Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Аз се сещам за една книга с двама крадци, но е на Нора Робъртс. Казва се "Честни илюзии", ако не се лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, много ти благодаря. Аз се превърнах неин фен още от първата прочетена книга("Black hills"), а след това и с великолепната "High noon",а в момента довършвам трилогията й "The circle". Радвам се да чуя, че има много преведени нейни романи. Аз лично доста търсих "Carolina moon", но не я намерих. Много ми харесва, че правят и филми по книгите й, но не са така задълбочени по мое лично скромно мнение. sad.gif Между другото търся "Sanctuarity", но нямам успех с намирането на този филм,а не е от скоро(2001).

Първите на Нора, които прочетох, бяха три от Макгрегър, но при мен стана постепенно, с течение на времето. На мен лично ми харесват повече поредиците й, макар че и самостоятелните й романи са доста силни. Относно филмите й аз доста съм се ровила за филма й от 2001, но така й не го намерих. Може би ще ти е интересно да прочетеш коментарите относно него в блога: http://www.kaldata.c...&showentry=5175

Lindsey - съвсем точно "Carolina Moon" е "Брегът на тъмната вода" .... но поне аз не я откривам всред линковете ... може разбира се междувременно да е сканирана

Книгата все още не е сканирана, но е поета за сканиране

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се намърдам, сред феновете на Нора. Не съм изчела всичко нейно, но нататък вървя. Всичките й поредици, без "Родена" и тази отпоредицата на "Магьосницата" съм ги отепала. Сега мъча да претопя "В смъртта". Самостоятелните книги също почти съм ги изчела, макар, че признавам поредиците й ми са слабост. Особено сега докато излезе последната от "Знака на седемте" ще бъда много щастлива. Жалко е, че Нора има толкова малко исторически романи, "Бунтът" ми е един от любимите, и се вижда, че и в историческите също е силна както във съвременните. Ако ни изненада с една историческа поредица, няма да има по-щастлива от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си призная не съм чела много книги на Нора Робъртс, единствената за кояо се сещам в момента е " Въглени в мъртвата пепел ". Страхотна книга, умело поднесен сюжет, който държи в напрежение до последните страници :cool: А тъй като съм фен на историческите романи, да попитам, " Бунтът " има ли я сканирана?

Редактирано от juji83 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galeto,добре дошла и от мен-още един ненормален фен на Нора.

Мерси :angry:

Ама какво нещо е зарибяването... :):cool: , а скоро започвам в университет и няма да имам толкова време да чета книги и направо ... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си призная не съм чела много книги на Нора Робъртс, единствената за кояо се сещам в момента е " Въглени в мъртвата пепел ". Страхотна книга, умело поднесен сюжет, който държи в напрежение до последните страници :cool: А тъй като съм фен на историческите романи, да попитам, " Бунтът " има ли я сканирана?

Дам има я сканирана. Виж тук http://account-co.net/torrents-details.php?id=2564 я има с другите кнгии от поредицата й.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам има я сканирана. Виж тук http://account-co.net/torrents-details.php?id=2564 я има с другите кнгии от поредицата й.

Благодаря ти :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много се извинявам, че влизам така, по между другото във форума, но искам да ви питам нещо. Някой знае ли коя е първата книга от серията за Малори, че най - накрая и аз реших да ги прочета тия книги и искам да запозна от началото :salad:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман:

"Прегръдката на вълка" - Гейл Линк

Току що е прочетох. Купих си я Когато бях на море и много ми хареса.Препоръчвам я на всеки който не я е чел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що е прочетох. Купих си я Когато бях на море и много ми хареса.Препоръчвам я на всеки който не я е чел.

Аз също съм я чела, страхотна книга :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах една от приемливите екранизации на "Джейн Еър" та си мислех

че не е лоща идея за сканиране А от Шарлот Бронте естествено прехвръкнах и към Емили

с нейните Брулени хълмове.Малко по-мрачни са тия книги,но и там има много красиви и затрогващи моменти

Тя мойта работа малко "казвам ти дъще,сещай се снахо" но аз не мога -ни техника, ни умения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах една от приемливите екранизации на "Джейн Еър" та си мислех

че не е лоща идея за сканиране А от Шарлот Бронте естествено прехвръкнах и към Емили

с нейните Брулени хълмове.Малко по-мрачни са тия книги,но и там има много красиви и затрогващи моменти

Тя мойта работа малко "казвам ти дъще,сещай се снахо" но аз не мога -ни техника, ни умения

Това са класики и отдавна вече ги има в интернет пространството. Пример: Емили Бронте и Шарлот Бронте :)

П.С. Но няма лошо, двете с Gael бяхме натъкмили "Джейн Еър" за сканиране. Добре, че се усетихме в посления момент да проверим в нета, че иначе щях да си създам допълнителна работа. :cool:

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой Принца на удоволствието на Рене Рошел?

Скъпа,има го в темата с линковете.

И в Мастерс

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, приятно четене на 3 съвременни любовни романа, фотографирани от мен,а редактирани от Xesi/ благодаря за търпението и труда, Xesi/.

Сюзън Елизабет Филипс – Избрах за теб

Елизабет Адлър – Сега или никога

Джейн Ан Кренц – Дълбоки води

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, приятно четене на 3 съвременни любовни романа, фотографирани от мен,а редактирани от Xesi/ благодаря за търпението и труда, Xesi/.

[url=http://account-co.net/torrents-details.php?id=2857]...

Не са редактирани, pdf-и са си. Аз само се правих на строг ментор по отношение на качеството на снимките..

По-скоро поздравление на теб за търпението и заснимането по много пъти, докато се получи добро качество :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета!

Имам проблем: не мога да сваля "Ангел в мрамора" на Илейн Кофман от акаунта или ми дава несъществува този торент или отваря друга книга.

Може ли някой да ми помогне?

Благодаря предварително;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета!

Имам проблем: не мога да сваля "Ангел в мрамора" на Илейн Кофман от акаунта или ми дава несъществува този торент или отваря друга книга.

Може ли някой да ми помогне?

Благодаря предварително;)

Мила, това е един от торентите с книги, който беше изтрит от акаунт поради техническите проблеми на тракера. Ще гледам малко по-късно тази вечер да я кача книжката пак, заедно с "Целувката на принца" и "Сърце в изгнание". :)

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета!

След много дълга пауза нова книжка от мен:

Опасен огън – Нора Робъртс

Линка за сваляне http://4storing.com/w9yoa8/1f03226ac7060d1d6e981330b44d403d.html

Съжалавям за качеството, но т.к. от известно време няма фотоапарат и днес ми попадна на разположение един служебен скенер и аз се възползвах.

Отново се извинявам за качеството, но това е най-доброто което мога за сега.

Редактирано от silvyy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване