Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Тихи, Като древна богиня от розовите романчета ли е? Защото мисля, че имам такъв розов роман, ако е той ще я поема. :clap:

Дамм, от розовите е, дето са с надслов: Made in USA. Отбелязвам си, че ще я поемеш ти :help:

"Кристален пламък" ще го щракна.Просто нямам как в момента,но при първа възможност ще го почна.

Добре, мила, записвам я на твоя сметка:cool:

Гането ми обеща Вики Люис Томпсън – Порив, Джена Райън - Посетителят, Ирис Йохансен - Вихрената годеница kiss.gif

Списъка е отредактиран отново, каквото е останало, все още не е поето..:huh:

Пускам го и тук:

Деби Макомбър - Ангелски очи

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кранц - Радост

Дженифър Грийн - Шеметен танц

Ирис Йохансен - Вихрена страст

Линда Хауард - Сенки от мрака

Мери Портърфийлд - Цвете на пустинята

Нора Кейд - Ще те накарам да се влюбиш

Нора Робъртс - Завръщането на Рейф

Пат Далтън - Близо до изгрева

Тифани Уайт - Не си го помисляй дори

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

За почитателките на невероятната Джейн Остин, поредния роман, предоставен най-любезно от издателство "Мърлин". Този път романът е за самия живот на тази неостаряваща авторка :rolleyes:

"Животът на Джейн Остин"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета "Като древна богиня " съм го снимала и го има в раздел любовни романи made in usa :)

За съжаление качеството на заснимане не позволява преобръщане на pdf-а в текст, мила, затова търся повторно сканиране.. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, пускам ви списък на невъзможните за обработка в текст сканове и силно се надявам, че някоя от вас, която ги има, ще ги сканира повторно (сравнително качествено), за да могат да се обработят.

Подчертавам че не е спешно, все пак имаме още над 200 книги за обработка, но просто тези книги са направо невъзможни, освен да се препишат изцяло.. а не мисля, че някоя от редакторките (включително и аз) би се заела с това.

И една лична молба.. Наистина ми се иска "Лунна красавица" да мога да я обработя.. Книжката страшно ми харесва..

Деби Макомбър - Ангелски очи

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кранц - Радост

Дженифър Грийн - Шеметен танц

Ирис Йохансен - Вихрена страст

Линда Хауард - Сенки от мрака

Мери Портърфийлд - Цвете на пустинята

Нора Кейд - Ще те накарам да се влюбиш

Нора Робъртс - Завръщането на Рейф

Пат Далтън - Близо до изгрева

Тифани Уайт - Не си го помисляй дори

Джейн Ан Кранц - Радост и Нора Робъртс - Завръщането на Рейф ги имам сканирани... даже съм си ги теглила от тук. мога да ти ги пратя ако искаш. само ми пиши как

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кранц - Радост и Нора Робъртс - Завръщането на Рейф ги имам сканирани... даже съм си ги теглила от тук. мога да ти ги пратя ако искаш. само ми пиши как

Мила, прочети по-внимателно какво е написала Хеси. Това е списък на книги, които са сканирани вече, но просто скана не е достатъчно изчистен, за да може редакторите да го обърнат в текст. Затова е нужно повторно заснемане. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, прочети по-внимателно какво е написала Хеси. Това е списък на книги, които са сканирани вече, но просто скана не е достатъчно изчистен, за да може редакторите да го обърнат в текст. Затова е нужно повторно заснемане. :)

опааааааа.явно не съм разбрала. извинявам се. просто исках да помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

още няколко книжки от Библиотека Зар

Робърта Лейч – Любовен спомен

Макс дьо Вьози – Мрачния красавец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

още няколко книжки от Библиотека Зар

Робърта Лейч – Любовен спомен

Макс дьо Вьози – Мрачния красавец

Благодарности, мила, за качените книги kiss.gif

Поредната книга от колекцията "Джейн Остин",предоставена любезно от издателство "Мърлин" :)

Катрин

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да ми каже оригиналното заглавие на Барбара Алистър - Удобно решение :)

От издателството са си го спестили, а във фюжъна е много постно инфото :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да ми каже оригиналното заглавие на Барбара Алистър - Удобно решение :P

От издателството са си го спестили, а във фюжъна е много постно инфото :mad:

Ето, мила

Удобно решение : [Роман] / Барбара Алистър ; Прев. [от англ.] Мария Нешкова . - Варна : Компас, 1996. - 254 с. ; 20 см. - ( Каприз. Романи за страстната любов ; 6 ).

dot-cl.gifОриг. загл. An amiable arrangement / Barbara Allister. - Офс. изд. - 4 000 тир.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още няколко книжки :cool:

Ина Ритер – Той искаше любов, а не пари

Ева Бургхардт – Женски мечти

Момичета искам да попитам дали нямате книжки на Барбара Картланд. Много я харесвам тази авторка, но не видях нейни книжки в линковета (може и да съм пропуснала :P има толкова много). Аз лично имам 5 нейни, но предполагам, че Xesi ще ме скалпира, ако продължа със сканирането. ;) Дали ще можем да се порадваме и на нейните романи?!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, мила

Удобно решение : [Роман] / Барбара Алистър ; Прев. [от англ.] Мария Нешкова . - Варна : Компас, 1996. - 254 с. ; 20 см. - ( Каприз. Романи за страстната любов ; 6 ).

dot-cl.gifОриг. загл. An amiable arrangement / Barbara Allister. - Офс. изд. - 4 000 тир.

Благодаря! :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към още една моя книга...наслаждавайте се... предварително се извинявам че е в две части

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3832

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още няколко книжки :P

Ина Ритер – Той искаше любов, а не пари

Ева Бургхардт – Женски мечти

Момичета искам да попитам дали нямате книжки на Барбара Картланд. Много я харесвам тази авторка, но не видях нейни книжки в линковета (може и да съм пропуснала :P има толкова много). Аз лично имам 5 нейни, но предполагам, че Xesi ще ме скалпира, ако продължа със сканирането. ;) Дали ще можем да се порадваме и на нейните романи?!! ;)

Благодарности отново за качените книжки, мила kiss.gif

Относно Барбара Картланд имам само три нейни книжки: "Мисия в Монте Карло", "Невъзможна любов" и "Кръстът на любовта". Мога да ги добавя в списъка ми за сканиране :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности отново за качените книжки, мила kiss.gif

Относно Барбара Картланд имам само три нейни книжки: "Мисия в Монте Карло", "Невъзможна любов" и "Кръстът на любовта". Мога да ги добавя в списъка ми за сканиране :cool:

Ще съм ти много благодарна. Не съм ги чела и ще са ми интересни.:P

Моите са "Цената е любов", "Песента на славея", "Оковите на гордостта", "Опасна любов" - Тези са от Издателство Абагар и "Обичам ви, милорд" от Библиотека Ретро. Барбара Картланд пише доста увлекателно, и мисля че всички почитателки на любовни романи ще ги оценят по достойнство. При първа възможност ще сканирам моите. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм ти много благодарна. Не съм ги чела и ще са ми интересни.:)

Моите са "Цената е любов", "Песента на славея", "Оковите на гордостта", "Опасна любов" - Тези са от Издателство Абагар и "Обичам ви, милорд" от Библиотека Ретро. Барбара Картланд пише доста увлекателно, и мисля че всички почитателки на любовни романи ще ги оценят по достойнство. При първа възможност ще сканирам моите. :)

Разбира се,мила :cool: Хубаво ще бъде да посъберем тук, в колекцията ни и романи на тази авторка - леко и приятно четиво са. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, благодарности за новите книжки! ;)

Момичета искам да попитам дали нямате книжки на Барбара Картланд. Много я харесвам тази авторка, но не видях нейни книжки в линковета (може и да съм пропуснала :) има толкова много). Аз лично имам 5 нейни, но предполагам, че Xesi ще ме скалпира, ако продължа със сканирането. ;) Дали ще можем да се порадваме и на нейните романи?!! :)

Има качени две книги на авторката. Заповядай линкче: http://account-co.net/torrents-search.php?search=barbara+cartland&cat=0&incldead=1&lang=0 :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да скенира Нора, от Арлекин романс. Не си спомням точно от кой автор е романа. Чела съм го преди много години и си спомням ,че ми беше харесал и ми се иска да го препрочета. Тази книга майче е от накаква трилогия. Свалих си Стефани от торент тракера. Има ли някой третата книга?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да скенира Нора, от Арлекин романс. Не си спомням точно от кой автор е романа. Чела съм го преди много години и си спомням ,че ми беше харесал и ми се иска да го препрочета. Тази книга майче е от накаква трилогия. Свалих си Стефани от торент тракера. Има ли някой третата книга?

Нора е на Деби Макомбър, за съжаление аз имам само Стефани, а доколкото знам третата не е превеждана на бг, но може и да се лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готова е още една книжка...заповядайте...четете с удоволствие

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3844

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има качени две книги на авторката. Заповядай линкче: http://account-co.net/torrents-search.php?search=barbara+cartland&cat=0&incldead=1&lang=0 :yanim:

Благодаря за линка мила, но отдавна ги прочетох. :wors:

Издателство Абагар е издало 24 нейни книги през 1993г. Аз успях да намеря само 4 от тях, и ще съм много благодарна ако намерим и другите 20. Моите книжки са вече сканирани, но чакат да им дойде реда за качване в торента. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета искам да попитам дали нямате книжки на Барбара Картланд. Много я харесвам тази авторка, но не видях нейни книжки в линковета (може и да съм пропуснала :yanim: има толкова много). Аз лично имам 5 нейни, но предполагам, че Xesi ще ме скалпира, ако продължа със сканирането. :wors: Дали ще можем да се порадваме и на нейните романи?!! :wors:

Аз имам само една - "Изстрадано щастие". Ще я прибавя към моя списък за сканиране.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета. От доста време не съм писала във форума и сега искам да ви кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ! за всички качини от вас книжки. :wors: Най-вече искам да благодаря на Jamey за "Диаманти в нощта" на Барбара Делински. :yanim: Отново благодаря и на всички останали. :wors: :cldp:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване