Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Момичета, може ли някоя да ми препоръча съвременна книга, в която главния е някакъв голям богат шеф, а главната работи за него. Нещо от вида "любов в офиса" защото аз имам едни такива книжки на английски и сега като ги прочетох много искам да чета нещо от този вид. Няма значение тънко арлекинче, или някое дебело томче. Много ми се чете нещо на тази тематика, затова всяко предложение ще се посрещне с радост от мен

Аз мога да ти препоръчам една моя любима книга-"Любовен звездопад"на Патриша Уилсън-арлекин -романс-номер 28.Александра работи в компанията на своите роднини когато Кайл (главния) успява да презвеме компанията и тя става негова подчинена.Малко след това братът на нашата се забърква в неприятности и нашия разбира и успява да го предпази само при условие,че нашта да живее с него.Нашта се съгласявава и мести при него заедно с брат си.Повече няма да разказвам за да ти е интересно :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Момичета, може ли някоя да ми препоръча съвременна книга, в която главния е някакъв голям богат шеф, а главната работи за него. Нещо от вида "любов в офиса" защото аз имам едни такива книжки на английски и сега като ги прочетох много искам да чета нещо от този вид. Няма значение тънко арлекинче, или някое дебело томче. Много ми се чете нещо на тази тематика, затова всяко предложение ще се посрещне с радост от мен

Определено "Гордост" на Джудит Макнот ще ти хареса, ако не си я чела. Не ми отваря първата страница и не мога да видя дали я имаме в каталога, но ми се струва, че преди време я мернах.

Приятно четене!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер сте момичета, почти всички от тези които ми препоръчахте ги имам. В момента чета "Шанс за любовта" и ми е страшно интересна. Много много ви благодаря, че ми казахте кое да чета kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер сте момичета, почти всички от тези които ми препоръчахте ги имам. В момента чета "Шанс за любовта" и ми е страшно интересна. Много много ви благодаря, че ми казахте кое да чета kiss.gif

На мен ми е любимата от Арлекините :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой е автора?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е любимата от Арлекините :cool:

И на мен вече. Чудя се дали има книга за брат й?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен вече. Чудя се дали има книга за брат й?

Мисля, че няма, понеже навсякъде я дават като самостоятелна книга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма, понеже навсякъде я дават като самостоятелна книга.

Дам и аз това забелязах за жалост sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книжка на Барбара Картланд - Мисия в Монте Карло

Специално за malkokote ;)

Благодаря, благодаря, благодаря, благодаря ........ ;)

Xesi за мен е, заплюх си я!!!!!! ;)

Редактирано от malkokote (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, благодаря, благодаря, благодаря ........

Xesi за мен е, заплюх си я!!!!!! ;)

Записах ти я вече, ама имаш и още две на сметката сии.. отделно цялата библиотека ЗАР ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, заповядайте две книги, сканирани от ina-t: kiss.gif

Марлис Мелтън - Набелязана мишена

Сандра Браун - Рикошет

Приятно четене! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уф, поредиците на Джуд са така оплетени, че сигурно и самата авторка трудно ги оправя. Мисля, че няма, но някой друг може да каже със сигурност. Аз открих едно родословно дърво на Монтгомъри, което само като го гледам, получавам главоболие. Та докато го гледах, забелязах нещо, дето напраааааааво :eek::ohmy:. Забележете под първата черта схемата накрая - Майлс и "Фиона" (която всъщност е Елизабет, пък той не е Аскот, а Монтгомъри) имат 18 деца!!! :shock11:cant%20believe.gif:huh: Заради горката "Фиона" силно се надявам да е печатна грешка. :giggle1:

Montgomery Family Tree

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уф, поредиците на Джуд са така оплетени, че сигурно и самата авторка трудно ги оправя. Мисля, че няма, но някой друг може да каже със сигурност. Аз открих едно родословно дърво на Монтгомъри, което само като го гледам, получавам главоболие. Та докато го гледах, забелязах нещо, дето напраааааааво :eek::ohmy:. Забележете под първата черта схемата накрая - Майлс и "Фиона" (която всъщност е Елизабет, пък той не е Аскот, а Монтгомъри) имат 18 деца!!! :shock11:cant%20believe.gif:huh: Заради горката "Фиона" силно се надявам да е печатна грешка. :giggle1:

Montgomery Family Tree

Гане доколкото си спомням епилога на Фиона, мисля че не бъркаш и сега ще си позволя цитат, който сигурно съвсем ще те ужаси :

" Майлс и Фиона имаха двадесет и три деца и един от синовете им, Филип, стана фаворит на крал Хенри Осми и получи големи почести. По-късно двама от внуците на Майлс посетиха новия континент Америка и останаха там."

аз съм без коментар, дори самата мисъл ме хвърля в ужас!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гане доколкото си спомням епилога на Фиона, мисля че не бъркаш и сега ще си позволя цитат, който сигурно съвсем ще те ужаси :

" Майлс и Фиона имаха двадесет и три деца и един от синовете им, Филип, стана фаворит на крал Хенри Осми и получи големи почести. По-късно двама от внуците на Майлс посетиха новия континент Америка и останаха там."

Мен също,как не е умряла след толкова раждания.Хич не ми го побира акъла :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

" Майлс и Фиона имаха двадесет и три деца ...

:shock11: Това си е направо за рекордите на Гинес.. :ohmy:

Хайде момичета, една Фиона ли ще ви се опре, давайте да раждате и да видим коя ще я надмине.. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:questions: Това си е направо за рекордите на Гинес.. :lol6:

Хайде момичета, една Фиона ли ще ви се опре, давайте да раждате и да видим коя ще я надмине.. :go ahead:

Чакаме светъл пример.:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде момичета, една Фиона ли ще ви се опре, давайте да раждате и да видим коя ще я надмине.. laughing5.gif

Напълно съм съгласна, трябва да раждаме, но аз ще се радвам ако стигна бройката 3, двето отпред ще го пропусна, заради конюктурата в моментаcool.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:baby: x23! :no-no: :no-no: :no-no: Да не говорим че, ако не се лъжа, фаворит по онова време е означавало любовник на краля! :huh:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) x23! :cool: :cool: :beer: Да не говорим че, ако не се лъжа, фаворит по онова време е означавало любовник на краля! :huh:

и аз сам се чудила какво е айде да уточним

не е ли че на краля му са иска ама фаворита не е гей и просто нещо кат доверенник и да са си близки

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване