Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Момичета, ето нещо за подобряване на настроението: Избрани цитати от книги

:wow::lol6::lol6::lol6::speak::):lol6:

Това е направо страхотно,направо да паднеш от смях и наистина някой го прочете,който не е запознат с нашта любима литература сигурно ще остане много шокиран и възмутен:P;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

знам как се казва линка,но от началната страница на саита прерових всичко и не мога да го открия,за да вляза и да си изтегля книжка...за това моля да ми обясните...просто не се оправям явно добре в този саит

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
знам как се казва линка,но от началната страница на саита прерових всичко и не мога да го открия,за да вляза и да си изтегля книжка...за това моля да ми обясните...просто не се оправям явно добре в този саит

Май пропускаш факта, че вече имаме отделен форум: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=133

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, на вашето внимание, с любезното съдействие на savagejo, третата книга от поредицата Бюканън - Ренард:

Убийствен чар - Джули Гаруд

П.С. Да живеят Adobe Acrobat и калените ми нерви!

~~~~~~~

П.П.С. Ехее, Ели, развихрила си се днес, липсата на нет прави чудеса! cool.gif

П.П.П.С. Гани, много хубава статийка, определено добре допълва блога. :speak: Вдъхнови ме чак за една темичка.

П.П.П.П.С. /последен/ Благодаря на Ayase за предложената помощ в кризисния момент!

Приятно четене на всички!

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:sobbing: Браво, много са добри, направо ако имаш богато въображение - горко ти! :)

Голямо благодаря на Ели и Тихи за новите книжки!

Хубав ден на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, на вашето внимание, с любезното съдействие на savagejo, третата книга от поредицата Бюканън - Ренард:

Еййй, благодаря ти много!

Харедвам я тази поредица! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~~~~~~~

П.П.П.С. Гани, много хубава статийка, определено добре допълва блога. :) Вдъхнови ме чак за една темичка.

П.П.П.П.С. /последен/ Благодаря на Ayase за предложената помощ в кризисния момент!

Благодаря за книжката. kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който смъкне книжката би ли я оставил да се сийдва, че не мога да я изтегля sad.gif

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~~~~~~~

П.П.П.С. Гани, много хубава статийка, определено добре допълва блога. :) Вдъхнови ме чак за една темичка.

Благодаря :):clap::clap:kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~~~~~~~

Благодаряяяя kiss.gifkiss.gifkiss.gif:):clap: :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~~~~~~~

Много благодаря! Наистина страхотна поредица!

Колко общо са?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много благодаря! Наистина страхотна поредица!

Колко общо са?

Книгите в поредицата засега са седем.С изключение на последната "Fire and Ice" останалите са преведени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е благодарение на това денят ми започна доста с много весело настроение, доста се посмях!!!!!! ;):yanim:;):lol6:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммммм,изгледах Севера и юга,филма наистина е прекрасен biggrin.gif малко мудни са сцените,но това все пак е Англия през 19 век,препоръчвам филма на всички cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря за цитатите направо ми оправиха настроението biggrin.gif

Аз вече няколко дена вървя озъбена, щото ни в клин, ни в ръкав се сещам ту за тая, ту за оная реплика. Околните взеха да ме гледат странно и някои се осмелиха дори да ме попитат добре ли съм. :P:baby:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти народе!

Имам проблем с Аманда Куик - Любов по неволя.

Работя върху редакцията на книжката и разполагам с текстовия файл от акаунтнет и с докформата, но някои глави, а именно 1, 3, 5, 8, 9, 13, 24, 25 не са отбелязани в текста. Ако някой разполага с пдф файла да ми драсне едно лично, за да мога да го взема през скайпа. Другия вариант е да ми дадете първите 2-3 думи от главата, за да ги намеря в текста :gift:

Благодаря предварително!

Вече ми помогнаха! Благодаря отново!

Редактирано от maskara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички , аз съм най-новия фен тук. Преди имаше линкове към книгите, но сега не ги намирам - някой можели да ме орентира????

Когато намерих форума много ви се зарадвах , но никога не съм имала време за да ви пиша. Доста отдавна и аз четях много от книгите и даже имам десетина които не са показани тук, но няма как да ви ги сканирам, освен ако не измислим нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички , аз съм най-новия фен тук. Преди имаше линкове към книгите, но сега не ги намирам - някой можели да ме орентира????

....

Вече има отделна тема за тях: "Линкове към любовни романи"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, тъкмо дочетох "Уитни моя любов" и коментара ми е - страхотна книга много вълнуваща и динамична, и междудругото мисля че съм влюбена в главния sad.gif , просто е много готин...

Единственото което ме подразни беше края на книгата, първо това с бележката и после раждането, изобщо супер претупано и набързо ми се видя, мисля че авторката можеше да им отдели още някой и друга глава, и тук идва моят въпрос, защо подяволите изобщо Макнот писа за Стивън и за провалената сватба с Елизабет(или Емили беше), да не би да има отделна книга за него и Емили, макар че не ми се вярва щом се омъжи за онзи старчок, и за кого са останалите книги от поредицата и коя да е следващатата която да чета? Благодаря предварително!

Довечера пускам новата класация, така че за невзелите участие, сега е момента да го направят!

Хубав ден на всички!

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, тъкмо дочетох "Уитни моя любов" и коментара ми е - страхотна книга много вълнуваща и динамична, и междудругото мисля че съм влюбена в главния sad.gif , просто е много готин...

Единственото което ме подразни беше края на книгата, първо това с бележката и после раждането, изобщо супер претупано и набързо ми се видя, мисля че авторката можеше да им отдели още някой и друга глава, и тук идва моят въпрос, защо подяволите изобщо Макнот писа за Стивън и за провалената сватба с Елизабет(или Емили беше), да не би да има отделна книга за него и Емили, макар че не ми се вярва щом се омъжи за онзи старчок, и за кого са останалите книги от поредицата и коя да е следващатата която да чета? Благодаря предварително!

Довечера пускам новата класация, така че за невзелите участие, сега е момента да го направят!

Хубав ден на всички!

еми май следващата е за Стивън,не см сигурна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав ден на всички!

Пете, подхващай "Преди да те срещна", която е за Стивън и слава богу не за тази използвачка Емили. Главаната героиня е съвсем друга. В "Преди да те срещна" се появяват и двойките от "Ад и рай", "Сега и завинаги", "Нещо прекрасно". Главните герои от тези романи са приятели на "нашите" братя Уестморланд. А "Кралството на мечтите" са за бабата и дядото на братята,т.е. тя стои хронологично по-напред във времето. Така че в каквато и последователност да ги четеш, май няма голяма разлика (според мен ;) )Да не забравяме и новелата "Вълшебства", която е за Нилълас. Ако знаеш как ми се щеше и аз сега да ги чета за първи път cool.gif Удоволствието е невероятно. ;) Приятно четене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване