Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Дами, трябва ми инфо за Елизабет Лоуел - "Извън закона" - издателство, преводачи и т.н.

P.S. Ели ми изпрати страничките на "Кристално сърце", така че книжката е оправена вече :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Може ли да помоля,този който се е заел със задачата да сканира Прелъстен на Хенли да измести книжката по напред в списъка,много ми се иска да я прочета ;) ако няма други спешни"желания"и ако не представлява проблем,благодаря предварително :cool:

сабрина-надя брайд-http://4storing.com/lv3e7m/8345f16c4ace8959b37e892894f3d76a.html Ако някой може да го качи на торент.

само на мен ли ми дава изчерпан трафик

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля,този който се е заел със задачата да сканира Прелъстен на Хенли да измести книжката по напред в списъка,много ми се иска да я прочета :) ако няма други спешни"желания"и ако не представлява проблем,благодаря предварително ;)

Книгата е сканирана отдавна и дори е минала редакция! :cool:

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3301

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сабрина

Ето ви я книжката като торент - само Боби довечера да я сложи в поста си с линковете.

Да, мила, само да се прибера от работа и веднага ще я добавя. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета препоръчайте някоя книжка,в която са намесени бижута,крадци и ако е съвременна ще е супер.Нещо на тая вълна ми се чете.Ако не се сещате любов и спорт пак ще свърши работа.Мерси много предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета препоръчайте някоя книжка,в която са намесени бижута,крадци и ако е съвременна ще е супер.Нещо на тая вълна ми се чете.Ако не се сещате любов и спорт пак ще свърши работа.Мерси много предварително wink.gif

Ами щом говорим за бижута, крадци и любов накуп се сещам първо за "Честни илюзии" на Нора Робърдс. Или "Море от обърнати сърца" пак на нея, но във втората вместо бижута, май имаше статуетки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета препоръчайте някоя книжка,в която са намесени бижута,крадци и ако е съвременна ще е супер.Нещо на тая вълна ми се чете.Ако не се сещате любов и спорт пак ще свърши работа.Мерси много предварително :)

На Елизабет Лоуъл - Седемте гряха,Нефритовият остров и и като Ан Максуел - Диамантеният тигър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора мисля да почвам на Джоана Линдзи "Наследникът" кажете нещо за нея, аз по прнцим много харесвам нейните книги, но малко чуждо мнение и от полза винаги. :pills:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора мисля да почвам на Джоана Линдзи "Наследникът" кажете нещо за нея, аз по прнцим много харесвам нейните книги, но малко чуждо мнение и от полза винаги. wink.gif

Хич не се колебай. Книгата е много хубава, една от любимите ми на Джоана. Общо взето се разказва за един "наследник", когото двамата му дядовци се опитват да оженят за да продължи рода. И както става обикновенно - избранницата не му хареса и той се влюби в съседското момиче - Сабрина. Тя е много приятна, забавна и всички много обичат да общуват с нея но заради някакъв стар семеен скандал и глупави клюки по неин адрес остава неомъжена. И така докато двамата си общуват приятелски, се влюбват. Има интриги, отвличане, предателство и много романтични моменти.

Надявам се да ти хареса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора мисля да почвам на Джоана Линдзи "Наследникът" кажете нещо за нея, аз по прнцим много харесвам нейните книги, но малко чуждо мнение и от полза винаги. :pills:

Наследника й е една от най-хубавите книги, макар, че тя Джоанка съм чела само 2 не много интересни от нея. Ама от сега те предупреждавам, гледай да не намразиш Офелия. Тя е главната героиня в "Чаровникът който я укроти", там ще се разбере що се е държала гадно, но първите впечатления са всичко. Затова имай едно наум, като четеш, че Офелия не е зла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ще имам едно на ум за Офелия, даже добре че ми каза че много се паля като чета или гледам нещо и съм сигорна че щях да я намразя, но сега ще се опитам да не е чак толкова много. :pills:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора мисля да почвам на Джоана Линдзи "Наследникът" кажете нещо за нея, аз по прнцим много харесвам нейните книги, но малко чуждо мнение и от полза винаги. :rolleyes:

прочела сам всички книги на Джоана Линдзи и сам и голяма фенка единствена която не ме грабна e "Наследникът"

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочела сам всички книги на Джоана Линдзи и сам и голяма фенка единствена която не ме грабна e "Наследникът"

Тук ме изуми тотално?! Искаш да кажеш, че "Само ти" те е грабнала повече от "Наследника"?!

"Наследникът" е една от първите на авторката, които прочетох, купих си я още при издаването, в зората на читателската ми кариера за този жанр. От тогава е сред любимите ми, свежа, забавна и романтична. Поне аз така я виждам. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, трябва ми инфо за Елизабет Лоуел - "Извън закона" - издателство, преводачи и т.н.

Моля ви, вижте из библиотеките си за книжката, че не мога да приключа без тези данни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ще имам едно на ум за Офелия, даже добре че ми каза че много се паля като чета или гледам нещо и съм сигорна че щях да я намразя, но сега ще се опитам да не е чак толкова много. :rolleyes:

Няма как да не я намразиш.Обаче после ще й простиш глупостите.

И на мен не ми направи кой знае какво впечатление.За Офелия ми хареса повече.

Моля ви, вижте из библиотеките си за книжката, че не мога да приключа без тези данни.

Издателството е "Арлекин България" ЕООД

Издадена е в София,1995 година.

Превод:Сия Борисова

Редактор:Марияна Василева

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съгласна съм с marsei този "Наследник" нещо не ме грабна ,много-много не знаеше какво иска, мекушавичък такъв

по-лошо и книжката за Офелия е изсмукана от пръстите като сюжет Обаче стила не коментирам.Джоанката е ненадмината в остроумния диалог и живото описание

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съгласна съм с marsei този "Наследник" нещо не ме грабна ,много-много не знаеше какво иска, мекушавичък такъв

по-лошо и книжката за Офелия е изсмукана от пръстите като сюжет Обаче стила не коментирам.Джоанката е ненадмината в остроумния диалог и живото описание

Напълно съм съгласна! По принцип Джоана няма лоши книги - та аз се влюбих в този жанр, след като прочетох "Покорителят" :wors: Но "Наследникът" наистина ми се стори слаба книга, но от всичко написано от нея, само тази книга и "Само ти" не ми допаднаха sad.gif Но всеки писател си има и слаби периоди - това е напълно нормално според мен ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна! По принцип Джоана няма лоши книги - та аз се влюбих в този жанр, след като прочетох "Покорителят" :angry: Но "Наследникът" наистина ми се стори слаба книга, но от всичко написано от нея, само тази книга и "Само ти" не ми допаднаха sad.gif Но всеки писател си има и слаби периоди - това е напълно нормално според мен :blink:

Маа сте и вие лоши. Ще откажете момичето да я чете. Не сте й вникнали в историята. Много си е хубава книга. Виж за "Само ти" съм съгласна на 100%. Най ама най-лошата книга на Джоана. Пича хич го няма, главната беше по-голям мъж от главния. Ужас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък "Само ти " ми хареса :angry: докато "Наследникът" не.

Редактирано от MariTe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маа сте и вие лоши. Ще откажете момичето да я чете. Не сте й вникнали в историята. Много си е хубава книга. Виж за "Само ти" съм съгласна на 100%. Най ама най-лошата книга на Джоана. Пича хич го няма, главната беше по-голям мъж от главния. Ужас.

И на мен не ми хареса " Само ти ". Определено най-слабата книга на Джоана. А пък наследника както написа Ralna е хубава книга :angry:, заслужава си да се прочете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка от нас различно е възприела "Наследникът" :) В това няма лошо, но май наистина е най- добре да си я прочете, за да си изгради мнение :) Аз все пак заставам зад думите си, но на sinichko пък може да й допадне ;) Все пак приятно четене :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване