Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Момичета може ли да ми кажете от къде да изтегля следните книги на английски:

Поредицата Effington Family На Victoria Alexander

и Devil in winter от Lisa Kleypas?

Благодаря предварително

Ако можеш да си кажеш пощата или skype на ЛС ще ти ги пратя..;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Дами,да ви се похваля и аз :) Тази сутрин се сдобих с "Бък" и съм много щастлива.Искам още веднъж да благодаря на Съни и Ваня,и да ги похваля,книгата изглежда страхотно!Сега остава само да намеря свободно време покрай ученето и да й се нахвърля ;) Обещавам веднага след като я прочета да изкажа задълбочено мнение.Смятам да започна поредицата "Каубоите" от Бък,защото нямам търпение.Наистина е страхотно да получиш книжката направо от ИК "Гепард 2178",защото личното пожелание,което пристига в добавка я прави наистина много ценен и скъп спомен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като имам тази поредица я пускам тук.Varnam ,ако не си чела друго това ще ти хареса.Имам почти всичко на Азимов ,ако търсиш нещо -питай.

Р.Данийл Оливо

Благодаря ти, мила. Но любовта ми към книгите започна именно с научната фантастика. Колко часове съм загубила да вися по опашки, за да си купя книжка от библиотека "Галактика".... само аз си знам. Само с Рей Бредбъри не можахме да се сприятелим, мноого ми е мрачен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,аз днес се регистрирах и видях че има много книги за което съм ви много благодарна :)

Преди време прочетох Невестите ,и просто съм на небето от щастие,а сега чух че и Бък е излязъл на БГ и търся някъде да я сваля като сканирана,някоя може ли да ми даде линк към книгата на Лей Грийнууд "Бък",ако я има качена някъде като е-книга ще съм ви много благодарна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещания исторически любовен роман на Кони Мейсън :)

Вкусът на греха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,аз днес се регистрирах и видях че има много книги за което съм ви много благодарна :)

Преди време прочетох Невестите ,и просто съм на небето от щастие,а сега чух че и Бък е излязъл на БГ и търся някъде да я сваля като сканирана,някоя може ли да ми даде линк към книгата на Лей Грийнууд "Бък",ако я има качена някъде като е-книга ще съм ви много благодарна :)

Здравей и добре дошла. Бък я няма сканирана, а и надали някоя от сканиращите ще я пусне, тъй като нейното издаване е благодарение на две от момичетата в този форум. Ако я искаш можеш да си я поръчаш от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла. Бък я няма сканирана, а и надали някоя от сканиращите ще я пусне, тъй като нейното издаване е благодарение на две от момичетата в този форум. Ако я искаш можеш да си я поръчаш от тях.

При положение че толкова се търси,няма ли възможност някой да я сканира?

Ще съм му много благодарна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм му много благодарна :)

Категорично - НЕ!

Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка!

При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пуснат на пазара, би било истинска подигравка с тях и положения им труд, да я пуснем тук сканирана!

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
  • Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Категорично - НЕ!

Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка!

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!!

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :rolleyes:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, първо: ника добре дошла при нас и приятни мигове с книгите и дискусиите в този форум. НО! Не знам дали е подходящо да се радвам, че зададе този въпрос, но така или иначе съм доволна, че ми даваш повод да споделя нещо със всички момичета в нашето своеобразно семейство. Май забравихме, че създадохме всичко, за да може да имаме достъп до отдавна изчерпани книги или такива, които няма шанс да видим на пазара. Напоследък обаче имам усещането, че енергията и усилията са насочени в посока на това да придобием повече - па макар и в електронен вариант - книги без да възнаградим труда на хората, които ги създават. Дето се казва шамар да е аванта да е. Е някои ще си кажат "ти мина от другата страна на барикадата" или " ти не си ли чула че е криза?" и даже "Абе ти луда ли си да даваш пари когато можеш си го получиш без да плащаш?". На всички ще отговоря, че ако искаме да имаме достъп до качествени книги, в който и да е жанр трябва да знаем, че удоволствието се заплаща. Корим издателствата, че не издават това, което очакваме, но не се замисляме , че "не се търси!" е много откровения отговор на този въпрос. Далеч съм от мисълта да ви укорявам за активността и сериозните безвъзмездни усилия, които полагате така щото всеки да намери тук това, което издирва с години. Просто си мисля, че малко позабравихме мисията на тези не за подценяване усилия. И не на последно място ще ви кажа момичета, че дори и най-сърдечното благодаря, колкото и да ме топли и вдъхновява, няма да може да убеди банковата ми сметка когато се опитам да изтегля парите за следващата книга.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!!

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :rolleyes:

Не мога да повярвам на наглият отговор на дамата.Просто съм възмутена.Ами ,ако искаш да я имаш ,просто я поръчай на момичетата,които я издават или си я купи от книжарниците.

Да,сигурно ще се намери някой да я сканира ,но едва ли ще е от нашия форум.

cheetah,писали сме едновременно.

Редактирано от Слава (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм му много благодарна :rolleyes:

Скъпа с риск да ме накажат за грубият език - можеш да си завреш някъде благодарностите и да си ги топлиш там. Едва ли ще са нужни някому. Как аз мога да изора селото си и да намеря начин да си я закупя, а на теб да ти се предлага даром. Пък и защо?!? Не стига че се намерил някой да я преведе и да я издаде - демек - да вложи труд, пари, време и сили - ами ако може даром щото видите ли толкова сме бедни че не можем си я купим. Ако това е скъпо хоби за теб - откажи се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещания исторически любовен роман на Кони Мейсън ;)

Вкусът на греха

а много ти благодаряя...ти обеща и ето я днес...вече я изчетох готинае много ти благодаря...сега след като я прочетох ми даваш стимул да почна да уча съвестно :yanim:

много поздрави,благодарност и целувки :withflowers::hiker::inlove1::love::wors:

още емоти не смея да слагам да не ми се скара некой :rolleyes:

и то аслъ тъй стана много сам сложила че ги намалям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо.

Фантастика и Карл са моите първи книги.:rolleyes:

Бредбъри съм чела малко,но преди време пускаха много филми по негови разкази така че имам идея.Наистина понякога има странни обрати,малко като "Зоната на здрача".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,аз днес се регистрирах и видях че има много книги за което съм ви много благодарна :withflowers:

Преди време прочетох Невестите ,и просто съм на небето от щастие,а сега чух че и Бък е излязъл на БГ и търся някъде да я сваля като сканирана,някоя може ли да ми даде линк към книгата на Лей Грийнууд "Бък",ако я има качена някъде като е-книга ще съм ви много благодарна :inlove1:

Ще съм му много благодарна :rolleyes:

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :yanim:

Това го очаквам още откакто излезе книгата... Дааааааааааам...

Виж сега, не е лошо, че питаш, все пак може би не знаеш кое е издателството, как е възникнало и въобще цялата история около него. А може би знаеш... НО! При положение, че ти беше обяснено защо В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ "БЪК" НЯМА ДА СЕ СКАНИРА ОТ УЧАСТНИЦИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ ( както и бъдещите книги на издателството), продължаваш да нахалстваш, говори за това какъв човек си. А не мисля, че такива хора са добре дошли тук. И май нещо не си разбрала правилно, според мен - тук няма всичко, тук има хора, които правят всичко възможно да изпълнят желанията на останалите.

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :)

То бива дебелоочие и наглост ама чак пък толкова... :) Човек трябва да уважава труда на другите, а не да се гаври с него, защото му се свиди да се бръкне с 10лв в джоба за нещо, което ще му остане за цял живот! Ако искаш да знаеш момичетата, които са се трудили за да може ние останалите да прочетем книгата на готово са се бръкнали мноогоо повече! :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, виждам, че тук се е разгорял страшен дебат. e7a3705e7d4545a4f93c3e66eb38abc4.gif И т.к. съм на всяка манджа мерудия, бих искала да споделя с вас и моето мнение. Този форум се създаде преди близо година и половина съвсем спонтанно, поради това, че любимите ни исторически любовни романи не можеха да се намерят нито на книжния пазар, нито в е-вариант. С изключение на "Ирис", всички други издателства отдавна бяха престанали да издават от любимите ни книги с мотива, че такава литература не се купува и съответно нямат икономически стимул, за да издават любовни романи. Писала съм на де що съществува издателство в БГ, издавало някога такива книги и винаги получавах един и същ отговор.e5c59c8fd5573167d4d075a0101a2a43.gif Сега, когато нашето любимо издателство започна да издава дългоочакваните и толкова жадувани от нас книги на БГ, това което можем да направим всички ние, за да го подкрепим да продължи и занапред да ни радва с най-стойностните, най-интересните и невероятни любовни романи на БГ, е да си закупим невероятния "Бък".kiss.gif Това ще бъде нашия малък принос, за да видим, издадени на БГ и книгите на Аманда Куик, и на Джули Гарууд, и още много и разкошни любовни романи... В противен случай, ако не подкрепим любимото ни издателство в това рисковано начинание да издава любовни романи в БГ, ще си заслужим напълно съдбата, да гледаме любимите ни романи на БГ през крив макарон и да останат една неосъществена мечта. a6a3dd90929a6bd478ed1a49399b7f5a.gif

П.С.1 Уф, забравих за какво съм влязла - още един сканиран любовен роман, но този път от поредицата Made in USA:

Сладкото проклятие - Дебора Нигро

П.С.2. Jamey, удоволствието е мое.

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещания исторически любовен роман на Кони Мейсън ;)

Вкусът на греха

Много,ама много благодаря :blink:

Аз съм врла фенка на Конито и сега приспивам дребната човечка,

а аз май ще пропусна съня тая нощ :)

Аз пък питах в нашата библиотека няма ли да купят "Бък",

а те дори не знаеха че е излязла,

при което аз любезно обясних кое е издателството и

че очакваме цялата поредица и редица други прекрасни книги ;)

cheetah на следващата ми книга от вашето издателство и аз пък искам посвещение

/да знаеш,че още ми пърха сърчицето от като се сетя,че всеки ден ни доближава до Чет,

Джейд и Кайн и точя лиги /:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :blink:

Мислех да не пиша въобще, после си казах, че едно мнение в повече едва ли ще ти промени мирогледа, но поне може да е от полза за други момичета, които може би също се надяват да се сканира "Бък".

Замисли се над думите си, поста ти, който цитирам, никак не те представя в добра светлина, а по-скоро крещи "Ще им натрия носовете, кои са те, че да ми отказват. Искам я книгата пък!!!" Оценявам голямото ти желание да прочетеш "Бък", донякъде това е като комплимент към издатеството, но начина, по-който се опитваш да го сториш не е много коректен, особено след като говорим за съвсем младо издателство, правещо първи стъпки на пазара. Нима очакваш, че като се пусне безплатно книгата в интернет, търсенето ще продължи? По-скоро продажбите ще намалеят драстично, издателството ще остане на голяма загуба и ще се замисли сериозно дали си струва да пусне нещо друго на пазара.

Да не говорим, че едва днес се регистрираш във форум, който от над година вече активно се занимава с набавянето на електронни варианти на книги и първото нещо, което правиш при основателен отказ на молбата ти, е да раздаваш едва ли не заплахи. Съжалявам, но е очевидно, че въобще не си разбрала същността на това, което правим. Плюс това не сме ти длъжни за нищо, всяко сканирано произведение тук е качено от добра воля на сканировчика.

Съни (cheetah) повдигна въпрос, който ме гложди и мен от доста време. Факт е, че стартирахме този своеобразен проект, притиснати от малките ресурси на жанра и отдавна изчерпани тиражи на стойностни произведения. А напоследък, с нарастващ страх наблюдавам как се сканират току що издадени книги, които могат да се намерят в най-близката книжарница. Не казвам, че съм богата (макар да успявам да отделя по някой лев за новите книжки, които ми харесват, да не говорим, че ако се изчака няколко месеца, цените на книгите на "Ирис" падат из интернет книжарниците), нито, че не искам и аз да ги прочета книгите, но започнахме да се отдалечаваме от основната цел. Не знам дали е направило впечатление на останалите, но от доста време насам, когато се моли за сканиране на нови книги, си мълча, дори и да ги имам. И само да кажа, че ще продължа да го правя, защото може моето закупено копие да не топли достатъчно даденото издателство, но поне ще си остана с надеждата, че може да е достатъчно, за да не се откажат да пускат нови произведения на пазара, заради малки продажби. Както вероятно вече са направили "Плеяда" относно Джоана Линдзи.

Отплеснах се, но това е моето мнение.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :wors:

Да попитам - как се побра това в устата ти?! Как не ти е неудобно, ако се беше зачела поне малко в това което пишеме, вместо само да дебнеш новата книга която ще се качи в тракера може би щеше да забележиш колко много значи "Бък" за този форум и колко всички ние сме благодарни на Съни и Ваня за това което направиха!

Така ми писна от хора като тебе, които само гледат как да намажат, писна от молби за сканиране на книги излезли преди месец, писна ми от неблагодарници - да се аргоментирам - последната качена книга "Вкусът на греха" - 81 свалени и едно благодаря за Боби, браво бе хора, много ви се свиди един коментар.

Така ли и не разбрахте за една година, че ние тези книги си ги имаме - всяка качена е за вас... Но ние сме си виновни, така ви научихме :blink:

Заявки ще дава, хайде събираме ги...няма ли да се обади някой, все пак вчера излезе нова книга от "Ирис", какво се мотаеме та още не сме я сканирали...

Толкова много съм против да се сканират изобщо нови книги, било ириски, било от Плеяда, само подкопаваме продажбите им, което е лошо за самите нас - няма продажби, следователно няма търсене откъдето логично следва че ще спре и предлагането...

За мен също е трудно да си купувам всяка нова книга, да не кажа непосилно, но за книга която си заслужава ако трябва ще пестя месеци и все пак ще си я взема.

Няма да се извинявам за мнението си, надявам се да не ме накажат за него, но смятам че съм повече от права. Някой могат да решат, че съм груба или прекалявам, но точно заради любезния тон който се шири тук момичета като nika1 си позволяват подобно отношение.

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено тук се е подхванал голям спор и то с онователна причина...Момичета,вие дотатъчно добре сте обяснили на новата ни членка във форума,че е немислимо,неетично и нелогично да иска подобно нещо и най-вече начинът,по който го направи е повече от обиден...Съни,Гане подкрепям - Няма как да се издават книги у нас,като не се купуват...Разбирам,че не всеки има възможност да си позолява редовно закупуването на книги,но в крайна сметка,когато човек има желание,винаги намира и начин...

П.С:Момичета,багодаря ви за всички нови книжки,които споделихте с нас kiss.gif

Редактирано от The Duchess (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките :blink:

Потрес!Шах и мат!Ника,определено има проблем с комуникацията.Едва ли ще съм последната изказала

възмущението си от това изказване.Абсолютно подкрепям изразеното мнение,че новоизлезли книги

не трябжа да се сканират,макар че аз бих била потърпевша-не ми е възможно да си къпъвам всичко

ново което ме интересува.

Да се възползвам и да си изплача мъката.Новата книга на Ирис я няма на пазара във Варна,тъй,че

има да си чааааакам за Дамата с меча

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:angry: Въобще не ми се побира в ума как има такива хора... при наличието на толкова многосканирани книги, които човек се мъчи да открие под дърво и камък да се прави на въпрос /и едва ли не да се заплашва/ за която и да е книга :angry: да не говорим за токущо излезнала, която може да се намери по книжарниците. Какво остава за НАШАТА...Думи нямам.. Момичета едно огромноблагодаря и от мен. Всички оценяваме труда ви независимо дали го отбелязваме винаги.. kiss.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Да се възползвам и да си изплача мъката.Новата книга на Ирис я няма на пазара във Варна,тъй,че

има да си чааааакам за Дамата с меча

Да ти кажа и тук в София още не мога да я намеря "Дамата с меча". Вече два пъти проверявам без успех.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване