Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Момичета, благодаря ви за книжката на Джейн Ан Кренц. :wors: .Обожавам я тази авторка, а отдавна не бях чела нейна нова книга. Веднага я започвам, не мога да изтърпя да изчакам и останалите от поредица. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Ей таз е много яка, мерси.

Тихи мерси, че сканираш книгите ми, вместо мен, за да им се насладят и останалите kiss.gif

момичета какво става с тези книги вижте http://account-co.net/torrents-details.php?id=3655 http://account-co.net/torrents-details.php?id=4072

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета какво става с тези книги вижте http://account-co.net/torrents-details.php?id=3655 http://account-co.net/torrents-details.php?id=4072

Ох, верно, коментирахме грешката на издателството да сложи две еднакви резюмета на книгите, но не се сещам за коя от двете беше. Май при моя торент е грешката и трябва да го сменям...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, точно по този повод в началото на седмицата имаше запитване от leprikon4e защо анотацията на "Сладката мъка на миналото" не отговаря на съдържанието на романа. И аз й обещах да сканирам романа ("Проклетникът"), за който е тази анотация. :laughing5: Така че грешката е вярна :)

Огромни благодарности на Инчето и Тихи за романа на Джейн Ан Кренц от поредицата "Аркейн" dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif Цялата поредица, която е микс от съвременни и исторически романи е едно истинско бижу 458a2a3944338f8e2859f5eb46d918a5.gif

•1. Second Sight (2006) (as Amanda Quick) - исторически

•2. White Lies (2007) - Невинни лъжи

•3. Sizzle and Burn (2007) - Клада от страсти

•4. The Third Circle (2008) (as Amanda Quick) - исторически

•5. Running Hot (2008) - Горещи следи

•6. The Perfect Poison (2009) (as Amanda Quick) - исторически

Неотдавна Жени ни зарадва и с новината, че се очаква и подсерия на "Аркейн":

Arcane Society-подсерия "Dreamlight Trilogy":

1.Burning Lamp (2010)

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, точно по този повод в началото на седмицата имаше запитване от leprikon4e защо анотацията на "Сладката мъка на миналото" не отговаря на съдържанието на романа. И аз й обещах да сканирам романа ("Проклетникът"), за който е тази анотация. :) Така че грешката е вярна ;)

Аз пак не съм разбрала, мислех че "Сладката мъка на миналото" е с оригиналното резюме и изглеждаше доста обещаваща за четене, пък то се оказа "Проклетникът" (която я знаех само по име, тази корица никога не съм я виждала по сергиите :laughing5: ). Тъй като не обичам книги-загадки като "Сладката мъка на миналото", моля някой ако я е чел, да разкаже малко за какво става на въпрос :)

Благодаря на всички за новите книжлета, супер сте момичета! kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо, мила, и по-рано щях да ги пусна, но последните две седмици ми изкараха душицата в тоя факултет и едва този уикенд намерих време. И пак само за една книга, но ще си възвърна ритъма. ;)

А възвръщането на ритъма значи 5-7 книги дневно? :) Вече ще вдигна :laughing5: Искам още редакторкиииhelp%20wanted3.gif Иначе замислям да :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, точно по този повод в началото на седмицата имаше запитване от leprikon4e защо анотацията на "Сладката мъка на миналото" не отговаря на съдържанието на романа. И аз й обещах да сканирам романа ("Проклетникът"), за който е тази анотация. :laughing5: Така че грешката е вярна :)

Огромни благодарности на Инчето и Тихи за романа на Джейн Ан Кренц от поредицата "Аркейн" dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif Цялата поредица, която е микс от съвременни и исторически романи е едно истинско бижу 458a2a3944338f8e2859f5eb46d918a5.gif

1.Burning Lamp (2010)

тъй като така обстойно написа всичко по въпроса аз мога само да добавя че Гепард ще издаде Second sight и Third circle догодина и разбира се няма да ви остави без Perfect Poison, която знаете е за Кейлъб основателя на Джоунс&Джоунс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като така обстойно написа всичко по въпроса аз мога само да добавя че Гепард ще издаде Second sight и Third circle догодина и разбира се няма да ви остави без Perfect Poison, която знаете е за Кейлъб основателя на Джоунс&Джоунс

Сънчооооо, просто ще те изхрускам c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif Ще танцуваме сиртаки,аййййй :laughing5: Ще взема да разцелувам мъж ми от кеф kiss.gif, та да се шашне какво чудо го е сполетяло.3e4c94e27e4dfc0655b303c7fb986653.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А възвръщането на ритъма значи 5-7 книги дневно? :) Вече ще вдигна :) Искам още редакторкиииhelp%20wanted3.gif Иначе замислям да :)

Ееех, това беше когато бях млада и ентусиазирана, и не бях втори курс Информатика. Тъй че хвърляй термометъра, няма да ти трябва, повече от 2-3 на седмица едва ли ще видиш и то в най-добрия случай. ;)

Мдааа, малко съм прецакана, защото, шок и ужас, но не успях да намеря дори на английски резюме за "Сладката мъка на миналото", а тези, които ме познават, ще разберат, че това е недопустимо за моите търсачески способности. Така че и аз ще се присъединя към молбата на Петя, ако някой може да разкаже книжката, тъй че да скалъпя някакво резюме, ще съм много благодарна.

П.П. Съни, сега познай, почвам да заделям пари да купя 3-те съвременни от "Аркейн", които издаде "Хермес", че няма да ме свърта на едно място иначе. Като знам, че ще издадеш историческите и няма начин да не си взема и тях, пък са поредица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Burning Lamp (2010)

Само едно уточнение.

Първата книга от подсерията Dreamlight Trilogy - Fired Up е съвременна и ще излезе другия месец.

А Burning Lamp е първата историческа от тази подсерия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееех, това беше когато бях млада и ентусиазирана, и не бях втори курс Информатика. Тъй че хвърляй термометъра, няма да ти трябва, повече от 2-3 на седмица едва ли ще видиш и то в най-добрия случай. :angry:

Мдааа, малко съм прецакана, защото, шок и ужас, но не успях да намеря дори на английски резюме за "Сладката мъка на миналото", а тези, които ме познават, ще разберат, че това е недопустимо за моите търсачески способности. Така че и аз ще се присъединя към молбата на Петя, ако някой може да разкаже книжката, тъй че да скалъпя някакво резюме, ще съм много благодарна.

П.П. Съни, сега познай, почвам да заделям пари да купя 3-те съвременни от "Аркейн", които издаде "Хермес", че няма да ме свърта на едно място иначе. Като знам, че ще издадеш историческите и няма начин да не си взема и тях, пък са поредица...

Ще опитам да разкажа за Сладката мъка на миналото. Обаче вече съм я позабравила, защото я четох в праисторическите времена тоест когато Ирис я издадоха. Започва се с как майката на главната- Селин среща Хосе, който е испанец и се влюбва лудо в него въпреки че вече е омъжена. Хосе също отговаря на чувствата й. След това действието се пренася 20 години напред и започва да се разказва за дъщерята на Селин- Моргана. Тя пътува с кораба на баща си (съпругът на Селин, който между другото е ужасен гадняр) граф Уексли и неусетно се увлича по един от моряците на баща си- Сантяго. Но баща й мрази Сантяго и използва едно негово провинение (в което и Моргана има участие) за да го накаже сурово. После Моргана успява да се погрижи за раните на Сантяго и се отнася много нежно с него, дори се целуват. Но Сантяго решава да избяга от кораба, защото мрази графа, после май ставаше пират и напада кораба на Уексли, отвлича Моргана, защото иска да отмъсти на баща й, но също така се увлича по момичето. По едно време се появява и старата любов на Селин и т.н. Въобще много приятен роман. Когато го купих и аз се подведох по резюмето. Пляснали резюме за рицарски роман, а се разправя за кораби и испанци, то бива бива недоглеждане ама... След това си купих и Проклетникът и поне този път анотацията отговаряше на съдържанието. То и Проклетникът е интересна книга.

Редактирано от Ayase (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман ;)

"Проклетникът" - Джил Барнет

много благодаря за книжката... :P

лично на мен Сладката мъка на миналото не ми допадна особено. даже не я допрочетох. някъде по средата на книгата загубих интерес. но това е мое мнение все пак :cool:

Редактирано от leprikon4e (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли тази книга да е издадена у нас -Second Sight -Аманда Куик ?

Може ли и малко инфо?

Този някой знае, че ще се издаде. Това е първата от поредицата Аркейн. Общо взето там започва всичко. А ако искаш мнение мойто е 11+

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като се разрастнахме доста и имаме нови попълнения ще попитам за един съвременен любовен роман,който одавна четох и много ми хареса,но сега не го намирам и не се сещам нито заглавие нито автор,та за какво става въпрос

главната е бременна и шофира,когато една кола я блъска и тя губи бебето си,мъжът в колата е главният,който е лекар гинеколог,женен и след този инцидент се развежда с жена си,която не понася,след години главната се завръща в градчето на инцидента ,май да пише статия за този същия лекар,който се е посветил да помага на жени с опасност от помятане,именно заради този инцидент преди години,запознава се с главната и двамата се влюбват,тя забременява,има някакави недоразумения между тях заради инцидента,книгата завършва как главната претърпява втори инцидент и е има опасност да загуби бебето,но нашия го спасява и се женят

дано да сте разбрали обясненията,а ще се радвам ако някой се сети и може да сканира тази книжка,историята е много хубава и затрогваща :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като се разрастнахме доста и имаме нови попълнения ще попитам за един съвременен любовен роман,който одавна четох и много ми хареса,но сега не го намирам и не се сещам нито заглавие нито автор,та за какво става въпрос

главната е бременна и шофира,когато една кола я блъска и тя губи бебето си,мъжът в колата е главният,който е лекар гинеколог,женен и след този инцидент се развежда с жена си,която не понася,след години главната се завръща в градчето на инцидента ,май да пише статия за този същия лекар,който се е посветил да помага на жени с опасност от помятане,именно заради този инцидент преди години,запознава се с главната и двамата се влюбват,тя забременява,има някакави недоразумения между тях заради инцидента,книгата завършва как главната претърпява втори инцидент и е има опасност да загуби бебето,но нашия го спасява и се женят

дано да сте разбрали обясненията,а ще се радвам ако някой се сети и може да сканира тази книжка,историята е много хубава и затрогваща ;)

Мисля,че става дума за книгата Южняшки огньове на Мерилин Бакстър.

В една дъждовна вечер Дейна Байвънс загубва детето си при автомобилна катастрофа.Седемнадесет години по-късно тя се завръща в родния си град,за да напише статия за доктор Янси Грейнджър - преуспяващ хирург и кандидат за Нобелова награда.Любовта между тях е неизбежна.Но пътят към общото им щастие е осеян с много препятствия - подмолната борба на конкуренцията,ревността на майка й и ужасната тайна на доктор Грейнджър.Тайна,свързана с миналото на Дейна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните две книги от списъка :)

Барбара Картланд – Цената е любов

Барбара Картланд – Опасна любов

Xesi, няма повече :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този някой знае, че ще се издаде. Това е първата от поредицата Аркейн. Общо взето там започва всичко. А ако искаш мнение мойто е 11+

:angry::):dancing18::grimace::zipper::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шемет си е права,макар да използва малко думи.

Даваш 11+ и после нищо.

Нищо.

Информация зеро,нула,нъцки .

Подхвърли малко трохички на гладните.

За човечността ми е думата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книжка на Барбара Картланд - Мисия в Монте Карло

Специално за malkokote :whist:

Мила, ще можеш ли да ми кажеш кой номер поред е тази книга :cool:

Благодаря ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шемет си е права,макар да използва малко думи.

Даваш 11+ и после нищо.

Нищо.

Информация зеро,нула,нъцки .

Подхвърли малко трохички на гладните.

За човечността ми е думата.

Мали ся ме изкарахте безчовечна. Ами аз писах тази книга е началото на всичко. Няма да я разказвам. Просто ще я преведем и издадем и тогава ще знаете всичко. До тогава просто изказах лично мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мали ся ме изкарахте безчовечна. Ами аз писах тази книга е началото на всичко. Няма да я разказвам. Просто ще я преведем и издадем и тогава ще знаете всичко. До тогава просто изказах лично мнение.

Дай поне едно резюме за гладните за инфо хорааа.. Пък ако ще и да е от сорта: "Интриги, заплахи, смъртна опасност.. всичко това се преплита в задъхващата от напрежение книга.." :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се дали от хермес или бард няма да се излъжат и да пуснат нещо ново от Нора Робъртс за празниците?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване