Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

някой чел ли е "Пазителят на сънищата" на Пенелъпи Уилямс да сподели мение? :P хубава ли е и за какво се разказва?

Много хубава книжка, главната има ясновидски способности и има един мистичен персонаж, който помага с главния да се съберат, тя много го мразеше в началото, защото завладя замъка им и уби близките й в сражението, а той въобще не беше лош: незаконно дете, винаги пренебрегван от брат си, който му отнема всичко, дори любимта и не са щтастливи много, много.Баща му също го е пренебрегвал и тормозел и замъка беше нещо като символ за него, гадния брат и него се опита да му отнеме, но не успя, а те с наща мадама полека лека се харесаха, имаха и много тъжен момент когато дъщеричката им почина, но по-късно всичко се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

здравейте на всички аз съм нов потребител,много ми харесва това което правите,възползвам се и си свалям книги за четене ,но не мога да открия къде са всички книги които бяха публикувана с кориците и линкове за сваляне ако някой може да ми помогне ще съм ви много благодарна, предварително ви благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много хубава книжка, главната има ясновидски способности и има един мистичен персонаж, който помага с главния да се съберат, тя много го мразеше в началото, защото завладя замъка им и уби близките й в сражението, а той въобще не беше лош: незаконно дете, винаги пренебрегван от брат си, който му отнема всичко, дори любимта и не са щтастливи много, много.Баща му също го е пренебрегвал и тормозел и замъка беше нещо като символ за него, гадния брат и него се опита да му отнеме, но не успя, а те с наща мадама полека лека се харесаха, имаха и много тъжен момент когато дъщеричката им почина, но по-късно всичко се оправи.

благодаря и на теб :) аз вчера я попрелистих и наистина изглежда много интересна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте на всички аз съм нов потребител,много ми харесва това което правите,възползвам се и си свалям книги за четене ,но не мога да открия къде са всички книги които бяха публикувана с кориците и линкове за сваляне ако някой може да ми помогне ще съм ви много благодарна, предварително ви благодаря

има линк любовни романи и линк съвременни,от там може да теглиш,линковете са в подфорум любовни романикъм е книги cool.gif ако има нещо друго питай :)

Тихи,мила много ли ще е нахално :) да те помоля да изтеглиш в списъка ти за сканиране Прелъстен на Хенли по напред :) ,че Инчето щеше да го сканира ма като заминава sad.gif ,пък нямам търпение да го прочета biggrin.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
има линк любовни романи и линк съвременни,от там може да теглиш,линковете са в подфорум любовни романикъм е книги cool.gif ако има нещо друго питай :angry:

Тихи,мила много ли ще е нахално :angry: да те помоля да изтеглиш в списъка ти за сканиране Прелъстен на Хенли по напред :speak: ,че Инчето щеше да го сканира ма като заминава sad.gif ,пък нямам търпение да го прочета biggrin.gifkiss.gif

С удоволствие бих го изтеглила напред, но уви, книгата не е в мен, а в Добрич и дори не знам кога ще мога да я взема, тъй като в близките три седмици поне няма да се прибирам. Ще се опитам да уговоря майка да ми я прати по пощата. Като разбера кога ще е при мен, ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички класации са преместени в Тема "ТОП-10 - КЛАСАЦИИ"

Всички линкове към книги са преместени в Тема "ЛИНКОВЕ КЪМ ЛЮБОВНИ РОМАНИ"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С удоволствие бих го изтеглила напред, но уви, книгата не е в мен, а в Добрич и дори не знам кога ще мога да я взема, тъй като в близките три седмици поне няма да се прибирам. Ще се опитам да уговоря майка да ми я прати по пощата. Като разбера кога ще е при мен, ще пиша.

ох,добре мила не се притеснявай cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

някой има ли възможност да сканира "Спомни си кога"-Джудит Макнот ? Търся книгата от години и не мога да я открия, така че вие сте единственият ми шанс. :)

post-219809-1242143225_thumb.jpg

post-219809-1242143236_thumb.jpg

Редактирано от BellaBass (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте момичета,

някой има ли възможност да сканира "Спомни си кога"-Джудит Макнот ? Търся книгата от години и не мога да я открия, така че вие сте единственият ми шанс. :speak:

Че каква е тази книга,аз съм и върла фенка но за пръв път я чувам,издавана ли е , ако да и някой я има нека я сканира ще се радваме всички biggrin.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте момичета,

някой има ли възможност да сканира "Спомни си кога"-Джудит Макнот ? Търся книгата от години и не мога да я открия, така че вие сте единственият ми шанс. :)

за каво става въпрос,моляте дай някакво резюме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
за каво става въпрос,моляте дай някакво резюме

"Спомни си кога"-Джудит Макнот

Поредица за сестрите Фостър:

"Даяна Фостър издателка на списанието "Прекрасен живот",е изоставена от годеника си.Въпреки,че няма желание да води светски живот,тя решава да присъства на Бала на Бялата орхидея,за да опровергае злобните слухове по нейн адрес.Ала Даяна не подозира,че тази нощ ще се окаже съдбовна за нея......"

Това е част от резюмето на корицата.Нека да уточня,че тази книга е от съвременните любовни романи.

Наистина е много интересна и с удоволствие я препрочитам от време на време.

Виж в блога на Ганинка - там има отделен раздел - автори - мисля,че има всичките книги които са преведени на български.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Момичета да ви питам някоя от вас има ли "Само спомен" на Сандра Браун ? Ако я има може ли да я сканирате? Предварително благодаря. kiss.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Спомни си кога"-Джудит Макнот

Поредица за сестрите Фостър:

"Даяна Фостър издателка на списанието "Прекрасен живот",е изоставена от годеника си.Въпреки,че няма желание да води светски живот,тя решава да присъства на Бала на Бялата орхидея,за да опровергае злобните слухове по нейн адрес.Ала Даяна не подозира,че тази нощ ще се окаже съдбовна за нея......"

Това е част от резюмето на корицата.Нека да уточня,че тази книга е от съвременните любовни романи.

Наистина е много интересна и с удоволствие я препрочитам от време на време.

Виж в блога на Ганинка - там има отделен раздел - автори - мисля,че има всичките книги които са преведени на български.

ооо,да сега си спомних,но не знаех,че е издавана в България,преглеждала съм я на испански laugh.gif нека ако някой я има да каже cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, нуждая се от спешна помощ! Както знаете, аз се заех да сканирам поредицата "Бюканън - Ренард" на Джули Гарууд. Купих си книгите преди доста време, но не съм прочела всички. Тази вечер започнах да сканирам третата по хронология книга и се натъкнах на нещо ужасно. Екземплярът, който имам е чистак нов, отворих го за пръв път, за да го сканирам и се оказа, че два листа са скъсани. И като имам предвид скъсани, става дума за липса на половината лист! Направо не мога да си намеря място от бяс! Молбата ми е ако някоя от вас има книгата ("Убийствен чар") и има възможност, да сканира страниците 359,360,361,362. Ако не, ще търся да си я купувам наново. :);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дами, нуждая се от спешна помощ! Както знаете, аз се заех да сканирам поредицата "Бюканън - Ренард" на Джули Гарууд. Купих си книгите преди доста време, но не съм прочела всички. Тази вечер започнах да сканирам третата по хронология книга и се натъкнах на нещо ужасно. Екземплярът, който имам е чистак нов, отворих го за пръв път, за да го сканирам и се оказа, че два листа са скъсани. И като имам предвид скъсани, става дума за липса на половината лист! Направо не мога да си намеря място от бяс! Молбата ми е ако някоя от вас има книгата ("Убийствен чар") и има възможност, да сканира страниците 359,360,361,362. Ако не, ще търся да си я купувам наново. :rolleyes::lol6:

Нямаш проблем, след малко ще ти ги изпратя :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
О, много благодаря! Спасяваш ми живота! :rolleyes:

Няма проблем, при всички книги които си сканирала за мен е удоволствие biggrin.gif

pdf файл е ако не е проблем, лесно ще го вмъкнеш в твоя, но ако искаш мога да кача и снимки.

Killjoy___358___363.pdf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма проблем, при всички книги които си сканирала за мен е удоволствие biggrin.gif

pdf файл е ако не е проблем, лесно ще го вмъкнеш в твоя, но ако искаш мога да кача и снимки.

Мерси много!

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ganinka,

обърни внимание какво може да направи човек за една вечер без нет.

:)

Блянове и бъдеще

Скандали и сплетни

Тайнства и триумф

Така, така. Ето и тази минипоредичка е готова. Ще им видя сметката и на тези. cool.gif

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, ето нещо за подобряване на настроението: Избрани цитати от книги

Гане,страшна си, :wow::speak::) и аз преди време ги прочетох в същия сай,паднах ти казвам,ето затова хората не четат романи,някой от тях са пълна простотия biggrin.gif:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля за помощ!!!!!!

преди свалях книжките от първата страница на форума, а сега не мога да намеря къде са препратени....някои може ли да ми каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
моля за помощ!!!!!!

преди свалях книжките от първата страница на форума, а сега не мога да намеря къде са препратени....някои може ли да ми каже.

Има отделна тема за това: "Линкове към любовни романи"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване