Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Мила, мисля, че този имаш предвид: http://kutlovica.com/

А ако не, се сещам само още за: http://www.alba-books.com/ и http://www.bgbook.dir.bg/antsubcat.php?ctr=276

Да мило, точно първия мерси kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Момичета,кайете някои ИЛРоман.Бях споделила,че доста време не бях чела нищо такова и сега наваксвах.

В резултат изпаднах в дупка,напоследък каквото и да почна ми се струва безинтересно.От вас останах с впечатление,

че си струват 'Пиратът'и "Черния отмъстител",да ама не.Направо не смея да кажа,ама в крайна сметка "Един за друг"

също влезе в графа "търпява се".Така,че моля помогнете.

Редактирано от plqsak (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,кайете някои ИЛРоман.Бях споделила,че доста време не бях чела нищо такова и сега наваксвах.

В резултат изпаднах в дупка,напоследък каквото и да почна ми се струва безинтересно.От вас останах с впечатление,

че си струват 'Пиратът'и "Черния отмъстител",да ама не.Направо не смея да кажа,ама в крайна сметка "Един за друг"

Мила а защо просто не смениш жанра за малко? Всеизвестна истина е, че само на боб не може колкото и да е вкусен. Прочети нещо различно и тогава ще можеш и на любимите си любовни романи да се насладиш пълноценно. Така поне мисля аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно книжле от мен:

Кет Мартин - Креолско сърце

Най-накрая го сканирахме, имаше лош късмет книгата, все не уцелваше момента.

Приятно четене! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила а защо просто не смениш жанра за малко? Всеизвестна истина е, че само на боб не може колкото и да е вкусен. Прочети нещо различно и тогава ще можеш и на любимите си любовни романи да се насладиш пълноценно. Така поне мисля аз.

Напълно съгласна, слънце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

malkokote, твоите може и да са свършили, но моята си чакаше реда за сканиране и сега вече е налице.

Барбара Картланд – Изстрадано щастие

Така че, Xesi, мила, не бързай да се радваш. :speak:

Аз да изчезвам :) , че трябва :)fishing1.gif нали утре е Никулден.

Страхотно много благодаря за книжката, мила, само ако можеш да ми кажеш кой номер поред е ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, набарах страхотно съкровище от Арлекини, обещаха ми след Нова година да ми ги домъкнат всичките, така че очаквайте лавина от такива :)

P.S. Да не си мислите, че аз ще ги редактирам, една от редакторките ми ги обожава, така че тя да му мисли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, търся една книга на Катрин Сътклиф - "Мой капитане". Има ли я някъде сканирана, и някой знае ли за какво се разказва?

Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си чела Вихрената трилогия на Ирис Йохансен, бих ти ги препоръчала, малко по-особени, малко по-драмтични и многоо интересни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, търся една книга на Катрин Сътклиф - "Мой капитане". Има ли я някъде сканирана, и някой знае ли за какво се разказва?

Мерси предварително.

Все още не е сканирана, но е в списъка на Мариана /saintcat/. Чела съм я много отдавна, затова мога да ти представя само резюмето:

Чаровният капитан Брендън Тримейн е тайната страст на красивата аристократка Бронте. Капитанът е обвинен в измяна и изпратен на заточение. Разочарованата Бронте иска да го забрави завинаги. Но когато съдбата я изправя лице в лице с красивия мъж, разочарованието й се превръща в огнена страст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, набарах страхотно съкровище от Арлекини, обещаха ми след Нова година да ми ги домъкнат всичките, така че очаквайте лавина от такива :P

P.S. Да не си мислите, че аз ще ги редактирам, една от редакторките ми ги обожава, така че тя да му мисли :)

Ураааааааааааааа :rolleyes:

Чакам с нетърпение Новата година и новите книжки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно много благодаря за книжката, мила, само ако можеш да ми кажеш кой номер поред е :)

Ами мога да кажа :whist:

Книжката е под номер 10

Момичета, преди малко погледнах "Нощта на изкусителя" от Лидия Джойс, ей така, напосоки преглеждах страниците и се оказа че книгата не става за четене. След 40, и по специално след 82-83 сраница скановете в средата представляват едно черно петно.

Така че, която от вас е сканирала книгата нека да я сканира отново.

Редактирано от gaytanka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите и предложенията.За съжаление и аз стигнах до този

извод,че трябва да спра за малко с ИЛР,или да препрочитам старите за които знам,че са ми по душа.

Между тях със сигурност е "Вихремия танцъор".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно преди минута прочетох последната сцена от "Романа", който част от момичетата пишат. Искам само да им кажа, че се получава изключително добре. Нямам търпение да прочета продължението. Момичета, моля ви да не се отказвате от идеята. Ох, нямам търпение да разбера какво ще се случи по-нататък. Все едно съм се запалила по някой сериал и чакам да пуснат новата серия в замунда... :ph34r:

Толкова съжалявам, че не мога да пиша! Но, както и да е, трябва да има и такива като мен :top secret:

Редактирано от leprikon4e (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да го видя Романа, който пишете, момичета? Разпалихте интереса ми :cool:;)

Къде мога да го видя Романа, който пишете, момичета? Разпалихте интереса ми :rolleyes:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да го видя Романа, който пишете, момичета? Разпалихте интереса ми :cool:;)

Къде мога да го видя Романа, който пишете, момичета? Разпалихте интереса ми :rolleyes:;)

В темата "Да напишем любовен роман" ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В темата "Да напишем любовен роман" :cool:

Голямо БЛАГОДАРЯ, margc! :):ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ!!!Разрових всички теми, но не мога да открия "Да напишем любовен роман". Не става и не става! Може ли линк към темата?

Редактирано от Stefanika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мила! :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите и предложенията.За съжаление и аз стигнах до този

извод,че трябва да спра за малко с ИЛР,или да препрочитам старите за които знам,че са ми по душа.

Между тях със сигурност е "Вихремия танцъор".

Защо не изчакаш до 15 Декември може пък да ти се дочете нещо ново и според мен освежаващо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes::cool::yanim: :yanim: :yanim: Хайде чакаме с нетърпение Редактирано от an8 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване