Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Днес си купих една Арлекинка настаро,но се оказа ,че и липсват последните страници. Всъщност не знам точно колко строници ги няма. Книгата е Жадувано щастие на Кей Грегъри, арлекин романс. Ако някой я има може ли да ми каже кой номер е последната страница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Днес си купих една Арлекинка настаро,но се оказа ,че и липсват последните страници. Всъщност не знам точно колко строници ги няма. Книгата е Жадувано щастие на Кей Грегъри, арлекин романс. Ако някой я има може ли да ми каже кой номер е последната страница.

До колкото си спомням едновремешните малки арлекини винаги бяха по 154 страници.Е,може и да бъркам .

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням едновремешните малки арлекини винаги бяха по 154 страници.Е,може и да бъркам .

Арлекините "Страст" и "Романс" са по 154 страници

Арлекините "Изкушение" са по 186 страници

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей,излиза третата книга за принцесите на Кристина Дод.Мисля,че си заслужава,но някой има ли втората за най-малката сестра?Трябва да е излезнала,но не съм я срещала по сергиите и книжарниците.

Втората не е издадена на бг. От "Ирис" нещо са объркали реда на пускане, може би защото и двете книги са от 2006-та година... не че е нещо ново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен,дълго време ме нямаше,защото компютара ми бе развален и нямах време да го оправя,вече съм тук и ще помагам с каквото мога :clap:

Аз имам книгата и последната страница на "Жадувано щастие" е стр.138

Редактирано от margc (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,знам че ще ви помоля за нещо трудноизпълнимо,но от няколко дни постоянно си мисля за една книга, която съм чела може би преди повече от 5-6 години. Не си спомням нито автор, нито заглавие. 70% съм убедена, че е Harlequin,а другите 30% ще заложа на заглавието :yanim: нещо от типа на "това е моето бебе"

Става съпрос за съвсем непознати мъж и жена, които имат една и съща цел, а именно да имат бебе. Тя се подлага на изкуствено оплождане и по погрешка използват неговата сперма. Тя мисли, че ще е самотна майка и е свикнала с идеята, а той мисли,че ще е самотен баща, платил на момиче да износи детето и очаква от него да живее в стая в апартамента му. Когато му съобщават за допуснатата грешка, той издирва жената,която очаква неговото бебе и започват да спорят кой има права над бебчето.

Та това са спомените ми, а сега следва и молбата ми..ако случайно някоя от вас си спомня коя е тази книга..го моля да ми помогне :)

Книгата е на Арлекин"Страст"-"Това е моето бебе!".Аз имам книгата и ще направя всичко възможно да бъде скоро сканирана ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е на Арлекин"Страст"-"Това е моето бебе!".Аз имам книгата и ще направя всичко възможно да бъде скоро сканирана :(

Оле мила, много ще съм ти благодарна. Звучи ми страшно интересна. Всички книги в които има бебче ги обожавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ за име и автор на книга - от историческите любовни романи на Ирис и Бард,доколкото помня, мъжът е художник и периодично изпада в някакви черни мрачни настроения,а момичето го смятат за безцветна сива мишка,но се влюбват и тя му става муза.... :(:wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ за име и автор на книга - от историческите любовни романи на Ирис и Бард,доколкото помня, мъжът е художник и периодично изпада в някакви черни мрачни настроения,а момичето го смятат за безцветна сива мишка,но се влюбват и тя му става муза.... :wors::wors::wors:

Ако не се лъжа книгата е на Бард - Потретът от Мегън Чанс. Може и да греша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ за име и автор на книга - от историческите любовни романи на Ирис и Бард,доколкото помня, мъжът е художник и периодично изпада в някакви черни мрачни настроения,а момичето го смятат за безцветна сива мишка,но се влюбват и тя му става муза.... :wors: :wors: :wors:

Това определено е Портретът на Меган Чанс, много добре я знам ;) обичам я тази книжка, нищо че не е от типичните любовни романи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета! Искам да ви попитам дали някоя от вас е почитателка на жанра "чиклит"? И дали имате следните авторки и заглавия : Джейн Грийн-"Джемайма", Мишел Пилоу- "Опасно привличане", Александра Потър - "Ако върнеш времето назад" и др. автори от този жанр.

Ще съм много благодарна, ако имате от посочените заглавия и ги сканирате! Направо ще ви обожавам :cant believe:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е на Арлекин"Страст"-"Това е моето бебе!".Аз имам книгата и ще направя всичко възможно да бъде скоро сканирана :yanim:

нямаш представа как ме зарадва ..наистина. Благодаря ти много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, май не съм попитала на правилното място ;) Ще си пренасоча въпроса към "Желани линкове" :D

Здравейте отново! Ще ми се и аз да допринеса за обогатяването на библиотеката ни от любовни романи, но нямам скенер sad.gif Ако някой изяви желание, утре ще направя списък на книгите, и ще ми е готино, че и аз съм допринесла с нещо :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, май не съм попитала на правилното място :) Ще си пренасоча въпроса към "Желани линкове" :eek:

Здравейте отново! Ще ми се и аз да допринеса за обогатяването на библиотеката ни от любовни романи, но нямам скенер sad.gif Ако някой изяви желание, утре ще направя списък на книгите, и ще ми е готино, че и аз съм допринесла с нещо :)

Винаги приветстваме нови колекции от книги, така че давай смело със списъка. А щом нямаш скенер, може да се намери някой от твоя град с нужната техника и желание, така че няма да е лошо и да споделиш от къде си. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги приветстваме нови колекции от книги, така че давай смело със списъка. А щом нямаш скенер, може да се намери някой от твоя град с нужната техника и желание, така че няма да е лошо и да споделиш от къде си. ;)

Тъй като си преместих въпроса в "Желани линкове" :) , където споменах, че съм от Пазарджик - въобще не се усетих, че тук забравих да го спомена ;) По-късно днес ще направя списъка, и ако има някой от моя град, с удоволствие ще му предам книжките си, за да ги сканира :yanim: Имам и от историческите любовни романи, но по-голямата част, да не кажа всички, вие вече сте ги качили, така че в тази област няма да мога да помогна :) Много ще се радвам, ако някоя от вас е от Пазарджик или около него :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте на всички,след дълго отсъствие заради развален компютър :mad: се завърнах и аз ,радвм се да видя нови хора във форума,с всеки ден растем повече и повече :lol6: и благодря за всички нови книжки :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте..снимала съм 2 книжки made in usa,но не знам как да ви ги кача...ако някой може да ми обясни или да му ги изпратя да го направи ще бъда благодарна...извинявам се ако мястото на въпроса ми не е тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте..снимала съм 2 книжки made in usa,но не знам как да ви ги кача...ако някой може да ми обясни или да му ги изпратя да го направи ще бъда благодарна...извинявам се ако мястото на въпроса ми не е тук

Здравей!

Точно тук е мястото. :) Книжките обикновено качваме в торент тракера http://account-co.net . От тук: http://account-co.net/torrents-search.php?search=how+to+do+torrent&cat=21&incldead=0〈=0 може да изтеглиш клипче с обяснение как се създава и качва торент. А ако предпочиташ може да ми изпратиш файловете, по скайп примерно и аз да се заема.

П.П. И да пусна актуализирания списък на Поля с книжките за продажба. Продадоха се някои заглавия, та обновяваме.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Искам да попитам знаете ли как е оригиналното заглавие на "Звезден прах" на Даяна Палмър и коя година е издадена?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така - направих списъчето ;) Разделила съм го на две части : първата съдържа любовни, книги от жанра "чиклит"... Втората част е друг жанр - предимно криминале - лично аз страшно се кефех, когато ги прочетох :) Ще се радвам, ако някой изяви желание да ги сканира :)

Александра Потър. Без гордост и предразсъдъци

Аманда Браун, Джанис Уебър. Училище за един милиард долара

Джейн Ан Кренц. Горещи следи

Джейн Ан Кренц. Клада от страсти

Джейн Ан Кренц. Невинни лъжи

Джейн Ан Кренц. Скрити таланти

Джейн Фийдър. Лисицата

Емили Грифин. Нещо назаем

Кара Локуд. И да, и не

Лорън Логстед и др. Това е чиклит

Луиз Бегшоу. Дяволът в теб

Луиз Бегшоу. Работещи момичета

Луиз Бегшоу. Родена в понеделник

Луиз Бегшоу. Родена във вторник

Луиз Бегшоу. Филмът

Мариан Кийс. Суши за начинаещи

Марлис Мелтън. Набелязана мишена

Марлис Мелтън. Не ме забравяй

Мейв Харън. Материал, подходящ за съпруг

Мейв Харън. Сексапилната

Софи Кинсела. Пожелай ми слънчогледи

Тереза Мадейрос. Отмъстителят

Тереза Мадейрос. Твой завинаги

Тес Геритсън. Грешникът

Тес Геритсън. Чиракът

Александра Маринина. Жертвата неизвестна

Александра Маринина. За всичко се плаща

Александра Маринина. Мъжки игри

Александра Маринина. Призрачна музика

Даря Донцова. Зъболекарите също плачат

Даря Донцова. Опасни наследници

Даря Донцова. След всички зайци

Даря Донцова. Стрихнин и йоркширски териери

Джефри Арчър. Нито пени повече, нито пени по-малко

Джефри Арчър. Аферата Ван Гог

Джефри Арчър. Въпрос на чест

Джефри Арчър. Професионалистът

Джефри Арчър. Синове на съдбата

Джефри Арчър. Соломоново решение

Джефри Арчър. Търговецът

Джефри Арчър. Четвъртата власт

Майкъл Конъли. Ехопарк

Майкъл Конъли. Трафик

Матю Райли. Шестте свещени камъка

Хавиер Сиера. Египетската тайна на Наполеон

Хавиер Сиера. Синята дама

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книга, за която се изказаха доста негативни мнения, но пък, която на мен лично много ми харесва.

Непокорна страст

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lindsey,нещо не мога да се оправя...къде да ти ги изпратя...моят skype e nev4ooo ..като за

първи път ще ми простите за качеството...утре ще пробвам да снимам още 2-3 книжки :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книга, за която се изказаха доста негативни мнения, но пък, която на мен лично много ми харесва.

Непокорна страст

Ели, благодарности за книжката, мила kiss.gif

Хайде и от мен още един исторически любовен роман:

"Корона на славата" на Евелин Роджърс

Така - направих списъчето :wub: Разделила съм го на две части : първата съдържа любовни, книги от жанра "чиклит"... Втората част е друг жанр - предимно криминале - лично аз страшно се кефех, когато ги прочетох :) Ще се радвам, ако някой изяви желание да ги сканира ;)

Александра Потър. Без гордост и предразсъдъци

Аманда Браун, Джанис Уебър. Училище за един милиард долара

Джейн Ан Кренц. Горещи следи

Джейн Ан Кренц. Клада от страсти

Джейн Ан Кренц. Невинни лъжи

Джейн Ан Кренц. Скрити таланти

Джейн Фийдър. Лисицата

Емили Грифин. Нещо назаем

Кара Локуд. И да, и не

Лорън Логстед и др. Това е чиклит

Луиз Бегшоу. Дяволът в теб

Луиз Бегшоу. Работещи момичета

Луиз Бегшоу. Родена в понеделник

Луиз Бегшоу. Родена във вторник

Луиз Бегшоу. Филмът

Мариан Кийс. Суши за начинаещи

Марлис Мелтън. Набелязана мишена

Марлис Мелтън. Не ме забравяй

Мейв Харън. Материал, подходящ за съпруг

Мейв Харън. Сексапилната

Софи Кинсела. Пожелай ми слънчогледи

Тереза Мадейрос. Отмъстителят

Тереза Мадейрос. Твой завинаги

Тес Геритсън. Грешникът

Тес Геритсън. Чиракът

Александра Маринина. Жертвата неизвестна

Александра Маринина. За всичко се плаща

Александра Маринина. Мъжки игри

Александра Маринина. Призрачна музика

Даря Донцова. Зъболекарите също плачат

Даря Донцова. Опасни наследници

Даря Донцова. След всички зайци

Даря Донцова. Стрихнин и йоркширски териери

Джефри Арчър. Нито пени повече, нито пени по-малко

Джефри Арчър. Аферата Ван Гог

Джефри Арчър. Въпрос на чест

Джефри Арчър. Професионалистът

Джефри Арчър. Синове на съдбата

Джефри Арчър. Соломоново решение

Джефри Арчър. Търговецът

Джефри Арчър. Четвъртата власт

Майкъл Конъли. Ехопарк

Майкъл Конъли. Трафик

Матю Райли. Шестте свещени камъка

Хавиер Сиера. Египетската тайна на Наполеон

Хавиер Сиера. Синята дама

Винаги се радваме на нови попълнения :biggrin: Ако позволиш само да отбележа, че книгите на Тереза Медейрос вече са сканирани, а "Лисицата" е в моя списък за скан. Но тези книжки на Александра Маринина, ако случайно се сканират с удоволствие бих прочела. Отдавна й се чудя на тази авторка дали да си купя книгите й kiss.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла,Stefanika!За съжаление нямам скенер,а и моите дето ме чакат не знам кога ще намеря време. sad.gif

Гледам ,че имаш доста на Луиз Бегшоу(често я срещам по книжарниците,а тук нямаме и една нейна книга),та се чудех можеш ли да кажеш нещо повече за книгите й.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Непокорна страст

Мерси, мила, мислех да я сканирам, но ти ме отменяш в случая. :wors:

Боби, благодарности и на теб за новото книжле, което естествено нямам. Но поне съм чувала, преди време го изпуснах в един он-лайн търг. :P

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване