песни, чийто клипчета са като извадени от исторически роман. В смисъл пирати, лордове и т.н. Аз много обичам такива клипчета нов момента се сещам само за 3:

Taylor Swift - Love Story :wors:

Westlife - Bop Bop Baby ;)

Yamboo - Fiesta De La Noche laugh.gif

Nelly Furtado - Try :)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Аз на скоро прочетох първия си исторически роман и съм просто възхитена. Романа е Бриджит на Джоана Линдзи. Но като гледам колко романи има тя и не мога да реше от каде да почна да ги чета. Имат ли някаква посладователност или всеки е за себе си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички. Аз на скоро прочетох първия си исторически роман и съм просто възхитена. Романа е Бриджит на Джоана Линдзи. Но като гледам колко романи има тя и не мога да реше от каде да почна да ги чета. Имат ли някаква посладователност или всеки е за себе си?

Имаше преди няколко дни класация за любими нейни книги и дано да ти е от помощ и да повечето са от поредици:

Джоана Линдзи

поредица Viking Family Tree - 1.Зимни огньове 2.Сърца в пламъци 3. Отдай ми любов

поредица Glorious Angel - 1.непреведена 2.Пожелай ме, скъпа

поредица Wyoming - 1.непреведена 2.Див и влюбен 3.Ангел на греха

поредица Mallory Family - 1.Обичай само веднъж 2.Нежен бунт 3.Покорителят 4.Твоята магия 5.Отровни думи

6.Подаръкът 7. Да се влюбиш в негодник (Превод - cheetah & co.) 8.непреведена 9.непреведена

поредица Straton - 1.Диво сърце 2. Само ти

поредица Shefford - 1.Златокосият великан 2.Преплетени сърца

поредица Warroir - 1.непреведена 2.Синеокият варварин 3.непреведена

поредица Cardinian - 1.Тайната принцеса 2. Ти ми принадлежиш

поредица Sherring Cross - 1.Мъжът на моите мечти 2. Разбойникът и зеленооката 3.непреведена

поредица Reid Family - 1.Наследникът 2.Чаровникът, който я укроти:

Момичета ето я и окончателната класация за десетте най-добри книги на Джоана Линдзи, гласувахме за 33 книги на авторката, аз даже и не знаех че има толкова преведени, за мой срам разбира се!

Ето я и окончателната десятка:

Десета позиция за "Тайната принцеса" с 25 точки. Изключително динамична книга, главната е като "разбеснял се хипопотам", ще ме прощавате за израза, ама през какво ли не го прекара главния, докато най-накрая се убеди че не я лъжат че е принцеса! Главната - Таня е отдавна изгубената наследница на Кардиния, а сина на настоящия владетел Стефан, трябва да я открие в Дивия запад и да я направи своя жена, страхотна книга, личното ми мнение - жалко че не е по-напред в класацията!

Девето място с 37 точки за "Сребърният ангел" - една от първите й книги излезли на български език, същинска класика в историите за шейховете! Главната - Шантел, пътува с кораб за някъде и е нападната от пирати, които я продават на брата - близнак на главния, който е шейх на някакво емирство, не му помня името, обаче срещу въпросния Джамил има редица покушения и на него му се налага да се смени с брат си Дерек, и така се запознават главните-Шантел е наложница в харема на Дерек, Шантел бая се дърпаше, но в крайна сметка страстта надделя и като разкриха заговорника на покушенията срещу Джамил по-живо по-здраво се върнаха в Лондон.

Осма позиция за продължението на "Тайната принцеса" - "Ти ми принадлежиш" с 38 точки, в книгата главния герой е един от най-добрите приятели на Стефан, Василий, той трябва да се ожени за непокорната Александра (май )

Седмо място за първият роман от поредицата за Малори-"Обичай само веднъж" с 44 точки, Реджи Малори е убедена че няма да срещне никога мъжът с който да прекара живота си, докато вследствие на малък "инцидент" тя не се запознава с Никълъс Идън и е принудена да се ожени за него, а той е един от най-големите женкари в Лондон, и лично според ме е просто страхотен! Малко перипетии, малко семейни дразги, малко екшън и много любов - перфектна книга

Шеста позиция за "Сърца в пламъци" с 46 точки, книгата е на викингска тематика.

В средата на класацията с 73 точки е последната книга на Джоана, която видяхме на български и то благодарение на Съни (мила да знаеш че те обичаме и сме много благодарни) - "Да се влюбиш в негодник" - посветена на Джеръми Малори,толкова четохме за него в първите шест книги, че той стана всеобщия ни любимец, крайно време беше да го видим в пълното му обаяние! А той е просто неотразим, блазе й на Дани, сюжета- Дани е богата наследничка, но заради един откачаняк живее скрита в бедняшките квартали преобелечена като момче, до срещата си с Джеръми, още щом го вижда се влюбва в него! Скоро започва работа в къщата му като прислужница и от дума на дума и т.н. се събраха, много яка книга!!!

Четвърто място-пак Малори-с 84 точки "Твоята магия" - същински сблъсък между Уорън Андерсън и Ейми Малори, напрежението между героите е толкова силно, че докато четеш и от страниците хвърчат искри, сюжетът Ейми си решава че ще се омъжи за Уорън и започва да го преследва, докато той-магарето му с магаре се дърпа до последно, но в крайна сметка, никой не може да устои на някои Малори!Страхотна книга!

И така ето ги трите най-добри на Джоана

Бронзът е за най-прекрасния мъж (когото избрахме за такъв в класацията за любим мъж) Антъни Малори и "Нежен бунт" с 104 точки, какво да кажа, уникална книга, отоново сблъсък на характери, отново сватба с един същински женкар и това съчетано с малко шотландски диалект - красота!

Второ място с 110 точки за "Мъжът на моите мечти", няма какво да и коментирам, каквото можеше да се каже вече е казано за тази книга, чието заглавие май трябва да е "Мъжът на нашите мечти"

И победителят е "Покорителят" с 131 точки, Джеймс Малори и Джорджина Андерсън, една от най-страхотните двойки за които сме чели, той е пират, тя е предрешена като момче, той е аристократ, тя е американка, той е неустоим, а тя е истински трън в гащите, а действието тече между бреговете на щатите и Англия, както и върху тях, книгата е фантастична, както и цялата десятка междудругото!

а тук благодарение на Гани има много пълна информация за авторите http://www.kaldata.com/forums/index.php?au...blogid=781&

:wors: :wors: :wors:

Редактирано от vesselanka (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от следващата обещана книжка на Нора Робъртс Ирландска роза

http://4storing.com/ow1c11/1bcf6b10457cf54...4b1f2aa2d2.html

Момичета, тъй като вече другите книжки които обещах да кача вече съм ги снимала и ги обработвам - това са Джакпот, Бунтът, и Скрита Звезда, Пленена Звезда и Тайна звезда.

Искам да питам кои ще са другите които ще искате да кача, ето го списъка на тези които имам но не са качени или поети от някой за сканиране:

Best Laid Plans (1989) Водопад в пустинята

Island of Flowers (1982) Островът на цветята

From This Day (1983) Любов край езерото

Untamed (1983) Опасен огън

Tonight and Always (1983) Тази нощ и завинаги ("Нощи завинаги" 3в1 - Бард)

Endings and Beginnings (1984) Край и начало ("Нощи завинаги" 3в1 - Бард)

Storm Warning (1984) Предчувствие за буря

Rules of the Game (1984) Правилата на играта

Less of a Stranger (1984) Луна парк

A Matter of Choice (1984) Въпрос на избор ("Нощи завинаги" 3в1 - Бард)

The Right Path (1985) Верният път

Night Moves (1985) Защото те обичам

Carnal Innocence (1992) Порочна невинност

Unfinished Business (1992) Незавършена соната)

Hidden Riches (1994) Скрити богатства

The Reef (1998) Проклятието на Анжелик

Birthright (2003) Въглени в мъртвата пепел

Angels Fall (2006) Смърт край змийската река

High Noon (2007) Точно по пладне

Песента на сърцето

Редактирано от silvyy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, тъй като вече другите книжки които обещах да кача вече съм ги снимала и ги обработвам - това са Джакпот, Бунтът, и Скрита Звезда, Пленена Звезда и Тайна звезда.

Искам да питам кои ще са другите които ще искате да кача, ето го списъка на тези които имам но не са качени или поети от някой за сканиране:

Песента на сърцето

Леле,аз като заклет фен на Нора,мога само да ти кажа-която и да качиш,все ще съм ти благодарна! kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като голям фен ще кажа, че каквото и да качиш ще сме ти благодарни, но ще те помоля да почнеш с Точно по пладне - High noon много благодаря :):wors: :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз като голям фен ще кажа, че каквото и да качиш ще сме ти благодарни, но ще те помоля да почнеш с Точно по пладне - High noon много благодаря :):wors: :wors:

Имаш я, Точно по пладне ще е следващата. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента на сърцето

Много ти благодаря за книжката. kiss.gifkiss.gifkiss.gif А за другите книги с коята и да почниш няма да сгрешиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента на сърцето

Почвай наред и няма да съжаляваме :whist: .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали има издадена на български втората книга от поредицата Кейн на Тереза Медейрос-порових се из интернет и я намерих на английски /The Vampire Who Loved Me/[/b.Много ще се радвам ако я има издадена на български

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам дали има издадена на български втората книга от поредицата Кейн на Тереза Медейрос-порових се из интернет и я намерих на английски /The Vampire Who Loved Me/[/b.Много ще се радвам ако я има издадена на български

Няма, само за брат му е преведена у нас. Да се надаме, че някой слънчев ден ще я публикуват или някоя работлива девойка ще вземе да я преведе. :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мерси много за Ирландската роза 8e35720c354b8c25a99d0909d625e4c9.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миличко, ще се присъединя към другите момичета: след желанията за определена книга, ако искаш карай ги подред. Имаш доста нейни книги, които не съм виждала в някое от момичетата и които и аз нямам. Затова мооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооля... laugh.gif

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Простете ако съм малко нахална ,но преди време видях във форума , че пишеше ,че "В плен на моите желания" на Джоана Линдзи е почти преведена.Та въпроса ми е дали вече е преведена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ох може ли да качите Ирландска роза в акаунт че не ми се отваря в 4storing :hush:

Аз че мога да я кача, мога! Притеснявама ме това че не мога да сийдвам поне не постоянно!

Xesi :speak::help::) , помоооощ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз че мога да я кача, мога! Притеснявама ме това че не мога да сийдвам поне не постоянно!

Xesi :wors::wors::wors: , помоооощ!

ами то не е нужно постоянно,като я сийднеш я остави и ние като сваляме ще продължим да сиидваме cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xesi :wors::wors::wors: , помоооощ!

След 2 часа ще я имате в Акоунт-а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Относно питането на Маги - всеки, който иска може да качи скановете си на торент. Ако имате нужда от помощ драснете ми едно лс. За сийда смятам че няма да има проблем - тука не сме егоисти. Всеки който изтегли някоя книжка може да я сийдва, важното е тя да се качи, сийдър винаги ще се намери - аз самата сийдвам денонощно. Относно проблема на първата страница, мисля че идеята да се заменят линковете в 4сторинга с торентите е страхотна, дори и да работи вече 4сторинг. Инче, аз мога веднага да ти дам линковете към торентите които аз съм качила досега, ако все още искаш да го направиш това.

С торента този, който сваля има възможност не само първата корица да види, а и анотацията. Под торента има възможност за коментар - там е мястото където всеки може да остави впечатленията си за книгата. Така следващия който я сваля ще има възможност и това да разбере - дали си заслужава или не. Ще се радвам да помогна на всеки който реши да се включи в качването на торенти.

Успех!

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

Относно питането на Маги - всеки, който иска може да качи скановете си на торент. Ако имате нужда от помощ драснете ми едно лс. За сийда смятам че няма да има проблем - тука не сме егоисти. Всеки който изтегли някоя книжка може да я сийдва, важното е тя да се качи, сийдър винаги ще се намери - аз самата сийдвам денонощно. Относно проблема на първата страница, мисля че идеята да се заменят линковете в 4сторинга с торентите е страхотна, дори и да работи вече 4сторинг. Инче, аз мога веднага да ти дам линковете към торентите които аз съм качила досега, ако все още искаш да го направиш това.

С торента този, който сваля има възможност не само първата корица да види, а и анотацията. Под торента има възможност за коментар - там е мястото където всеки може да остави впечатленията си за книгата. Така следващия който я сваля ще има възможност и това да разбере - дали си заслужава или не. Ще се радвам да помогна на всеки който реши да се включи в качването на торенти.

Успех!

Давай мило, аз ще навържа картинките. Ама ако ги имаш направени на серии, в смисъл да ажем на Джоана само малъри, на един торент, само викингите на друг, нали? :wors: Пращай ми линковете и аз ще се оправя после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване