Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

От мен:

Джейн Едуърдс - Тъй желан и толкова далечен

Очаквайте още...

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Мерси :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за всички нови книжки,Пете извинявай ако съм ти създала проблеми но на мен в сторинга ми дава изчерпан трафик а в другите грешка,не знам къде е проблема,добре че Тихи го качи в докс та го изтеглих,а Шърл Хенке така и си остана неизтеглена,ако може да я качите в акаунт ще съм благодарна :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за новите книги момичета :cool: и за тези който не са могли да си я изтеглят малко помощ - Условие за капитулация - http://dox.bg/files/dw?a=c3f9dde28e

Редактирано от sanian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен...много харесвам вашия форум,макар че рядко пиша...искам да прочета една книга,но не се сещам за заглавието-съвременен любовен роман за крадци,които се състезават един с друг.Ако не се лъжа е на Сандра Браун.Ако някои се сеща за заглавието моля да го сподели.МЕРСИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за всички нови книжки,Пете извинявай ако съм ти създала проблеми но на мен в сторинга ми дава изчерпан трафик а в другите грешка,не знам къде е проблема,добре че Тихи го качи в докс та го изтеглих,а Шърл Хенке така и си остана неизтеглена,ако може да я качите в акаунт ще съм благодарна :)

И аз благодаря за новите книжки! :cool:kiss.gif

PS: Момичета, извинявайте ако вече съм досадна, но наистина има проблеми със свалянето - и стронга, и акаунта /The page cannot be displayed/, и къде ли още не... Всеки път стискам палци докато се зарежда страницата. Така и не можах да си сваля "Сърцето на амазонката" и затова не се включих в читателския клуб миналата седмица. Сега и с "Тъй желан..." имам проблем.

На тези от вас дето качват книжки, направо не им завиждам когато трябва да изберат къде да ги качат. А и нищо не ми идва наум да предложа за разрешаването на проблема - по скайп става бавно.

Може би в Masters TB или filedropper.com, или dox.bg, просто не знам...

PS.2 Не мрънкам, а просто споделям неволите си с вас.

И ако може заедно да решим какво да правим, мисля че за всички ще е най-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че я имам като необуздани сърца ,но мога да ти кажа със сигурност след почивните дни.Ако е тя няма проблем,ще ти пратя по някакъв начин.

Много благодаря! Очаквам отговора ти с нетърпение :) Като решиш кога, как и защо ми драсни едно лично :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дамата на лорда - Чарлин Крос

П.С.Ако някой има проблеми със свалянето от акаунт, пишете ми от къде можете да сваляте. Ще кача книгата и там, няма проблеми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С.Ако някой има проблеми със свалянето от акаунт, пишете ми от къде можете да сваляте. Ще кача книгата и там, няма проблеми :)

Благодаря за книжлето :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С.Ако някой има проблеми със свалянето от акаунт, пишете ми от къде можете да сваляте. Ще кача книгата и там, няма проблеми :wors:

Mерси Боби, супер си. Тая много исках да я прочета откакто я изпуснах на една сергийка. kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз, Боби постоянно успяваш да ме изненадаш с някоя книжка, за чието съществуване дори не подозирам :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някоя от вас има ли " Сърце за продан " на Шърли Бъзби? Ако я имате пуснете едно линкче, че от акаунт-а нещо не мога да я изтегля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някоя от вас има ли " Сърце за продан " на Шърли Бъзби? Ако я имате пуснете едно линкче, че от акаунт-а нещо не мога да я изтегля.

Заповядай http://dox.abv.bg/files/listtree :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, мила, но ми изписва несъществуващ файл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mерси Боби, супер си. Тая много исках да я прочета откакто я изпуснах на една сергийка. kiss.gif

Благодаря и аз, Боби постоянно успяваш да ме изненадаш с някоя книжка, за чието съществуване дори не подозирам :cool:

Благодаря за книжлето :nono:

За нищо, момичета :wors: Удоволствието е изцяло мое. Още повече, че романа наистина си заслужава- от тези дето те остават без дъх докато ги прочетеш ;) Много жалко, че няма други преведени романи от тази авторка.

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз съм нова тук и само с няколко думи ще се опиша-лудо влюбена в романите на Нора Робъртс! :nono:

Но за съжаление ми е трудно да намеря много от книгите й преведени на български. Това, което виждам в книжарница " Пингвините" е много малко като количество. Набавих си някой от нейните романи, но забелязах, че тя твори още от 80-те, а преведените книги са найстина малко или може би са изчерпани и не са преиздавани... не съм много сигурна, защото все пак следя творчеството й от едва месец и половина. Много ще се радвам на някой файл(няма значение какъв)към нейни преведени книги, :wors: както и на други автори и романи от този стил, стига да не са исторически. Очаквам вие да ме насочите. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз съм нова тук и само с няколко думи ще се опиша-лудо влюбена в романите на Нора Робъртс! :D

Но за съжаление ми е трудно да намеря много от книгите й преведени на български. Това, което виждам в книжарница " Пингвините" е много малко като количество. Набавих си някой от нейните романи, но забелязах, че тя твори още от 80-те, а преведените книги са найстина малко или може би са изчерпани и не са преиздавани... не съм много сигурна, защото все пак следя творчеството й от едва месец и половина. Много ще се радвам на някой файл(няма значение какъв)към нейни преведени книги, :rolleyes: както и на други автори и романи от този стил, стига да не са исторически. Очаквам вие да ме насочите. :whist:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=120720 Разгледай тук, има какво да си харесаш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз съм нова тук и само с няколко думи ще се опиша-лудо влюбена в романите на Нора Робъртс! :D

Но за съжаление ми е трудно да намеря много от книгите й преведени на български. Това, което виждам в книжарница " Пингвините" е много малко като количество. Набавих си някой от нейните романи, но забелязах, че тя твори още от 80-те, а преведените книги са найстина малко или може би са изчерпани и не са преиздавани... не съм много сигурна, защото все пак следя творчеството й от едва месец и половина. Много ще се радвам на някой файл(няма значение какъв)към нейни преведени книги, :rolleyes: както и на други автори и романи от този стил, стига да не са исторически. Очаквам вие да ме насочите. :whist:

Здравей и добре дошла! Като човек ,следящ по-отдавна творчеството на Нора и неин фен, мога да ти дам малко повече инфо. Норчето е написала над 200 книги и продължава да пише като луда. За наша радост почти всичко нейно е превеждано на български, но за съжаление книгите й трудно се намират. Тук ще намериш доста нейни книги - вече сме сканирали повече от половината й творчество. Ето по-нагледно заглавията на български и това което сме сканирали в моя блог Нора - сканиране

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла! Като човек ,следящ по-отдавна творчеството на Нора и неин фен, мога да ти дам малко повече инфо. Норчето е написала над 200 книги и продължава да пише като луда. За наша радост почти всичко нейно е превеждано на български, но за съжаление книгите й трудно се намират. Тук ще намериш доста нейни книги - вече сме сканирали повече от половината й творчество. Ето по-нагледно заглавията на български и това което сме сканирали в моя блог Нора - сканиране

О, много ти благодаря. Аз се превърнах неин фен още от първата прочетена книга("Black hills"), а след това и с великолепната "High noon",а в момента довършвам трилогията й "The circle". Радвам се да чуя, че има много преведени нейни романи. Аз лично доста търсих "Carolina moon", но не я намерих. Много ми харесва, че правят и филми по книгите й, но не са така задълбочени по мое лично скромно мнение. sad.gif Между другото търся "Sanctuarity", но нямам успех с намирането на този филм,а не е от скоро(2001).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, много ти благодаря. Аз се превърнах неин фен още от първата прочетена книга("Black hills"), а след това и с великолепната "High noon",а в момента довършвам трилогията й "The circle". Радвам се да чуя, че има много преведени нейни романи. Аз лично доста търсих "Carolina moon", но не я намерих. Много ми харесва, че правят и филми по книгите й, но не са така задълбочени по мое лично скромно мнение. sad.gif Между другото търся "Sanctuarity", но нямам успех с намирането на този филм,а не е от скоро(2001).

Да ме поправят по-знаещите, ако греша, но мисля, че "Carolina Moon" е всъщност "Брегът на тъмната вода", само не знам дали е сканирана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, време е за следващия пакет редакции..

82 книги в текстови формат

Както знаете, това е временен торент, който след 3 дни ще бъде изтрит, а книгите - разпределени в темата "Линкове към любовни романи".

Така че.. който успял - изтеглил.

Моля не мрънкайте след третия ден, просто търсете книгите в темата с линковете ;)

P.S. Всъщност обяснението го давам заради новите ни попълнения, тъй като те не са запознати все още с практиката на отдел "Редакции".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, време е за следващия пакет редакции..

82 книги в текстови формат

Както знаете, това е временен торент, който след 3 дни ще бъде изтрит, а книгите - разпределени в темата "Линкове към любовни романи".

Така че.. който успял - изтеглил.

Моля не мрънкайте след третия ден, просто търсете книгите в темата с линковете ;)

P.S. Всъщност обяснението го давам заради новите ни попълнения, тъй като те не са запознати все още с практиката на отдел "Редакции".

Йехааааааа 82 парчета. Мале думи нямам, много сте добри. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йехааааааа 82 парчета. Мале думи нямам, много сте добри. :P

Охоу, рекорда ни е 105 наведнъж ;)

Ама скановете като са се установили на някакво ниво около 250 неоправени, че все не можем да наваксамееее..:mad:

Но пък екипа ми е от 17 души.. страхотни са момичетата.. ;)

Абе наваксваме ние все пак.. над 600 книги сме оправили вече :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен...много харесвам вашия форум,макар че рядко пиша...искам да прочета една книга,но не се сещам за заглавието-съвременен любовен роман за крадци,които се състезават един с друг.Ако не се лъжа е на Сандра Браун.Ако някои се сеща за заглавието моля да го сподели.МЕРСИ

Да не би по-скоро да става дума за "Честни илюзии" на Нора Робъртс, ето и резюмето:

"Тя е красива и е наследила особен талант - сръчността на крадец на бижута. Нейното име е Роксана Нувел... Той е ексцентричен красавец на име Люк Калахън. Неговата дарба да освобождава богатите от движимата собственост е не по-малка... Двамата бързо стават партньори - и в престъплението, и в любовта. Но...

Останалото ще научите сами, прелиствайки задъхано страница след страница до края на този великолепен роман!"

Когато го четох преди години, романа много ми хареса ;) .... Иначе съм и почитател на Сандра Браун, но нещо поне към момента не се сещам да съм чела на подобна Тема, но все пак може и да бъркам ;)

Lindsey - съвсем точно "Carolina Moon" е "Брегът на тъмната вода" .... но поне аз не я откривам всред линковете ... може разбира се междувременно да е сканирана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване