Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Благодаря за новите книги, особено за съвремените. kiss.gif Тази на Дороти Гарлок- Любов завинаги ми изглежда интересна :)

Редактирано от djeni_993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

И аз да поблагодаря за книжките.Препоръчвам ви горещо тази на Катрин Стоун-лекарска (подобна на "Крадец на сърца),а главните са колеги.Който е чел нещо от авторката знае, какво да очаква-сърцераздирателна драма(в добрия смисъл).

"Обещания" на Катрин Стоун е като 1-ва книга на "Крадец на сърца". В нея като втора сюжетна линия се проследява любовта между Стивън Шеридан и Кристин. Голям мерак ми беше да опитам френската лучена супа, с която Кристин гощава доктора при първото му гостуване. И защото не знаех как ще се получи ако аз си я приготвя, не рискувах, а при едно ходене на ресторант си я поръчах да я опитам. Може би, ако любим човек я приготви и аз щях да пея дитирамби колко е вкусна, но в ресторанта...амиии... супа, като супа... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да пусна ново книжле, тази вечер най-накрая го сканирах. И се извинявам, че го забавих толкова, уж го бях обещала за края на Септември, но уви, появиха се непредвидени ангажименти. Препоръчвам книгата, една от любимите ми. :questions:

Вирджиния Хенли - Лудетина

Приятно четене! :cool:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за новите книжки :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейййй, страхотни сте, многооооо благодаря за невероятните книги. Продължавайте все така :ph34r::P:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Обещания" на Катрин Стоун е като 1-ва книга на "Крадец на сърца". В нея като втора сюжетна линия се проследява любовта между Стивън Шеридан и Кристин. Голям мерак ми беше да опитам френската лучена супа, с която Кристин гощава доктора при първото му гостуване. И защото не знаех как ще се получи ако аз си я приготвя, не рискувах, а при едно ходене на ресторант си я поръчах да я опитам. Може би, ако любим човек я приготви и аз щях да пея дитирамби колко е вкусна, но в ресторанта...амиии... супа, като супа... :)

Чак сега разбрах,че са свързани.А пък това за дитирамбите си е така.Всичко си зависи от човека и момента.

Хмм,оказва се ,че и "Лудетина " съм я чела в далечния ми пубертет.Много ми хареса тогава.Интересно как ще е сега?Тези дни ще я поразлистя пък ще видим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да пусна ново книжле, тази вечер най-накрая го сканирах. И се извинявам, че го забавих толкова, уж го бях обещала за края на Септември, но уви, появиха се непредвидени ангажименти. Препоръчвам книгата, една от любимите ми.

Приятно четене!

и аз много обичам тази книжка а дали втората "The Border Hostage" я има преведена? или ако някой от четящите в оригинал знае за какво иде реч да сподели

благодаря за положения труд на всички "пчелички" и хубавите книги които подбират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да пусна ново книжле, тази вечер най-накрая го сканирах. И се извинявам, че го забавих толкова, уж го бях обещала за края на Септември, но уви, появиха се непредвидени ангажименти. Препоръчвам книгата, една от любимите ми.

Приятно четене!

и аз много обичам тази книжка а дали втората "The Border Hostage" я има преведена? или ако някой от четящите в оригинал знае за какво иде реч да сподели

благодаря за положения труд на всички "пчелички" и хубавите книги които подбират

а къде е книжката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за книжките..СТРАХОТНИ са.Някой случайно да има в своята бибилиотека "Златната паяжина " на Маскин Бари на издтелство Бард.Това е най-готината книжка на света.Но аз като едно :wors: не мога да я намеря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да пусна ново книжле, тази вечер най-накрая го сканирах. И се извинявам, че го забавих толкова, уж го бях обещала за края на Септември, но уви, появиха се непредвидени ангажименти. Препоръчвам книгата, една от любимите ми. ;)

Приятно четене! :clap:

Много, много, много ти благодаря! :) Откакто прочетох "Прелъстен" Вирджиния Хенли ми стана една от любимките и много искам да прочета и тази нейна книга :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за книжките..СТРАХОТНИ са.Някой случайно да има в своята бибилиотека "Златната паяжина " на Маскин Бари на издтелство Бард.Това е най-готината книжка на света.Но аз като едно :) не мога да я намеря

Имам я, мила, но за съжаление не е с мен. Максин Бари ми е една от любимките. В списъка ми за преснимане са други 2 нейни книжки "Карибски нощи" и "Огън и лед". Само чакам да се оправи времето, че сега е много мрачно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

първо искам да се извиня, че толкова много забавих последните книжки от поредицата "В Смъртта" (последните месец- два обаче бяха ... :cool:). Обещавам да кача и предпоследната издадена до другата седмица. За съжаление още не съм се сдобила с последната, и ако никой не я качи, когато си я купя ще кача и нея.

А също така искам да благодаря за качените книжки, някой бяха голяма изненада за мен.

А ето и линк за Родени в смъртта - http://dox.bg/files/dw?a=375c2c93b1

Приятно четене !

ПС: Гане, мила, :speak: може ли да те помоля да я качиш при останалите торенти от поредицата :help:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да пусна ново книжле, тази вечер най-накрая го сканирах. И се извинявам, че го забавих толкова, уж го бях обещала за края на Септември, но уви, появиха се непредвидени ангажименти. Препоръчвам книгата, една от любимите ми. :)

Приятно четене! ;)

БЛАГОДАРЯ МНОГО!

ПРИЯТЕН И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли някакво мнение за книгите на Джаки Колинс? Аз започнах "Смъртоносна съблазън" и честно казано не знам дали да я дочитам. Като цяло ми се струва интересна, но на моменти има доста грубички изрази и не до там приятни герои...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа,да попитам челите книгите за сем Донован,кой е Лиъм Донован?И има ли някой четвъртата книга от поредицата "Наследството на Донован"?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лиъм е някакъв братовчед на останалите трима от поредицата. В момента довършвам превода на книгата за него. Надявам се скоро да е на разположение, след като мине надлежна редакция, разбира се. Иначе книгата я имам на английски. Ако искаш мога да ти я изпратя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лиъм е някакъв братовчед на останалите трима от поредицата. В момента довършвам превода на книгата за него. Надявам се скоро да е на разположение, след като мине надлежна редакция, разбира се. Иначе книгата я имам на английски. Ако искаш мога да ти я изпратя.

Чудесно е,че се превежда,тъй като с английския не съм достатъчно напред. :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един линк за Нощи в бяла коприна на Линда Кейджо

http://dox.bg/files/dw?a=732b81f7bd

Моля, някой ако може да го качи в account-co.net

Редактирано от an8 (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Най сетне след тоооллкова дълга според мен раздяла съм отново тук - липсвахте ми

Все още не съм смогнала да прочета всичко изписано докато ме нямаше (всъщност бях тук но в работа и в къщи имах много натоварени дни и заради това не можах да се включвам в дискусиите и темите ще се старая да наваксам :yanim:)

Много, ама много ви БЛАГОДАРЯ за всички качени книжки, Страхотни сте - както винаги :hush::whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Започнах да чета Завръщането на Рейф на Нора Робъртс, но pdf-файла е с много лошо качество.

Дали има книгата някъде в текстов формат?

Благодаря предварително!

Благодаря за всички книги на Нора Робъртс, които сканирате и качвате! :whist::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Започнах да чета Завръщането на Рейф на Нора Робъртс, но pdf-файла е с много лошо качество.

Дали има книгата някъде в текстов формат?

...

Няма и няма и да има, докато не се сканира повторно.

За съжаление, книгата е невъзможна за обработка в текст в настоящия си вид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един линк за Нощи в бяла коприна на Линда Кейджо

http://dox.bg/files/dw?a=732b81f7bd

Моля, някой ако може да го качи в account-co.net

Благодарности, мила kiss.gif Извинявам се за късното включване. Ето книжката и на торент: :angry:

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3161

Редактирано от bobych (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности, мила kiss.gif Извинявам се за късното включване. Ето книжката и на торент: :)

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3161

Много благодаря :-)

Веднага се заемам с още една. Малко съм бавна още ,но вече се справям по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване